Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 08.09.2026 10:00 (4 dni)

Budowa boiska do piłki plażowej oraz odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b”

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00402606

Numer referencyjny: K-ZP.26.2.56.2026

Zamawiający

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

Pocztowa 54

22-100 Chełm, Lubelskie

NIP: 5632077608

REGON: 110607010

Opis przedmiotu zamówienia

Zakres obejmuje kompleksowe wykonanie boiska do piłki plażowej wraz z wyposażeniem, odwodnieniem oraz robotami towarzyszącymi i odtworzeniowymi, w szczególności: 1) wytyczenie geodezyjne, zabezpieczenie terenu, usunięcie humusu i wykonanie robót ziemnych; 2) wykonanie systemu drenażu i skutecznego odwodnienia boiska; 3) wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy separacyjnej z geowłókniny oraz warstwy sportowej z piasku; 4) montaż kompletnego wyposażenia sportowego, w tym słupków, tulei, siatki i taśm boiskowych; 5) wykonanie terenów zielonych, robót wykończeniowych, porządkowych i odtworzeniowych oraz przekazanie wymaganej dokumentacji odbiorowej.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

29 520 PLN

Średnia cena

1 200 507 PLN

Najwyższa cena

9 975 723 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Lubartów 3 680 474 PLN 1 360 949 PLN
BIEL-BUD Waldemar Bielak Kolonia Sól 3 303 639 PLN 910 916 PLN
GOLDEN ELEKTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 - -
Zakład Remontowo Budowlany Paulina Jedut Lubartów 2 704 175 PLN 1 408 350 PLN
BUDIMAR Usługi Budowano-Remontowe Mariusz Pióro Tomaszów Lubelski 2 757 194 PLN 1 514 388 PLN
Zakład Remontowo-Budowlany Adam Kustra Sp. z o.o. Zamość 2 981 633 PLN 1 963 266 PLN
Zakład Usługowy KRECIK Barbara Kisiel Podedwórze 2 2 822 083 PLN 5 644 167 PLN
Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane Roman Głowala Biłgoraj 2 1 849 500 PLN 3 699 000 PLN
Zakład Usług Administracyjno Budowlanych Karol Liberski Zwoleń 2 111 372 PLN 222 744 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o Hrubieszów 2 345 569 PLN 345 569 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 532 i 582 w miejscowości Sobieszyn od km 0+000 do km 0+920

FEDRO Sp. z o.o. 196 231 PLN

2026-09-03 09:14:53Z

„Zagospodarowanie terenu parku zabytkowego w Dominowie”

Active Line Marcin Taczalski -

2026-09-03 08:58:50Z

Budowa drogi gminnej w miejscowości Skorodnica

Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o. -

2026-09-03 08:33:36Z

Budowa drogi gminnej Wołoskowola – Wielki Łan

Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe -

2026-09-03 07:57:16Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej

RS Investment LTD Sp. z o. o. 628 983 PLN

2026-09-03 07:34:11Z

Dostosowanie budynku D-11 przy ul. Stanisława Staszica 11 w Lublinie do obowiązujących warunków ochrony przeciwpożarowej

Przedsiebiorstwo Budowlane ,,JUR-AND" Sp. J.J.Kościk, A.Wrona -

2026-09-03 07:18:07Z

Malowanie pomieszczeń, wymiana wykładziny, renowacja drzwi i okien oraz podłóg drewnianych w budynkach Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przemieście 43

P.H.U. Magnum Agnieszka Ciupa 166 259 PLN

2026-09-03 06:38:07Z

Malowanie pomieszczeń, wymiana wykładziny, renowacja drzwi i okien oraz podłóg drewnianych w budynkach Sądu Okręgowego w Lublinie przy ul. Krakowskie Przemieście 43

Gryka Lidia Perfekt Firma Handlowo-Usługowa 146 925 PLN

2026-09-03 06:38:07Z

„Remont dachu nad strefą NHC (Non Human Consumption) Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie.” – DPG Kukuryki.

