Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

18/2026 Dostawa obuwia, odzieży medycznej i ochronnej do Szpitala Rejonowego im. dr J. Rostka w Raciborzu

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00407435

Numer referencyjny: 18/2026

Zamawiający

Szpital Rejonowy w Raciborzu

Gamowska 3

47-400 Racibórz, Śląskie

NIP: 6391703765

REGON: 276225587

Opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1: Obuwie dla personelu medycznego

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Część 3

Cena 100%

Część 4

Cena 100%

Część 5

Cena 100%

Część 6

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18800000-7 - Obuwie)

Najniższa cena

10 750 PLN

Średnia cena

57 017 PLN

Najwyższa cena

252 326 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.H.BEHAPEX II WALDEMAR GRZYWACZEWSKI LUBLIN 3 26 114 PLN 78 343 PLN
Firma Conhpol Henryk Konopka Kalwaria Zebrzydowska 1 10 750 PLN 10 750 PLN
ButStar Sp. z o. o. Zblewo 1 17 045 PLN 17 045 PLN
„Medibut” Zakład Produkcyjny S.C. Anna Krystosik-Brudz Janusz Brudz Łódź 1 40 654 PLN 40 654 PLN
Eldan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Mielec 1 252 326 PLN 252 326 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 28 przetargów

Min: 3 344 PLN Średnia: 57 899 PLN Max: 252 326 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
18/2026 Dostawa obuwia, odzieży medycznej i ochronnej do Szpitala Rejonowego im. dr J. Rostka w Raciborzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Rejonowy w Raciborzu

1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276225587

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gamowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Racibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-raciborz.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital-raciborz.org

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

18/2026 Dostawa obuwia, odzieży medycznej i ochronnej do Szpitala Rejonowego im. dr J. Rostka w Raciborzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b8acfe3-7076-4033-a2d5-c86a6bdf197b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407435

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00617738/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa obuwia, odzieży medycznej i ochronnej do Szpitala Rejonowego im. dr J. Rostka w Raciborzu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b8acfe3-7076-4033-a2d5-c86a6bdf197b

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest:
1.1. Komputer PC
a. parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HDD
b. zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych:
1. MS Windows 7 lub nowszy
2. OSX/Mac OS 10.10,
3. Ubuntu 14.04
c. Zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek:
1. Chrome 66.0 lub nowsza
2. Firefox 59.0 lub nowszy
3. Safari 11.1 lub nowsza
4. Edge 14.0 i nowsze
albo
1.2 Tablet/Telefon
a. Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3
b. Przeglądarka Chrome 61 lub nowa
Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script, oraz cookies; Komunikacja za tylko pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, tj. za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 18/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 6

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1: Obuwie dla personelu medycznego

4.2.6.) Główny kod CPV: 18800000-7 - Obuwie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2: Odzież operacyjna

4.2.6.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

33199000-1 - Odzież medyczna

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3: Odzież ochronna dla personelu medycznego

4.2.6.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4: Odzież robocza dla pracowników obsługi technicznej

4.2.6.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5: Odzież dla pracowników pogotowia ratunkowego

4.2.6.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6: Obuwie dla pracowników pogotowia ratunkowego

