Wyrok KIO KIO 995/22
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 995/22
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 27.04.2022
- Przewodniczący
- Bartosz Stankiewicz
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone (wycofanie)
Zamawiający
- Miejscowość
- Zegrze
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 995/22 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 27 kwietnia 2022 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy z siedzibą w Zegrze w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone.
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 995/22
POSTANOWIENIE
z dnia 27 kwietnia 2022 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodniczący: Bartosz Stankiewicz
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron w dniu 27 kwietnia 2022 r.
w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu
11 kwietnia 2022 r. przez wykonawcę Golden Line Sp. z o.o. z siedzibą we Rzeszowie przy
ul. Krakowskiej 150 (35-506 Rzeszów) w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy z siedzibą w Zegrzu przy ul. Juzistek 2 (05-131 Zegrze)
przy udziale wykonawców J. W. i B. S. prowadzących działalność gospodarczą w ramach
spółki cywilnej pod nazwą Netprint s.c. J. W., B. S. z siedzibą w Oświęcimiu przy ul. Unii
Europejskiej 10 (32-600 Oświęcim), zgłaszających przystąpienie do postepowania
odwoławczego po stronie zamawiającego
postanawia:
1. Umorzyć postępowanie odwoławcze.
2. Nakazuje zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz
wykonawcy Golden Line Sp. z o.o. z siedzibą we Rzeszowie kwoty 13 500 zł 00 gr (słownie:
trzynaście tysięcy pięćset złotych zero groszy), stanowiącej 90% uiszczonego wpisu.
Stosownie do art. 579 ust. 1 i 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo
zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) na niniejsze postanowienie -
w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa
Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.
Przewodniczący: ..................................
Sygn. akt KIO 995/22
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy z siedzibą w Zegrzu, zwany dalej:
„zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na
podstawie przepisów ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) zwanej dalej: „Pzp” w trybie przetargu
nieograniczonego pn.: Zakup i dostawa tuszy, tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych
do sprzętu informatycznego w roku 2022 na podstawie wniosków rzeczowo-finansowych
przesłanych przez Jednostki Wojskowe (nr referencyjny: ZP/23/2022), zwane dalej
„postępowaniem”.
Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii
Europejskiej w dniu 17 stycznia 2022 r., pod numerem 2022/S 011-023058.
Szacunkowa wartość zamówienia, którego przedmiotem są dostawy, jest wyższa od
kwot wskazanych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 3 ust. 3 Pzp.
W dniu 11 kwietnia 2022 r. wykonawca Golden Line Sp. z o.o. z siedzibą w
Rzeszowie (zwany dalej: „odwołującym”) wniósł odwołanie, w którym zarzucił
zamawiającemu naruszenie:
1) art. 226 ust. 1 pkt 5) Pzp, przez jego niezastosowanie przez zamawiającego i zaniechanie
odrzucenia oferty wykonawcy Netprint s.c. J. W., B. S. z tego powodu, że jej treść jest
niezgodna z warunkami zamówienia bowiem materiały eksploatacyjne zaoferowane przez
wskazanego wykonawcę w pozycjach formularza cenowego od 153 do 156 włącznie oraz od
169 do 170 włącznie nie spełniają wymogu równoważności produktów;
2) art. 16 pkt 1) Pzp oraz art. 17 ust. 2 Pzp, przez ich niewłaściwe zastosowanie skutkujące
wyborem jako najkorzystniejszej, oferty wykonawcy Netprint s.c. J. W., B. S., która w świetle
regulacji Pzp oraz postanowień SWZ nie mogła zostać uznana za ofertę najkorzystniejszą z
uwagi na fakt, iż oferta tego wykonawcy winna podlegać odrzuceniu, co w konsekwencji
doprowadziło do naruszenia zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania
wykonawców bowiem zamówienie zostało udzielone wykonawcy wybranemu niezgodnie z
przepisami Pzp oraz wymaganiami SWZ.
W związku z podniesionymi naruszeniami odwołujący wniósł o uwzględnienie
odwołania w całości oraz o nakazanie zamawiającemu:
- unieważnienia czynności wyboru najkorzystniejszej oferty;
- dokonania czynności odrzucenia oferty wykonawcy Netprint s.c. J. W., B. S. na podstawie
art. art. 226 ust. 1 pkt 5) Pzp;
- powtórzenia czynności oceny (punktacji ofert) - tj. przeprowadzenie tej czynności w
odniesieniu do złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego ofert z
pominięciem oferty Netprint s.c. J. W., B. S., która to oferta winna zostać odrzucona;
- powtórzenia czynności wyboru najkorzystniejszej oferty.
W ramach postępowania odwoławczego przystąpienie po stronie zamawiającego
zgłosili J. W. i B. S. prowadzący działalność gospodarczą w ramach spółki cywilnej pod
nazwą Netprint s.c. J. W., B. S. z siedzibą w Oświęcimiu.
Zamawiający w dniu 25 kwietnia 2022 r. złożył odpowiedź na odwołanie, w której
wniósł o oddalenie w całości odwołania jako bezzasadnego.
W dniu 26 kwietnia 2022 r. do akt sprawy wpłynęło pismo odwołującego zawierające
oświadczenie o cofnięciu odwołania wniesionego w dniu 11 kwietnia 2022 r. Ponadto
odwołujący wniósł o zwrot 90% wpisu od odwołania na rachunek bankowy, z którego wpis
został uiszczony.
Skład orzekający Izby, działając na podstawie art. 520, art. 568 pkt 1 oraz art. 553
ust. 1 zdanie drugie Pzp postanowił umorzyć postępowanie odwoławcze w przedmiotowej
sprawie, ponieważ oświadczenie o cofnięciu odwołania uznać należy za oświadczenie
najdalej idące złożone przez stronę, która zainicjowała postępowanie odwoławcze. Zgodnie z
art. 520 ust. 2 Pzp cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże
z jego wniesieniem. Innymi słowy cofnięcie odwołania niweczy zainicjowane postępowanie
odwoławcze. Z związku z tym cofnięcie odwołania jest jednostronnym oświadczeniem woli,
które z mocy prawa rodzi skutek w postaci umorzenia postępowania.
Orzekając o kosztach postępowania odwoławczego, Izba uwzględniła okoliczność, iż
cofnięcie odwołania miało miejsce przed otwarciem rozprawy, zatem na rzecz odwołującego
należało zwrócić 90% kwoty wpisu uiszczonego na rachunek Urzędu Zamówień Publicznych,
czyli kwotę 13 500,00 zł, stosownie do art. 557 i art. 575 Pzp oraz § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a)
rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie
szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz
wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. z 2020 r., poz. 2437 ze zm.).
Przewodniczący: ..................................
3