Wyrok KIO IV Ca 726/11
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- IV Ca 726/11
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy Warszawa Praga
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 17.10.2011
- Przewodniczący
- Teresa Kowalewska
Zamawiający
- Miejscowość
- Warszawa
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze IV Ca 726/11 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 17 października 2011 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: zachowanie uczciwej konkurencji. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 7 ust. 1.
Istota sprawy
W komparycji postanowienia Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszaw ie z dnia 13 października 2011 r. błędnie wpisano przed słowami „Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowy ch i Autostrad Oddział w Warszawie” słowa „Skarb Państwa”. Mając na uwadze, że powyższy błąd stanowi oczywistą omyłkę pisarską, na mocy art. 350 § 1 i 2 k.p.c. orzeczono jak w sentencji postanowienia. :a oryginał wiasciwe podpisy Za zgodność |
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt IV Ca 726/11
ęrnjk£L2Dii r.
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie Wydział IV Cywilny-
Odwoławczy
w składzie:
Przewodniczący - Sędzia SO Teresa Kowalewska(spr.)
Sędziowie:
SSO Iwona Wróblewska-Pokora
SSO Elżbieta Gajewska
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w dniu 17 października 2011 r.
sprawy z odwołania konsorcjum firm: P.H.U. ROSA, Przedszkole Niepubliczne
„Akademia Przedszkolaka”, Usługi Budowlane i Transportowe przeciwko
zamawiającemu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w
Warszawie
o zamówienie publiczne
na skutek skargi konsorcjum firm P.H.U. ROSA, Przedszkole Niepubliczne
„Akademia Przedszkolaka”, Usługi Budowlane i Transportowe
od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych
w Warszawie
z dnia 12 maja 2011 r., sygn. akt KIO/925/11
postanawia:
sprostować oczywistą omyłkę pisarską w postanowieniu Sądu Okręgowego
Warszawa-Praga w Warszawie z dnia 13 października 2011 r. w ten sposób, że w
kompaiycji postanowienia po słowie „zamawiającemu” wykreślić słowa „Skarb
Państwa”.
Urszul 1 Bluśźcz
Sygn. akt IV Ca 726/11
UZASADNIENIE
W komparycji postanowienia Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszaw ie
z dnia 13 października 2011 r. błędnie wpisano przed słowami „Generalnej Dyrekcji
Dróg Krajowy ch i Autostrad Oddział w Warszawie” słowa „Skarb Państwa”.
Mając na uwadze, że powyższy błąd stanowi oczywistą omyłkę pisarską, na
mocy art. 350 § 1 i 2 k.p.c. orzeczono jak w sentencji postanowienia.
:a oryginał wiasciwe podpisy
Za zgodność |