Wyrok KIO KIO 969/22
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 969/22
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 19.04.2022
- Przewodniczący
- Robert Skrzeszewski
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zamawiający
- Nazwa
- Gmina i Miasto Przysucha
- Miejscowość
- Przysucha
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 969/22 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 19 kwietnia 2022 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Gmina i Miasto Przysucha z siedzibą w Przysucha w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone.
Istota sprawy
Krajowa Izba Odwoławcza rozpoznając przedmiotowe odwołanie na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron stwierdziła, że postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie przepisu art. 522 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 wraz ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. W dniu 15 kwietnia 2022 r....
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 969/22
POSTANOWIENIE
z dnia 19 kwietnia 2022 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodniczący: Robert Skrzeszewski
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron i uczestników w dniu 19
kwietnia 2022 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby
Odwoławczej w dniu 6 kwietnia 2022 r. przez wykonawcę Signify Poland Sp. z o.o. z
siedzibą w Pile w postępowaniu prowadzonym przez Gminę i Miasto Przysucha
przy udziale wykonawcy Centrum Zaopatrzenia Energetyki ELTAST Sp. z o.o. z
siedzibą w Radomiu zgłaszającego swoje przystąpienie do postępowania odwoławczego o
sygn. akt: KIO 969/22 po stronie Odwołującego
postanawia:
1. umorzyć postępowanie odwoławcze,
2. znieść koszty postępowania odwoławczego wzajemnie i nakazać zwrot z
rachunku Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy Signify Poland Sp. z o.o. z
siedzibą w Pile kwoty 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych zero groszy) stanowiącej
uiszczony wpis od odwołania.
Stosownie do art. 579 ust.1 i 580 ust.1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 wraz ze zm.) na niniejsze
postanowienie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za
pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.
Przewodniczący:.............................
Sygn. akt: KIO 969/22
Zamawiający: Gmina i Miasto Przysucha wszczął postępowanie o udzielenie
zamówienia publicznego pod nazwą: „Rozbudowa i wymiana oświetlenia ulicznego na
ledowe na terenie Gminy i Miasta Przysucha”, nr referencyjny: ZPI.271.22.2022.MF.
Przedmiotowe zamówienie zostało ogłoszone w Biuletynie Zamówień Publicznych w
dniu 1 kwietnia 2022 r. pod nr 2022/BZP 00107184/01, w tej samej dacie została
opublikowana Specyfikacja Warunków Zamówienia, zwana dalej SWZ.
Nie zgadzając się z niektórymi postanowieniami SWZ Odwołujący w dniu 6 kwietnia
2022 r. wniósł odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej zarzucając mu naruszenie
art. 99 ust. 1, 2 i 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.
U. z 2021 r., poz. 1129 wraz ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp w zw. z art. 16 pkt 1, 2 i 3
ustawy Pzp poprzez dokonanie opisu przedmiotu zamówienia w sposób nieuwzględniający
wszystkich wymagań i okoliczności mogących mieć wpływ na treść oferty, a także poprzez
stawianie względem przedmiotu zamówienia wymagań nieproporcjonalnych do celu
zamówienia oraz w sposób utrudniający uczciwą konkurencję, poprzez dobór parametrów
technicznych i preferencje określonych rozwiązań technicznych, które charakteryzują
produkty konkretnego producenta, doprowadzając przy tym do wyeliminowaniu innych
wykonawców, w tym Odwołującego i jego produktów oraz w sposób, który nie prowadzi do
zachowania zasady przejrzystości postępowania.
Jednocześnie Odwołujący wnosił o uwzględnienie odwołania i nakazanie
Zamawiającemu dokonania zmian w SWZ w zakresie Projektu technicznego - opis ogólny
(plik „! Projekt techniczny PT - opis ogólny cz 1 z 3.pdf”) - str. 27, pkt. 4.5 Oprawy
oświetleniowe uwagi podstawowe, a także ewentualnie innych części dokumentacji
projektowej (jeśli zawierają analogiczne lub podobne zapisy), polegającej na wykreśleniu
wymogu, aby wyniki obliczeń nie mogły być gorsze niż w obliczeniach referencyjnych,
wykreśleniu tolerancji (dopuszczalnych różnic) dla poszczególnych parametrów i
pozostawieniu wyłącznie zastrzeżenia, że wartości poszczególnych parametrów muszą być
zgodne z normą PN-EN 13201:2016.
Izba zważyła, co następuje.
Krajowa Izba Odwoławcza rozpoznając przedmiotowe odwołanie na posiedzeniu
niejawnym bez udziału stron stwierdziła, że postępowanie odwoławcze należało umorzyć na
podstawie przepisu art. 522 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień
publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 wraz ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
W dniu 15 kwietnia 2022 r. przed wyznaczoną rozprawą do siedziby Krajowej Izby
Odwoławczej wpłynęło oświadczenie Zamawiającego o uwzględnieniu w całości zarzutów
przedstawionych w odwołaniu.
Jednocześnie należy wskazać, że zgodnie z art.525 ust. 1 cyt. ustawy Pzp
Wykonawca może zgłosić przystąpienie do postępowania odwoławczego w terminie 3 dni od
dnia otrzymania kopii odwołania, wskazując stronę, do której przystępuje, i interes w
uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść strony, do której przystępuje.
Izba ustaliła, że w niniejszej sprawie zgłoszenie przystąpienia do postępowania
odwoławczego po stronie Zamawiającego nie zostało dokonane.
Zgodnie z art.522 ust.1 ustawy Pzp w przypadku uwzględnienia przez
zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć
postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników
postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod
warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w
terminie żaden wykonawca. W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub
unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem
zawartym w odwołaniu.
Orzekając o kosztach postępowania Izba wzięła pod uwagę treść przepisu art.574 i
576 ustawy Pzp oraz § 9 ust. 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30
grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego,
ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania
Ze wskazanych przepisów wynika, iż w przypadku umorzenia postępowania
odwoławczego przez Izbę w całości koszty, o których mowa w znosi się
wzajemnie, jeżeli przed otwarciem rozprawy zamawiający uwzględnił w całości zarzuty
przedstawione w odwołaniu, a w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie
przystąpił żaden wykonawca albo uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do
postępowania po stronie zamawiającego, nie wniósł sprzeciwu wobec uwzględnienia przez
zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu,
- w takim przypadku Izba orzeka o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku
Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu.
Mając powyższe na uwadze, na zasadzie art.568 pkt 3 w związku z art. 522 ust.1
zd.1 ustawy Pzp orzeczono jak w sentencji.
Przewodniczący:.............................
4