4.2.6.) Główny kod CPV: 18800000-7 - Obuwie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Certyfikacja Wykonawców zamówień publicznych
1. Wykonawca może zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych (dalej zwany „Certyfikat”), jeżeli certyfikat ten potwierdza udzielenie certyfikacji w zakresie niepodlegania wykluczeniu albo zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia.
2. Wykonawca zobowiązany jest do ujawnienia na etapie oświadczenia składanego wraz z ofertą, że wykonawca będzie posługiwał
się certyfikatem, wraz ze wskazaniem jego numeru i oznaczenia, nazwy podmiotu certyfikującego, okresu ważności certyfikacji oraz zakresu, w jakim certyfikat ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Zamawiający informuje, że certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w takim zakresie, w jakim z jego treści
wynika potwierdzenie okoliczności wymaganych w danym postępowaniu. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia albo część warunków udziału, pozostały zakres wykonawca powinien wykazać na zasadach ogólnych, zgodnie z wymaganiami SWZ.
4. Zamawiający informuje, że ocenia skuteczność certyfikatu nie tylko na podstawie jego treści, lecz również z uwzględnieniem zakresu certyfikacji, okresu jej ważności, statusu ujawnionego w bazie certyfikacji oraz zgodności certyfikatu z wymaganiami konkretnego postępowania.
5. W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji albo utraty ważności certyfikatu w toku postępowania, Zamawiający wskazuje wprost, że w takiej sytuacji Zamawiający wezwie wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim certyfikat miał zastępować dokumenty wymagane w postępowaniu.
6. Zamawiający zastrzega, że złożenie certyfikatu nie wyłącza uprawnienia Zamawiającego do żądania wyjaśnień w przypadkach przewidzianych przepisami Pzp oraz ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w szczególności w razie powzięcia uzasadnionych wątpliwości co do zakresu certyfikacji, jej aktualności albo zgodności certyfikatu z wymaganiami postępowania.
7. Certyfikat nie zastępuje dokumentów, oświadczeń ani informacji, które nie stanowią podmiotowych środków dowodowych, w szczególności:
7.1. formularza ofertowego;
7.2. pełnomocnictwa;
7.3. zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby;
7.4. przedmiotowych środków dowodowych;
7.5. dokumentów lub oświadczeń dotyczących treści oferty.
8. Zamawiający dokona weryfikacji certyfikatu w szczególności w zakresie:
8.1. zgodności danych Wykonawcy z danymi wskazanymi w certyfikacie;
8.2. ważności certyfikacji;
8.3. braku zawieszenia ważności certyfikacji;
8.4. zakresu certyfikacji;
8.5. zgodności zakresu certyfikacji z podstawami wykluczenia określonymi w SWZ;
8.6. zgodności zakresu certyfikacji z warunkami udziału w postępowaniu określonymi w SWZ.
8.7. Zamawiający może dokonać weryfikacji certyfikatu przy wykorzystaniu bazy certyfikacji Wykonawców zamówień publicznych.
9. Zapisy ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych stosuje się odpowiednio.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Certyfikacja Wykonawców zamówień publicznych
1. Wykonawca może zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych (dalej zwany „Certyfikat”), jeżeli certyfikat ten potwierdza udzielenie certyfikacji w zakresie niepodlegania wykluczeniu albo zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia.
2. Wykonawca zobowiązany jest do ujawnienia na etapie oświadczenia składanego wraz z ofertą, że wykonawca będzie posługiwał
się certyfikatem, wraz ze wskazaniem jego numeru i oznaczenia, nazwy podmiotu certyfikującego, okresu ważności certyfikacji oraz zakresu, w jakim certyfikat ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Zamawiający informuje, że certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w takim zakresie, w jakim z jego treści
wynika potwierdzenie okoliczności wymaganych w danym postępowaniu. Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia albo część warunków udziału, pozostały zakres wykonawca powinien wykazać na zasadach ogólnych, zgodnie z wymaganiami SWZ.
4. Zamawiający informuje, że ocenia skuteczność certyfikatu nie tylko na podstawie jego treści, lecz również z uwzględnieniem zakresu certyfikacji, okresu jej ważności, statusu ujawnionego w bazie certyfikacji oraz zgodności certyfikatu z wymaganiami konkretnego postępowania.
5. W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji albo utraty ważności certyfikatu w toku postępowania, Zamawiający wskazuje wprost, że w takiej sytuacji Zamawiający wezwie wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim certyfikat miał zastępować dokumenty wymagane w postępowaniu.
6. Zamawiający zastrzega, że złożenie certyfikatu nie wyłącza uprawnienia Zamawiającego do żądania wyjaśnień w przypadkach przewidzianych przepisami Pzp oraz ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w szczególności w razie powzięcia uzasadnionych wątpliwości co do zakresu certyfikacji, jej aktualności albo zgodności certyfikatu z wymaganiami postępowania.
7. Certyfikat nie zastępuje dokumentów, oświadczeń ani informacji, które nie stanowią podmiotowych środków dowodowych, w szczególności:
7.1. formularza ofertowego;
7.2. pełnomocnictwa;
7.3. zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby;
7.4. przedmiotowych środków dowodowych;
7.5. dokumentów lub oświadczeń dotyczących treści oferty.
8. Zamawiający dokona weryfikacji certyfikatu w szczególności w zakresie:
8.1. zgodności danych Wykonawcy z danymi wskazanymi w certyfikacie;
8.2. ważności certyfikacji;
8.3. braku zawieszenia ważności certyfikacji;
8.4. zakresu certyfikacji;
8.5. zgodności zakresu certyfikacji z podstawami wykluczenia określonymi w SWZ;
8.6. zgodności zakresu certyfikacji z warunkami udziału w postępowaniu określonymi w SWZ.
8.7. Zamawiający może dokonać weryfikacji certyfikatu przy wykorzystaniu bazy certyfikacji Wykonawców zamówień publicznych.
9. Zapisy ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych stosuje się odpowiednio.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

godnie z SWZ oraz zapisami w FC przy każdym pakiecie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający, zgodnie z art. 454 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w
sprawie zamówienia publicznego, w sposób i na warunkach określonych w projekcie umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 18800000-7 - Obuwie
18800000-7 (Obuwie) 35113400-3 (Odzież ochronna i zabezpieczająca) 33199000-1 (Odzież medyczna) 33199000-1 - Odzież medyczna

Okres realizacji

24 miesiące