Wyrok KIO KIO 5951/25

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 5951/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 16 lutego 2026 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Skarb Państwa - Ministerstwo Finansów z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: nie wiem. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 240 ust. 2, art. 16, art. 128 ust. 5, art. 112 ust. 1, art. 99 ust. 1, art. 520 ust. 1, art. 568 pkt 2, art. 568 pkt 1.

Istota sprawy

W zakresie zarzutów IV, V, X, XI, XII, XIII postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy P.z.p., zgodnie z którym Izba umarza postępowanie odwoławcze w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Do okoliczności objętych dyspozycją wskazanego przepisu należy sytuacja, w której zamawiający zmienił treść dokumentów zamówienia, wobec których wniesiono sprzeciw....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 5951/25

POSTANOWIENIE

Warszawa, dnia 16 lutego 2026 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodnicząca:Ewa Sikorska

Członkowie:Robert Siwik

Robert Skrzeszewski

na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron oraz uczestników postępowania odwoławczego w dniu 16 lutego 2026 roku w Warszawie, w sprawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 29 grudnia 2025 roku r. przez Asseco Poland Spółkę akcyjną w Rzeszowiew postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Skarb Państwa - Ministerstwo Finansów reprezentowany przez: Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

postanawia:

1.umorzyć postępowanie odwoławcze,

2.nakazać Urzędowi Zamówień Publicznych zwrot z rachunku bankowego na rzecz wykonawcy Asseco Poland Spółki akcyjnej w Rzeszowie kwoty 13 500 zł 00 gr (słownie: trzynaście tysięcy pięćset złotych zero groszy), stanowiącej 90% uiszczonego wpisu.

Na orzeczenie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia – przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.

Przewodnicząca:………….…………………

Członkowie:…………………………….

…………………………….



Sygn. akt: KIO 5951/25

Uzasadnienie

Zamawiający – Skarb Państwa - Ministerstwo Finansów reprezentowany przez: Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie – działając na podstawie przepisów ustawy dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. – ustawa P.z.p.), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest modernizacja i rozwój oraz usługi wsparcia utrzymania Systemu ZEFIR 2.

W dniu 29 grudnia 2025 roku r. wykonawca Asseco Poland Spółka akcyjna w Rzeszowie (dalej: odwołujący) wniósł odwołanie wobec zapisów Ogłoszenia o zamówieniu (dalej” „Ogłoszenie”) oraz Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”) niezgodnych z przepisami ustawy P.z.p. oraz innymi szczegółowo wskazanymi przepisami prawa.

Odwołujący postawił zamawiającemu następujące zarzuty:

Zarzut I: Jakościowe kryterium oceny ofert – Ogłoszenie o zamówieniu pkt 5.1.10. - Kryteria udzielenia zamówienia oraz w Rozdziale XIX SWZ - skrócenie czasu reakcji na Zgłoszenie Błędu Średniego (Ś), skrócenie czasu reakcji na Zgłoszenie Błędu Drobnego (D) oraz skrócenie czasu reakcji na Zgłoszenie Konsultacji (K) - naruszenie art. 240 ust. 2 w związku z art. 16 Ustawy PZP, poprzez określenie kryterium oceny ofert w sposób uniemożliwiający weryfikację i porównanie poziomu oferowanego wykonania przedmiotu zamówienia na podstawie informacji przedstawianych w ofertach oraz z naruszeniem zasady przejrzystości i zachowania uczciwej konkurencji.

Zarzut II: Załącznik nr 6 do SWZ „Wykaz usług” - naruszenie art. 128 ust. 5 PZP w związku z art. 112 ust. 1 PZP – poprzez brak wymogu określenia w Załączniku nr 6 do SWZ „Wykaz usług” podmiotu, który jest w posiadaniu informacji oraz dokumentów istotnych dla oceny spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu oraz kryteriów selekcji.

Zarzut III: Kary umowne - Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (dalej: „PPU”) - § 11 ust. 10 PPU oraz § 12 ust. 7 PPU - Naruszenie art. 99 ust. 1 w związku z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez ukształtowanie kar umownych w sposób przewidujący niezależne naliczanie kar umownych oraz zachowanie przez Zamawiającego prawa do naliczania kar umownych także w przypadku odstąpienia od Umowy, bez wprowadzenia jednoznacznego zastrzeżenia wyłączającego możliwość naliczania więcej niż jednej kary umownej z tytułu tego samego zdarzenia faktycznego, co prowadzi do nieproporcjonalnego obciążenia wykonawcy oraz rażącego zachwiania równowagi kontraktowej stron.

