Wyrok KIO IX Ga 265/11
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- IX Ga 265/11
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy Lublin
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 04.11.2011
- Przewodniczący
- Adam Bystrzycki
- Sposób rozstrzygnięcia
- odrzucone
Zamawiający
- Miejscowość
- Lublin
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze IX Ga 265/11 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 4 listopada 2011 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie z siedzibą w Lublin w trybie przetarg nieograniczony. Odwołanie zostało odrzucone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: wymagane dokumenty. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 26 ust. 3.
Istota sprawy
Zarządzeniem z dnia 24 października 2011 r. doręczonym dnia 27 października 2011 r. skarżący wezwany został do uiszczenia w terminie tygodniowym pod rygorem odrzucenia skargi, opłaty od skargi. Termin wyznaczony upłynął bezskutecznie. Z tych przyczyn na podstawie art. 373 k.p.c. orzeczono jak w sentencji. SSO A. Bystrzycki lej/ • V. SSO M. Skoczyńska SSO L. Stępkowska a oryginale właściwe podpisy Zgodność z oryginałem stwierdza ,
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt IX Ga 265/1
Sąd Okręgowy w Lublinie IX Wydział Gospodarczy
w składzie następującym:
Przewodniczący : SSO Adam Bystrzycki
Sędziowie: SSO Małgorzata Skoczyńska, SSO Liliana Stępkowska
po rozpoznaniu w dniu 4 listopada 2011 r. w I.ublinie
na posiedzeniu niejawnym
sprawy ze skargi Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie
na wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 31 sierpnia 2011 r. sygnatura akt KIO 1777/11
z udziałem Spółdzielni Inwalidów „Naprzód” w Krakowie, Cleaning Spółki z ograniczoną
odpowiedzialnością we Wrocławiu i Hospital Serwis Spółki z ograniczoną
odpow iedzialnością we Wrocław iu
postanawia:
odrzucić skargę
SSO M. Skoczyńska
Ąpjrfrirhn I
Uzasadnienie
Zarządzeniem z dnia 24 października 2011 r. doręczonym dnia 27 października 2011 r.
skarżący wezwany został do uiszczenia w terminie tygodniowym pod rygorem odrzucenia
skargi, opłaty od skargi.
Termin wyznaczony upłynął bezskutecznie.
Z tych przyczyn na podstawie art. 373 k.p.c. orzeczono jak w sentencji.
SSO A. Bystrzycki
lej/ • V.
SSO M. Skoczyńska
SSO L. Stępkowska
a oryginale właściwe podpisy
Zgodność z oryginałem
stwierdza ,