Wyrok KIO KIO 244/26
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 244/26
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 12.02.2026
- Przewodniczący
- Beata Pakulska-Banach
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone
Zamawiający
- Miejscowość
- Warszawa
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 244/26 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 12 lutego 2026 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: brak przekazania odwołania, cofnięcie odwołania, dokumenty składane przez przedsiębiorców zagranicznych, oferta złożona przez wykonawcę niespełniającego warunków udziału w postępowaniu, umorzenie postępowania odwoławczego. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 3 ust. 3, art. 99 ust. 1, art. 99 ust. 2, art. 99 ust. 4, art. 99 ust. 5, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 2, art. 16 pkt 3, art. 17 ust. 1, art. 433 pkt 3, art. 362, art. 520 ust. 1, art. 520 ust. 2, art. 568 pkt 1, art. 557, art. 575.
Istota sprawy
: W dniu 21 stycznia 2026 roku wykonawca Hitachi Rail GTS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie odwołującego. Także w dniu 21 stycznia 2026 roku zamawiający przekazał do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odpowiedź na odwołanie, w której oświadczył, że uwzględnia odwołanie w całości....
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 244/26
POSTANOWIENIE
Warszawa, dnia 12 lutego 2026 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodnicząca: Beata Pakulska-Banach
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 19 stycznia 2026 r. przez Zakłady Automatyki „Kombud” Spółka Akcyjna z siedzibą w Radomiu w postępowaniu prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie
przy udziale uczestnika po stronie odwołującego – wykonawcy Hitachi Rail GTS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
postanawia:
1.Umorzyć postępowanie odwoławcze.
2.Nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy Zakłady Automatyki „Kombud” Spółka Akcyjna z siedzibą w Radomiukwoty 18 000 zł (słownie: osiemnaście tysięcy złotych), stanowiącej 90% kwoty uiszczonej przez ww. wykonawcę tytułem wpisu od odwołania.
Na orzeczenie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.
Przewodnicząca: ……………….…………………
Sygn. akt: KIO 244/26
UZASADNIENIE
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej: „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.), zwanej dalej: „ustawą Pzp”, na realizację zadania pn.:„Zaprojektowanie i wykonanie robót dla projektu pn. „Prace na linii średnicowej w Warszawie na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia, etap IIa””,numer referencyjny: 9090/IRZR3/04176/03785/25/P.
Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 27 sierpnia 2025 roku, numer publikacji ogłoszenia: 559251-2025, numer wydania: Dz.U. S: 163/2025. Wartość zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy Pzp.
Wykonawca Zakłady Automatyki „Kombud” Spółka Akcyjna z siedzibą w Radomiu (zwany dalej: „odwołującym”) wniósł odwołanie w dniu 19 stycznia 2026 roku wobec wyjaśnień i zmiany treści specyfikacji warunków zamówienia („SWZ”) opublikowanych przez zamawiającego w dniu 9 stycznia 2026 r., pytania i odpowiedzi część XXVIII oraz zmiana treści SWZ nr 23 (dalej jako: „Wyjaśnienia”).
Czynnościom i zaniechaniom zamawiającego odwołujący zarzucił naruszenie art. 99 ust. 1, 2, 4 i 5 w zw. z art. 16 pkt 1 - 3, art. 17 ust. 1 i art. 433 pkt 3 oraz w zw. z art. 362 ustawy Pzp przez sporządzenie opisu przedmiotu zamówienia w sposób wymagający uruchomienia systemu PIP mającego na celu automatyczne przekazywanie informacji o pociągach między Lokalnym Centrum Sterowania (dalej jako: „LCS”) Warszawa Wschód z innymi LCS, co wiązać się będzie z koniecznością zapewnienia przez wykonawcę zamówienia współpracy z dostawcą urządzeń LCS wcześniej zabudowanych lub podlegających zabudowie na rzeczonych LCS, a także na stacjach i posterunkach pośrednich pomiędzy powiązywanymi LCS – których wykonawcą w przeszłości w przeważającej części był Alstom Polska S.A. (dalej jako: „Alstom”).
Zdaniem odwołującego powyższe stanowi opis:
• co najmniej umożliwiający utrudnienie uczciwej konkurencji w Postępowaniu;
• nieobejmujący podstawowych okoliczności niezbędnych do rzetelnego sporządzenia i wyceny ofert, prowadzący do ich nieporównywalności, ograniczający uczciwą konkurencję i negatywnie wpływający na efektywność wydatkowania środków przeznaczonych na realizację zamówienia oraz
• stanowiący wyraz nadużycia pozycji dominującej zamawiającego jako autora dokumentacji Postępowania ze względu na narzucenie wykonawcy – na nieznanych i niepewnych zasadach - podwykonawstwa innych producentów, którzy są również zainteresowani udziałem w Postępowaniu i uzyskaniem przedmiotowego zamówienia, przy jednoczesnym przeniesieniu na wykonawcę wszelkich ryzyk i odpowiedzialności z tym związanej – co narusza także art. 433 pkt 3 ustawy Pzp, art. 3531 i art. 5 Kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust. 1 ustawy Pzp.
Mając powyższe na względzie odwołujący wnosił o uwzględnienie odwołania i nakazanie zamawiającemu dokonania zmiany treści dokumentacji Postępowania, polegającej na ograniczeniu konieczności zapewnienia automatycznego wzajemnego przekazywania informacji o pociągach do zakresu wynikającego z pierwotnej treści PFU wyznaczającego granice terytorialnesystemu automatycznego wzajemnego przekazywania informacji jako LCS Warszawa Zachód oraz posterunki (stacje) styczne z LCS innymi niż Warszawa Wschód.
Krajowa Izba Odwoławcza ustaliła i zważyła co następuje:
W dniu 21 stycznia 2026 roku wykonawca Hitachi Rail GTS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie odwołującego.
Także w dniu 21 stycznia 2026 roku zamawiający przekazał do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odpowiedź na odwołanie, w której oświadczył, że uwzględnia odwołanie w całości.
Z kolei w dniu 26 stycznia 2026 roku odwołujący złożył do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej oświadczenie o cofnięciu odwołania. Oświadczenie o cofnięciu odwołania zostało podpisane przez osobę prawidłowo umocowaną do reprezentowania odwołującego.
Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie zaś do treści art. 520 ust. 2 ustawy Pzp cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby.
Zgodnie z powołanym przepisem cofnięcie odwołania jest czynnością dyspozytywną wykonawcy wnoszącego odwołanie, którą może dokonać on aż do czasu zamknięcia rozprawy. Natomiast z przepisu art. 568 pkt 1 ustawy Pzp wynika, że Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania.
Mając powyższe na uwadze Izba umorzyła postępowanie odwoławcze w formie postanowienia.
O kosztach postępowania odwoławczego Izba orzekła na podstawie art. 557 i art. 575 ustawy Pzp w zw. z § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. z 2020 r. poz. 2437).
Wobec powyższego Izba postanowiła jak w sentencji.
Przewodnicząca: ……………….…………………