Wyrok KIO KIO 3367/25

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 3367/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 22 września 2025 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: brak udostępnienia informacji, umorzenie postępowania odwoławczego, zwrot odwołania, odmowa przeprowadzenia dowodu, zastrzeżenia po upływie okresu gwarancji. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 134 ust. 1 pkt 4, art. 568 pkt 1, art. 568 pkt 2, art. 553 zd. 2, art. 574, art. 575.

Istota sprawy

Zamawiający – Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „USŁUGĘ ZAPROJEKTOWANIA, WYTWORZENIA, WDROŻENIA, URUCHOMIENIA, UTRZYMANIA ORAZ ROZWOJU SYSTEMU URE 3.0, WSPIERAJĄCEGO KLUCZOWE PROCESY REALIZOWANE PRZEZ URZĄD REGULACJI ENERGETYKI”, znak sprawy BDG.SOPiK.260.3.2025.MMa....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 3367/25

POSTANOWIENIE

Warszawa, dnia 22 września 2025 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodniczący:Marek Bienias

na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron w dniu 22 września 2025 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 11 sierpnia 2025 r. przez wykonawcę Comarch Polska S.A. z siedzibą w Krakowie, w postępowaniu prowadzonym przez Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie

postanawia:

1.umorzyć postępowanie odwoławcze,

2.nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy Comarch Polska S.A. z siedzibą w Krakowie kwoty 13 500 zł 00 gr(słownie: trzynaście tysięcy pięćset złotych zero groszy), stanowiącej 90% kwoty uiszczonego wpisu od odwołania.

Na orzeczenie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.

Przewodniczący: ……………………….....

Sygn. akt: KIO 3367/25

Uzasadnienie

Zamawiający –Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie– prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznegow trybie przetargu nieograniczonego na „USŁUGĘ ZAPROJEKTOWANIA, WYTWORZENIA, WDROŻENIA, URUCHOMIENIA, UTRZYMANIA ORAZ ROZWOJU SYSTEMU URE 3.0, WSPIERAJĄCEGO KLUCZOWE PROCESY REALIZOWANE PRZEZ URZĄD REGULACJI ENERGETYKI”, znak sprawy BDG.SOPiK.260.3.2025.MMa.

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 1 sierpnia 2025 r. pod numerem: 503541-2025.

W dniu 11 sierpnia 2025 r.wykonawca Comarch Polska S.A. z siedzibą w Krakowiewniósł odwołaniewobec dokumentów zamówienia, zarzucając Zamawiającemu naruszenie:

1) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 oraz art. 353[1] kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust 1 PZP, w zw. z art. 16 i 17 PZP - brak udostępnienia niezbędnych informacji w zakresie integracji, umożliwiających oszacowanie nakładów pracy na realizację przewidzianych umową usług;

2) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 oraz art. 353[1] kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust 1 PZP, w zw. z art. 16 i 17 PZP - brak udostępnienia niezbędnych informacji w zakresie migracji, umożliwiających oszacowanie nakładów pracy na realizację przewidzianych umową usług;

3) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 PZP w zw. z art. art. 16 i 17 PZP i art. 353[1] kc. w zw. z art. 8 ust. 1 PZP – niejasny/nieprecyzyjny opis zasad udzielania Zleceń, uniemożliwiający rzetelne oszacowanie kosztów realizacji zamówienia;

4) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 oraz art. 353[1] kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust 1 PZP, w zw. z art. 16 i 17 PZP – możliwość zgłaszania zastrzeżeń po upływie okresu gwarancji;

5) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 oraz art. 353[1] kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust 1 PZP, w zw. z art. 16 i 17 PZP – niejasna procedura odbiorowa

6) art. 134 ust. 1 pkt. 4 PZP, art. 99 ust. 1 oraz art. 353[1] kodeksu cywilnego w zw. z art. 8 ust 1 PZP, w zw. z art. 16 i 17 PZP – odpowiedzialność wykonawcy za konsekwencje działań osób, za które wykonawca nie podnosi odpowiedzialności.

Opierając się na przedstawionych zarzutach Odwołujący wnosił o uwzględnienie niniejszego odwołania i nakazanie Zamawiającemu modyfikacji dokumentów zamówienia w sposób określony w uzasadnieniu odwołania.

Do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca.

W wyniku wniesionego odwołania przez wykonawcę Comarch Polska S.A. z siedzibą w Krakowie, Zamawiający w odpowiedzi na odwołanie z dnia 8 września 2025 r. (pismo z dnia 8 września 2025 r.) wnosił o umorzenie postępowania odwoławczego w zakresie zarzutu 4 i w części zarzutu 2 (wskutek odpowiedzi na pytania do SWZ z 29 sierpnia 2025 r) na podstawie art. 568 pkt 2) ustawy PZP i o oddalenie odwołania w zakresie pozostałych zarzutów.

Przed otwarciem rozprawy, oświadczeniem złożonym do Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 19 września 2025 r. (pismo z dnia 19 września 2025 r.), Odwołujący cofnął odwołanie w całości wniesione w dniu 11 sierpnia 2025 r.

W konsekwencji Izba, na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, umorzyła postępowanie odwoławcze, orzekając w formie postanowienia na podstawie art. 553 zd. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

O kosztach postępowania orzeczono na podstawie art. 574 i 575 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. 2020 r. poz. 2437), z którego wynika, że w sytuacji cofnięcia odwołania przed otwarciem rozprawy najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który został wyznaczony termin rozprawy lub posiedzenia z udziałem stron lub uczestników postępowania odwoławczego – odwołującemu zwraca się 90% wpisu. W takim przypadku Izba orzeka o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu, w wysokości stanowiącej 90% jego wartości.

Z uwagi na powyższe, Izba postanowiła jak w sentencji.

Przewodniczący: ……………………….......