Wyrok KIO KIO 2469/23

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 2469/23 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 1 września 2023 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Naukowa i Akademicka Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: brak przekazania odwołania, brak zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, umorzenie postępowania odwoławczego, zamówienia publiczne, postępowanie odwoławcze. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 3 ust. 3, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 2, art. 16 pkt 3, art. 99 ust. 4, art. 99 ust. 5, art. 99 ust. 6, art. 522 ust. 3, art. 557, art. 568 pkt 3, art. 575.

Istota sprawy

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 3 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po...

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 2469/23

POSTANOWIENIE

z dnia 1 września 2023 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodniczący: Bartosz Stankiewicz

po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron w Warszawie w dniu 1 września 2023 r. odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu21 sierpnia 2023 r. przez wykonawcę LIMITLESS TECHNOLOGIES spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawieprzy ul. Stawki 2 (00-193 Warszawa)
w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolskiej 12 (01-045 Warszawa)

postanawia:

1.Umarza postępowanie odwoławcze.

2.Nakazuje zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy LIMITLESS TECHNOLOGIES spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą w Warszawie kwoty w wysokości 15 000 zł 00 gr (słownie: piętnaście tysięcy złotych zero groszy) uiszczonej tytułem wpisu od odwołania.

3.Znosi wzajemnie między stronami koszty postępowania odwoławczego.

Stosownie do art. 579 ust. 1 i 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) na niniejsze postanowienie –
w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia – przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowegow Warszawie.

      Przewodniczący:………………………….

Sygn. akt: KIO 2469/23

U z a s a d n i e n i e

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy
z siedzibą w Warszawie zwany dalej: „zamawiającym”, prowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego pn.:Dostawa systemu do ochrony aplikacji webowych, znak: ZWiDIT.2611.35.2023.368.APR [S46-REACT], zwane dalej „postępowaniem”.

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 9 sierpnia 2023 r., pod numerem 2023/S 152-484021.

Szacunkowa wartość zamówienia, którego przedmiotem są dostawy, jest wyższa od kwot wskazanych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 3 ust. 3 Pzp.

W dniu 21 sierpnia 2023 r. wykonawca LIMITLESS TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawiezwany dalej: „odwołującym”, wniósł odwołanie od sformułowania przez zamawiającego treści dokumentów zamówienia oraz ogłoszenia o zamówieniu niezgodnie z wymogami Pzp, jak i innych regulacji. Odwołanie dotyczyło postanowień szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (zał. 1 do SWZ): 2.5; 3.1; 3.2; 6.28; 6.30; 6.31; 6.32; 6.33; 6.34; 6.40.

Odwołujący zarzucił zamawiającemu naruszenie następujących przepisów:

1) art. Pzp 99 ust 4 i 5 Pzp przez opisanie przedmiotu zamówienia ze wskazaniem na konkretnego producenta - FORTIWEB, przy czym brak jest ku temu podstaw i jest to wymaganie nieproporcjonalne;

2) art. 99 ust 6 Pzp przez brak wskazania jakichkolwiek warunków równoważności dla opisanego przedmiotu zamówienia wskazującego na konkretnego producenta - FORTIWEB;

3) art. 16 pkt 1 Pzp w zw. z art. 3 ust. 1 oraz art. 15 ust. 1 i ust. 1 pkt. 3 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. 1993 Nr 47, poz. 211, t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1913), dalej zwanej „ustawą ZNK”, przez opisanie szczegółowych warunków zamówienia w sposób, który zapewnia przewagę wykonawcy oferującemu rozwiązania wyłącznie jednego, konkretnego producenta (FORTIWEB), a tym samym naruszający uczciwą konkurencję oraz równe traktowanie wykonawców;

4) art. 16 pkt 2 oraz art. 99 ust. 1 i 2 Pzp przez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób nieprzejrzysty, niejednoznaczny i niewyczerpujący, bez użycia dostatecznie dokładnych
i zrozumiałych określeń oraz bez uwzględnienia wymagań i okoliczności mogących mieć wpływ na sporządzenie oferty;

5) art. 16 pkt 3 Pzp przez opisanie szczegółowych warunków zamówienia w sposób nieproporcjonalny do przedmiotu zamówieni.

Odwołujący wniósł o uwzględnienie odwołania w całości i nakazanie zamawiającemu dokonania zmiany treści wskazanych powyżej postanowień w sposób wskazany
w uzasadnieniu odwołania.

W ramach postępowania odwoławczego nie zostały zgłoszone przystąpienia.

W dniu 31 sierpnia 2023 r. zamawiający złożył do akt sprawy odpowiedź na odwołanie, w której zawarł oświadczenie o uwzględnieniu w części zarzutów odwołania
tj. nr 1, 2, 3, 4, 5 w odniesieniu do postanowień Szczegółowego Opisu przedmiotu Zamówienia stanowiących załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako: „SOPZ”): 2.5; 6.30; 6.31; 6.32; 6.33; 6.34; 6.40. Zamawiający wskazał, że wskutek uwzględnienia ww. zarzutów zmodyfikuje treść wskazanych w zdaniu poprzedzającym postanowień SOPZ. Ponadto zamawiający wniósł o oddalenie zarzutów w pozostałym zakresie tj. zarzutów nr 1, 2, 3, 4, 5,
w odniesieniu do postanowień 3.1; 3.2; 6.28 SOPZ.

Odwołujący w dniu 1 września 2023 r. przekazał pismo procesowe zawierające oświadczenie o wycofaniu odwołania w części dotyczącej nieuwzględnionych zarzutów tj. zarzutów nr 1, 2, 3, 4, 5, w odniesieniu do postanowień 3.1; 3.2; 6.28 SOPZ. Odwołujący wniósł przy tym o umorzenie postępowania odwoławczego.

Biorąc pod uwagę powyższe, Izba uznała, że zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 3 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca albo wykonawca, który przystąpił po stronie zamawiającego nie wniósł sprzeciwu wobec uwzględnienia części zarzutów.
W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności
w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu
w zakresie uwzględnionych zarzutów.

W przedmiotowym postępowaniu odwoławczym zamawiający uwzględnił część zarzutów podniesionych w odwołaniu, po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca, a w pozostałym zakresie odwołanie zostało wycofane, co wynikało
z jednoznacznego oświadczenia odwołującego. Powyższe okoliczności wyczerpały dyspozycję ww. przepisu i obligowały Izbę do umorzenia postępowania odwoławczego, co spowodowało zakończenie postępowania odwoławczego bez merytorycznego rozpoznania zarzutów odwołania.

W tym stanie rzeczy Izba na podstawie art. 522 ust. 3 Pzp umorzyła postępowanie odwoławcze, orzekając w formie postanowienia zgodnie z art. 568 pkt 3 ustawy Pzp.
O kosztach postępowania odwoławczego Izba orzekła na podstawie art. 557 i 575 ustawy Pzp oraz § 9 ust. 1 pkt 2 lit. b) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 2437), nakazując dokonanie zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu oraz znosząc wzajemnie koszty postępowania, o których mowa
w § 5 pkt 2 ww. rozporządzenia.

Przewodniczący:…………………………