Wyrok KIO KIO 3478/23

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 3478/23 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 1 grudnia 2023 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie z siedzibą w Warszawa w trybie tryb podstawowy. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: odrzucenie wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odwołanie, postępowanie odwoławcze, specyfikacja warunków zamówienia, umorzenie postępowania odwoławczego. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 3, art. 99 ust. 1, art. 99 ust. 2, art. 99 ust. 4, art. 106 ust. 2, art. 106 ust. 3, art. 522 ust. 1, art. 553 zd. 2, art. 574, art. 575.

Istota sprawy

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym ‎ w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, ‎ że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt.: KIO 3478/23

POSTANOWIENIE

z dnia 1 grudnia 2023 roku

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodniczący: Katarzyna Poprawa

po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału Stron oraz Uczestników postępowania odwoławczego w Warszawie w dniu 1 grudnia 2023 roku odwołania wniesionego do Prezesa rajowej Izby Odwoławczej w dniu 20 listopada 2023 roku przez wykonawcę:Alfavox spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, w postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego: Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

postanawia:

1. umarza postępowanie odwoławcze;

2.nakazuje zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzeczwykonawcy: Alfavox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu,kwoty 7 500 zł 00 gr (słownie: siedem tysięcy pięćset złotych zero groszy), uiszczonej tytułem wpisu od odwołania.

Stosownie do art. 579 ust. 1 i 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. z dnia 14 lipca 2023 r. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605) na niniejsze postanowienie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga
za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Przewodniczący: ………………………


Sygn. akt: KIO 3478/23

Uzasadnienie

Zamawiający - Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawieprowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiociewdrożenia systemu Call Center
w Warszawskim Instytucie Zdrowia Kobiet oraz Szpitalu Bielańskim (ZP-115/2023), dalej jako: „Postępowanie”.

Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym bez możliwości prowadzenia negocjacji, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (zwana dalej Pzp). Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 2023/BZP 00490904/01 z dnia 13 listopada 2023 roku.

W dniu 20 listopada 2023 roku do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej zostało wniesione odwołanie przez wykonawcęAlfavox sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (zwanego dalej Odwołującym) na niezgodne z przepisami Pzp czynności Zamawiającego w postaci ukształtowania postanowień specyfikacji warunków zamówienia („SWZ”) oraz projektowanych postanowień umowy w sposób naruszający przepisy Pzp.

Zaskarżonym czynnościom Zamawiającego Odwołujący zarzucił naruszenie:

1)art. 16 pkt 1 i 3 oraz art. 106 ust. 2 oraz ust. 3 Pzp poprzez ustalenie przedmiotowych środków dowodowych w postaci materiałów szkoleniowych (vide pkt 193 załącznika
nr 4 do SWZ), w sposób nieproporcjonalny (nadmierny) w stosunku do przedmiotu zamówienia, oraz dyskryminacyjny i niezapewniający zachowania uczciwej konkurencji, co w konsekwencji skutkuje uniemożliwieniem udziału w Postępowaniu podmiotom zdolnym do realizacji przedmiotu zamówienia;

2)art. 99 ust 1, 2 i 4 Pzp oraz art. 16 pkt 1 i 3 Pzp poprzez sporządzenie specyfikacji warunków zamówienia w zakresie opisu przedmiotu zamówienia w sposób nieprecyzyjny i ograniczający uczciwą konkurencję, a w tym poprzez taki opis
i postawienie wymogów, które uniemożliwiają złożenie konkurencyjnej oferty i zamykają dostęp do postępowania wykonawcom zdolnym do należytej realizacji przedmiotu zamówienia;

3)art. 16 pkt 1 i 3 Pzp oraz art. 99 ust. 4 Pzp, poprzez ustalenie warunków zamówienia
i opisanie przedmiotu zamówienia w sposób nieproporcjonalny co do celu zamówienia, oraz niezapewniający zachowania uczciwej konkurencji oraz równego traktowania,
w sytuacji gdy nie jest to uzasadnione obiektywnymi, uzasadnionymi potrzebami Zamawiającego, co skutkuje wyeliminowaniem wykonawców zdolnych do należytej realizacji zamówienia.

Mając na uwadze powyższe, Odwołujący wniósł o uwzględnienie odwołania w całości
i nakazanie Zamawiającemu zmiany postanowień dokumentów zamówienia w następujący sposób:

a)usunięcie (wykreślenie) ze szczegółowego opisu przedmiotu stanowiącego załącznik
nr 4 do SWZ (formularz specyfikacji technicznej), całego punktu 193 dotyczącego materiałów szkoleniowych;

b)dokonanie zmiany opisu przedmiotu zamówienia poprzez jego doprecyzowanie
w sposób umożliwiający złożenie konkurencyjnych i porównywalnych ofert;

c)zmianę opisu przedmiotu zamówienia, poprzez usunięcie wymogów (zakresu) odnośnie do obowiązków wykonawcy w postaci szkolenia personelu medycznego z zakresu komunikacji z pacjentem lub wydzielenie tychże wymogów do osobnej części postępowania, ze względu na ich brak związania z głównym przedmiotem zamówienia.

Skład orzekający Krajowej Izby Odwoławczej, wyznaczony do rozpoznania niniejszej sprawy odwoławczej ustalił i zważył, co następuje:

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym
w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła,
że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania.

Izba ustaliła, że do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego
oraz Odwołującego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca.

Zamawiający w dniu 23 listopada 2023 roku złożył do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odpowiedź na odwołanie, w której oświadczył że uwzględnia odwołanie w całości
oraz zobowiązał się do zmiany treści Specyfikacji Warunków Zamówienia zgodnie z żądaniami wskazanymi w odwołaniu. Zamawiający wniósł również o umorzenie postępowania odwoławczego.

Wobec powyższego, Izba zważyła, że w związku z uwzględnieniem przez Zamawiającego
w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku przystąpienia do odwołania
po stronie Zamawiającego, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie
art. 522 ust. 1 Pzp.

Zgodnie z treścią art. 522 ust. 1 ustawy Pzp w przypadku uwzględnienia przez
Zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć
postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy,
pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił
w terminie żaden wykonawca. W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza
lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu.

W tym stanie rzeczy Izba na podstawie art. 522 ust. 1 Pzp umorzyła postępowanie
odwoławcze, orzekając w formie postanowienia na podstawie art. 553 zd. 2 Pzp.

O kosztach postępowania orzeczono na podstawie art. 574 i 575 Pzp oraz § 9 ust. 1 pkt 2
lit a) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie
szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania
oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. z 2020r., poz. 2437
ze zmianami).

Wobec powyższego orzeczono jak w sentencji.

Przewodniczący: …..….……………………….