Wyrok KIO KIO 5269/25
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 5269/25
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 22.12.2025
- Przewodniczący
- Beata Konik
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone
Zamawiający
- Nazwa
- Gmina Lubliniec
- Miejscowość
- Lubliniec
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 5269/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 22 grudnia 2025 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Gmina Lubliniec z siedzibą w Lubliniec w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: art. 226 ust. 1 pkt 5. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 568 pkt 1, art. 226 ust. 1 pkt 5, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 2, art. 226 ust. 1 pkt 3, art. 218 ust. 1, art. 223 ust. 1, art. 107 ust. 2, art. 239 ust. 1, art. 239 ust. 2, art. 520 ust. 2.
Istota sprawy
Odwołujący, tj. wykonawca 4NetiC Technology spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wilkasach, 22 grudnia 2025 r., tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 25 listopada 2025 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy pn. „Dostawa sprzętu dla Gminy Lubliniec na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”, znak sprawy: ZZ.271.00020.2025....
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 5269/25
POSTANOWIENIE
Warszawa, dnia 22 grudnia 2025 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodnicząca:Beata Konik
po rozpoznaniu na posiedzeniu bez udziałem stron i uczestników postępowania w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w 25 listopada 2025 r. przez wykonawcę 4NetiC spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wilkasach,
w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Gmina Lubliniec,
uczestnik postępowania po stronie Zamawiającego – ForIP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu,
postanawia:
1.Umorzyć postępowanie odwoławcze na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy Pzp.
2.Nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz odwołującego 4NetiC spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wilkasach kwoty 6 750 zł 00 gr (słownie: sześć tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych zero groszy), stanowiącej 90% uiszczonego wpisu.
Na orzeczenie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.
Przewodnicząca:………….…….
Sygn. akt: KIO 5269/25
Uzasadnienie
Odwołujący, tj.wykonawca 4NetiC Technology spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wilkasach, 22 grudnia 2025 r., tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 25 listopada 2025 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy pn. „Dostawa sprzętu dla Gminy Lubliniec na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”, znak sprawy: ZZ.271.00020.2025.
Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), dalej: „ustawa Pzp”.
Szacunkowa wartość zamówienia jest niższa od kwot wskazanych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy Pzp.
Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych z 21 października 2025 roku nr 2025/BZP 00487124/01.
Do przedmiotowego postępowania odwoławczego przystąpienie w charakterze uczestnika postępowania, po stronie Zamawiającego, zgłosił wykonawca ForIP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu.
Odwołujący zarzucił naruszenie:
a)art. 226 ust. 1 pkt 5) w zw. z art. 16 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, poprzez zaniechanie odrzucenia oferty Odwołującego jako niezgodnej z warunkami zamówienia, gdyż oferta ta nie wskazuje jednoznacznie, zgodnie z wymaganiami Formularza ofertowego oferowanej w ramach serwera karty zarządzania,
b)art. 226 ust. 1 pkt 3) w zw. z art. 218 ust. 1, art. 223 ust. 1 i w zw. z art. 16 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, poprzez zaniechanie odrzucenia oferty Odwołującego jako sprzecznej z ustawą, gdyż sposób określenia karty zarządzania w Formularzu ofertowym dotyczy grupy kart, które w zależności od konkretnego modelu mogą posiadać różne funkcjonalności, w tym niespełniające wymagań Zamawiającego 5) art. 16 pkt 1 i 2 ustawy Pzp poprzez prowadzenie Postępowania w sposób niezapewniający zachowania uczciwej konkurencji oraz równego traktowania wykonawców i nieprzejrzysty.
c)art. 107 ust. 2 ustawy Pzp w zw. z pkt IV ppkt 17 SWZ, poprzez zaniechanie wezwania wykonawcy ForIP Sp. z o.o. do złożenia oświadczenia producenta serwerów, potwierdzającego, że oferowane serwery są wyposażone w rozwiązanie zapewniające ochronę oprogramowania układowego przed manipulacją złośliwego oprogramowania, zgodne z zaleceniami NIST SP 800-147B i NIST SP 800-155 i posiadają zaimplementowane sprzętowo mechanizmy kryptograficzne poświadczające integralność oprogramowania BIOS (Root of Trust), którego oferta nie złożył z ofertą.
d)art. 239 ust. 1 i 2 ustawy Pzp poprzez dokonanie wyboru jako oferty najkorzystniejszej oferty, która najkorzystniejsza nie jest.
W związku z powyższym, Odwołujący wniósł o uwzględnienie odwołania i nakazanie Zamawiającemu:
a) unieważnienie czynności wyboru oferty najkorzystniejszej,
b) ponowienie procedury badania i oceny ofert, w tym odrzucenie oferty ForIT Sp. z o.o. alternatywnie wezwanie tego wykonawcy do złożenia brakujących przedmiotowych środków dowodowych,
Z uwagi na to, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy, jego cofnięcie, zgodnie art. 568 pkt 1 ustawy Pzp oraz § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 31 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą, (Dz.U. poz. 2453) oznacza, że postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu.
Ponadto Izba wskazuje, że jak wynika z treści art. 520 ust. 2 ustawy Pzp cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby.
Na podstawie § 9 ust. 1 pkt 3 b) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu wysokości wpisu od odwołania (Dz. U. poz. 2437), Izba orzekła o dokonaniu zwrotu na rzecz Odwołującego z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych 90% kwoty uiszczonej tytułem należnego wpisu od odwołania.
Przewodnicząca:…………………… ..........