Marta Mikucewicz KRYMAR 244 770 PLN

2026-09-02 13:30:52Z

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej

RS INVESTMENT LTD SP. Z O.O. 390 967 PLN

2026-09-02 13:15:02Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 100 PLN Średnia: 1 095 633 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki plażowej oraz odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pocztowa 54

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 564 04 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mnowicka@panschelm.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska do piłki plażowej oraz odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aefff4c-5393-4215-b53a-6fb27051c279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402606

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314739/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/314739/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Ogólne zasady korzystania z Platformy: 1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Nazwa Jednostki; https://umchelm.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. 2) Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https:// oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. 3) rejestracja
Wykonawcy: rejestracja konta następuje automatycznie poprzez: podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym) lub kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub - jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie - konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych. 4) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu. Za datę przekazania ofert, dokumentów lub oświadczeń przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem zakładki „Korespondencja”. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej przez opcję „zadaj pytanie lub przy użyciu zakładki „Korespondencja”. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: 1) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, 2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z
tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem.Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: 1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux lub ich nowsze wersje; 3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0;4) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls,ppt,docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz,gzip,7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. Oferta sporządzona w formie
elektronicznej powinna być podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 i art. 14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) jest administratorem danych osobowych Wykonawcy oraz osób, których dane Wykonawca przekazał w niniejszym postępowaniu;
2) dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp w trybie podstawowym bez negocjacji pn.: „Usługa edukacyjna – studia podyplomowe dla pracowników PANS w Chełmie w projekcie „Budowa boiska do piłki plażowej oraz odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8””;
3) odbiorcami danych osobowych Wykonawcy będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. ustawy Pzp;
4) dane osobowe Wykonawcy będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
5) obowiązek podania przez Wykonawcę danych osobowych bezpośrednio go dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
6) w odniesieniu do danych osobowych Wykonawcy decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
7) Wykonawca posiada:
- na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Wykonawcy;
- na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych, o ile ich zmiana nie skutkuje zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie narusza integralności protokołu oraz jego załączników;
- na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
- prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Wykonawcy nie przysługuje:
- w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Wykonawcy jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
W przypadku, gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia 2016/679, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Skorzystanie przez osobę, której dane dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą.
Wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
W przypadku danych osobowych zamieszczonych przez Zamawiającego w Biuletynie Zamówień Publicznych, prawa, o których mowa w art. 15 i art. 16 RODO, są wykonywane w drodze żądania skierowanego do Zamawiającego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: K-ZP.26.2.56.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na kilka części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres obejmuje kompleksowe wykonanie boiska do piłki plażowej wraz z wyposażeniem, odwodnieniem oraz robotami towarzyszącymi i odtworzeniowymi, w szczególności:
1) wytyczenie geodezyjne, zabezpieczenie terenu, usunięcie humusu i wykonanie robót ziemnych;
2) wykonanie systemu drenażu i skutecznego odwodnienia boiska;
3) wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy separacyjnej z geowłókniny oraz warstwy sportowej z piasku;
4) montaż kompletnego wyposażenia sportowego, w tym słupków, tulei, siatki i taśm boiskowych;
5) wykonanie terenów zielonych, robót wykończeniowych, porządkowych i odtworzeniowych oraz przekazanie wymaganej dokumentacji odbiorowej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem metodą lekką mokrą (ETICS)
Zakres obejmuje kompleksowy remont i odnowienie elewacji budynku o łącznej powierzchni około 2202 m², w tym wykonanie częściowego docieplenia metodą ETICS na powierzchni około 372 m², a także roboty towarzyszące, odtworzeniowe i wykończeniowe, w szczególności:
1) przygotowanie, oczyszczenie i naprawę podłoża elewacji, w tym naprawę spękań, odspojeń i miejsc uszkodzonych;
2) wykonanie częściowego docieplenia metodą lekką mokrą (ETICS) ze styropianu elewacyjnego EPS 70 o grubości 5 cm, wraz z kompletnym systemem warstw i elementów systemowych;
3) wykonanie warstw zbrojących, profili, narożników, listew przyokiennych i dylatacyjnych oraz glifów okiennych zgodnie z dokumentacją;
4) wykonanie wypraw tynkarskich, powłok elewacyjnych, cokołu oraz robót malarskich zgodnie z dokumentacją projektową, wizualizacjami i zatwierdzoną kolorystyką;
5) wymianę pokrycia zadaszenia patio na poliwęglan komorowy dymiony o grubości 16 mm oraz malowanie konstrukcji stalowej patio;
6) wymianę rynny oraz dwóch rur spustowych przy budynku C (budynku węzła sanitarnego), zgodnie z dokumentacją;
7) demontaż, zabezpieczenie i ponowny montaż urządzeń i instalacji kolidujących z robotami, w tym kamer, opraw oświetleniowych, klimatyzatorów, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, zadaszeń i tablic, wraz ze sprawdzeniem ich działania;
8) demontaż, oczyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie i ponowny montaż istniejących metalowych rur spustowych;
9) wykonanie rusztowań, zabezpieczeń, robót odtworzeniowych, porządkowych, prób, badań, pomiarów i kompletnej dokumentacji odbiorowej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