Zarzut IV: Procedura Autoryzacji zmian Systemu - Załącznik nr 2 do SWZ – PPU - § 17 ust. 31 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w związku z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w zakresie „Autoryzacji zmian Systemu wykonanych przez Zamawiającego lub podmioty trzecie” w sposób niejednoznaczny i niewyczerpujący, nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut V: Dostosowanie Systemu do aktualizacji przeglądarek internetowych - Załącznik nr 2 do SWZ – PPU - § 5 ust. 5 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. – poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny i niewyczerpujący, polegający na nałożeniu na wykonawcę obowiązku zapewnienia prawidłowej pracy Systemu po aktualizacjach przeglądarek internetowych bez określenia w SWZ zakresu i warunków realizacji tego obowiązku, mające wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut VI: Usuwanie Błędów oprogramowania obcego - Załącznik nr 2 do SWZ – PPU - § 5 ust. 1 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. oraz art. 387 KC - poprzez opisanie przedmiotu zamówienia – w sposób prowadzący do nałożenia na wykonawcę obowiązków obiektywnie niemożliwych do wykonania oraz nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut VII: Dostosowanie Systemu do aktualizacji Platformy i Komponentów - Załącznik nr 2 do SWZ – PPU - §5 ust. 8 ppkt 8.2.1 i ppkt 8.3.1 PPU - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny i niewyczerpujący, co uniemożliwia sporządzenie oferty, nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut VIII: Aktualizacja Oprogramowania gotowego (COTS) - Załącznik nr 2 do SWZ -PPU- § 5 ust. 8 ppkt 8.1.1 PPU - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez niejednoznaczne i niewyczerpujące określenie obowiązków Wykonawcy w zakresie aktualizacji Oprogramowania gotowego, mające wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut IX: Gwarancja - Załącznik nr 2 do SWZ -PPU - § 9 ust. 2 pkt 2.1 i 2.3, § 9 ust. 12 oraz § 9 ust. 21 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 ustawy PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny i nieproporcjonalny, polegający na ukształtowaniu zakresu Usługi Gwarancji w sposób wykraczający poza odpowiedzialność Wykonawcy za realizację Zmiany, obejmujący okoliczności niezależne od Wykonawcy oraz generujący nieograniczone i nieprzewidywalne koszty, nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut X: Klasyfikacja priorytetów Błędów - Załącznik nr 2 do SWZ -PPU - §5 ust. 24 PPU - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny i nieproporcjonalny, polegający na przyznaniu Zamawiającemu jednostronnej kompetencji do ostatecznej kwalifikacji priorytetów Błędów, co prowadzi do nieprzewidywalności zakresu obowiązków Wykonawcy oraz naruszenia zasady proporcjonalności, mające wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut XI: Zmiana danych uwierzytelniających - Załącznik nr 2 do SWZ PPU §5 ust. 3 podpunkt 3.4.5 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. – poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny polegający na określeniu zakresu kompleksowego wsparcia w sposób nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut XII: Odtwarzanie baz danych - Załącznik nr 2 do SWZ -PPU- § 5 ust. 20 oraz § 9 ust. 19 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w związku z art. 16 PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób nieuwzględniający wszystkich wymagań i okoliczności mających wpływ na sporządzenie oferty.

Zarzut XIII: Błędy Platformy Sprzętowo-programowej - Załącznik nr 2 do SWZ PPU - § 5 ust. 23 - Naruszenie art. 99 ust. 1 w zw. z art. 16 ustawy PZP w zw. z art. 8 ust. 1 PZP w zw. z art. 353¹ k.c. poprzez opisanie przedmiotu zamówienia w sposób niejednoznaczny, polegający na nałożeniu na Wykonawcę obowiązku świadczenia usług w warunkach obejmujących okoliczności pozostające poza jego kontrolą, mający wpływ na sporządzenie oferty.

W związku z powyższym odwołujący wniósł o:

a) uwzględnienie odwołania i nakazanie zamawiającemu dokonania modyfikacji Ogłoszenia o zamówieniu i SWZ w zakresie wskazanym w odwołaniu, poprzez zmianę kwestionowanych zapisów w sposób wskazany w niniejszym odwołaniu – szczegółowo w każdym zarzucie.

b) obciążenie zamawiającego kosztami postępowania odwoławczego, w tym kosztami zastępstwa procesowego przed Krajową Izbą Odwoławczą.

W piśmie procesowym z dnia 22 stycznia 2026 roku odwołujący oświadczył, co następuje:

1. Zamawiający poprzez wprowadzone zmiany treści SWZ usunął okoliczności faktyczne stanowiące podstawę zarzutów nr IV, V, X, XI, XII, XIII podniesionych w odwołaniu, co spowodowało, że postępowanie odwoławcze w tym zakresie stało się bezprzedmiotowe, tym samym Odwołujący wnosi o umorzenie postępowania odwoławczego w tym zakresie;

2. Jednocześnie Odwołujący, działając na podstawie art. 520 ust. 1 PZP, cofa odwołanie w pozostałym zakresie, tj. w odniesieniu do zarzutów nr: I, II, III, VI, VII, VIII, IX.

3. Mając na uwadze powyższe, Odwołujący wnosi o umorzenie postępowania odwoławczego w całości.

Izba zważyła, co następuje:

W zakresie zarzutów IV, V, X, XI, XII, XIII postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy P.z.p., zgodnie z którym Izba umarza postępowanie odwoławcze w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Do okoliczności objętych dyspozycją wskazanego przepisu należy sytuacja, w której zamawiający zmienił treść dokumentów zamówienia, wobec których wniesiono sprzeciw. Wówczas spór staje się bezprzedmiotowy, jako że podstawa faktyczna zarzutu przestaje istnieć.

W pozostałym zakresie postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy P.z.p., zgodnie z którym Izba umarza postępowania odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania.

Ze względu na fakt, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy, jego cofnięcie zgodnie z art. 520 ust. 1 i 2 P.z.p. oznacza, że postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu.

Dlatego też postanowiono jak w sentencji.

Na podstawie § 9 ust. 1 pkt. 3 lit. a rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r., poz. 2437) Izba orzeka o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu w wysokości stanowiącej 90% jego wartości.

………………..……………..

………………………………

………………………………