W przypadku składania oferty na Część 1 – Budowa boiska do piłki plażowej, Wykonawca składa:
a) kartę techniczną, kartę katalogową lub inny równoważny dokument dotyczący oferowanej geowłókniny, potwierdzający co najmniej jej gramaturę wymaganą w OPZ;
b) kartę techniczną, specyfikację materiałową, sprawozdanie z badań lub inny równoważny dokument dotyczący oferowanego piasku sportowego, potwierdzający wymaganą w OPZ frakcję 0,2–2 mm;
c) karty techniczne, karty katalogowe lub inne równoważne dokumenty producenta dotyczące oferowanego wyposażenia sportowego, w szczególności słupków, tulei montażowych, siatki oraz taśm boiskowych, potwierdzające zgodność oferowanego wyposażenia z kluczowymi parametrami określonymi w OPZ i załącznikach do OPZ.
3) W przypadku składania oferty na Część 2 – Odnowienie elewacji budynku wraz z częściowym dociepleniem metodą lekką mokrą (ETICS), Wykonawca składa:
a) kartę techniczną systemu, Europejską Ocenę Techniczną (ETA), Krajową Ocenę Techniczną (KOT), deklarację właściwości użytkowych lub inny równoważny dokument dotyczący oferowanego systemu ETICS, pozwalający na identyfikację oferowanego systemu oraz potwierdzający, że jego elementy stanowią kompletny system jednego producenta albo rozwiązanie systemowe zapewniające pełną kompatybilność technologiczną zastosowanych warstw;
b) kartę techniczną, kartę katalogową lub inny równoważny dokument dotyczący oferowanych płyt styropianowych EPS 70, potwierdzający co najmniej:
- grubość 5 cm,
- współczynnik przewodzenia ciepła λ ≤ 0,038 W/(m·K),
- zgodność z PN-EN 13163 lub normą równoważną;
c) kartę techniczną, kartę katalogową lub inny równoważny dokument dotyczącą oferowanej siatki z włókna szklanego, potwierdzający jej odporność na alkalia oraz gramaturę nie mniejszą niż 160 g/m²;
d) kartę techniczną, kartę katalogową lub inny równoważny dokument dotyczący oferowanego tynku silikonowego, potwierdzający co najmniej:
- rodzaj: tynk silikonowy,
- fakturę „baranek”,
- uziarnienie 1,5 mm,
- współczynnik nasiąkliwości powierzchniowej w ≤ 0,10 kg/(m²·h0,5) – klasa W3,
-współczynnik przepuszczalności pary wodnej Sd ≤ 0,14 m – klasa V1.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, z zastrzeżeniem przypadków określonych w art. 107 ust. 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzania określa § 20 wzoru umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-07

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
08.09.2026 10:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45233250-6 (Roboty w zakresie nawierzchni z wyjątkiem dróg) 45212221-1 (Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych) 45443000-4 (Roboty elewacyjne) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45410000-4 (Tynkowanie) 45321000-3 (Izolacja cieplna) 45324000-4 (Roboty w zakresie okładziny tynkowej) 45262120-8 (Wznoszenie rusztowań) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Okres realizacji

60 dni