Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 376 906 PLN

Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00220419

Numer referencyjny: OZF.271.19.2026.PJ

Zamawiający

Gmina Siedlce

Asłanowicza 10

08-110 Siedlce, Mazowieckie

NIP: 8212443829

REGON: 711582552

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów. 2.Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z: 1) Dokumentacją – materiałami do zgłoszenia robót, 2) Szczegółową Specyfikacją Techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, 3) Przedmiarem robót opisującym przedmiot zamówienia, stanowiącymi załączniki do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja jakości 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o. Łuków REGON: 061397116

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o. (Łuków) Umowa podpisana 376 906 PLN 376 906 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych)

Najniższa cena

182 040 PLN

Średnia cena

477 353 PLN

Najwyższa cena

912 826 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o. Łuków 2 520 092 PLN 1 040 183 PLN
BAOBAB BRANDYS Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
BIOSFERA TOMALA OLBRYŚ sp. k. Warszawa 1 912 826 PLN 912 826 PLN
Zbig-bet spółka cywilna Radom 1 - -
TECH-BUD Makowiecki Jakub Sokołów Podlaski 1 251 716 PLN 251 716 PLN
Zakład Robót Drogowo - Inżynieryjnych Jerzy Czerski Siedlce 1 - -
Mirosław Dołęgowski Usługi Ogólnobudowlane Łosice 1 182 040 PLN 182 040 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa chodnika w miejscowości Przywózki

TECH-BUD Makowiecki Jakub 251 716 PLN

2026-07-15 09:20:47Z

Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o. 376 906 PLN

2026-06-11 14:08:30Z

Budowa chodnika przy ul. Ogrodowej w miejscowości Chodów

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o. 663 277 PLN

2026-06-11 14:06:21Z

Opracowanie projektu i budowa chodnika na ul. Pięknej od działki nr 706 do granic miejscowości Nowe Opole

Zakład Robót Drogowo - Inżynieryjnych Jerzy Czerski -

2026-06-05 11:48:35Z

Budowa chodnika na ul. Wrzosowej w miejscowości Stok Lacki

Mirosław Dołęgowski Usługi Ogólnobudowlane 182 040 PLN

2026-05-12 10:46:27Z

Wykonanie prac zw. z realizacją zadania BO nr 749 na 2026 r. pn. Zielone Place i skwery dla Śródmieścia - odbetonowanie i nowe nasadzenia na placu Osterwy oraz skwerze na rogu ul. Wilczej i Koszykowej

BIOSFERA TOMALA OLBRYŚ sp. k. 912 826 PLN

2026-05-05 10:36:52Z

Wykonanie prac budowlanych i ogrodniczych w ramach realizacji zadania nr 1878 budżetu obywatelskiego 2026 pn. "Cień i zieleń na ulicy Stefanii Sempołowskiej – tworzymy ogród kieszonkowy "

BAOBAB BRANDYS Sp. z o.o. -

2026-05-04 11:29:49Z

Remont drogi dla pieszych i drogi dla pieszych i rowerów zlokalizowanych w pasie DW nr 740 od km 1+185 do km 3+260, gmina Zakrzew, powiat radomski, woj. mazowieckie – nr postępowania 198/25

Zbig-bet spółka cywilna -

2026-04-20 12:00:32Z

Cała Polska — 63 przetargów

Min: 14 800 PLN Średnia: 622 576 PLN Max: 2 896 942 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siedlce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Asłanowicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 63 277 31 w. 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.juskiewicz@gminasiedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-siedlce

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10b49672-ba5f-4141-8065-b03cce280b54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069662/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminasiedlce.logintrade.net/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gminasiedlce.logintrade.net/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie p.z.p., odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513).
2. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p., podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie
podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w
szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt . Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ
składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem internetowym:
https://gminasiedlce.logintrade.net/
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu,
opisane zostały w Regulaminie i Instrukcji dostępnych pod adresem https://gminasiedlce.logintrade.net/
4. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z
platformy przetargowej, określone w Regulaminie portalu.
5. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują:
1) poprzez Platformę Przetargową, dostępną pod adresem: https:/ gminasiedlce.logintrade.net/
2) drogą elektroniczną: e-mail: p.juskiewicz@gminasiedlce.pl
Szczegółowe wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej zostały opisane w rozdziale XII SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacja RODO - rozdział XXIII SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja RODO - rozdział XXIII SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OZF.271.19.2026.PJ

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów.
2.Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
1) Dokumentacją – materiałami do zgłoszenia robót,
2) Szczegółową Specyfikacją Techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) Przedmiarem robót opisującym przedmiot zamówienia, stanowiącymi załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
3. Dodatkowe informacje w Rozdziale III SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p., polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodnych z głównym przedmiotem zamówienia, o wartości robót budowlanych powtórzonych na wartość nie wyższą
niż 50 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia podobne będą realizowane nas zasadach określonych w umowie podstawowej.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z rozdziałem XVIII SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja jakości

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, jedną robotę budowlaną w zakresie budowy lub przebudowy lub modernizacji dróg lub chodników o wartości nie niższej niż 400.000,00 zł brutto, w ramach których wykonano min. 900 m2 nawierzchni bitumicznej, wraz z podaniem jej rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotu, na rzecz którego robota ta została wykonana, z załączeniem dowodów, określających czy ta robota budowlana została wykonana należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego robota budowlana została wykonywana, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty;
(Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr A do SWZ).
b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobami, które będą skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnymi za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacji o podstawie do dysponowania tymi osobami, tj.: dysponuje lub będzie dysponował 1 osobą, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej
(Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr B do SWZ).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
a) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotu, na rzecz którego roboty te zostały wykonane, z załączeniem dowodów, określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty - załącznik
nr A do SWZ;
b) wykaz osób, które będą skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnymi za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami tj.: dysponuje lub będzie dysponował 1 osobą, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej - załącznik nr B do SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100).
2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert.
3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 98).
4. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku Spółdzielczym w Siedlcach z siedzibą w Siedlcach przy ul. Pustej 5/9, 08-100 Siedlce, nr 41 9194 0007 0030 9943 2000 0050 Urząd Gminy Siedlce z dopiskiem: „Budowa chodnika przy ul. Spokojnej w miejscowości Chodów”.
5. UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego.
6. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania:
1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie p.z.p.
2) z jej treści powinno jednoznacznej wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium;
3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie;
4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert);
5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania;
6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: Gmina Siedlce
7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 p.z.p.), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią
(tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum);
7. Oferta wykonawcy, który nie wniesie wadium, wniesie wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 p.z.p. zostanie odrzucona.
8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa art. 98 p.z.p.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w
Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w zakresie i na określonych warunkach zgodnie z rozdziałem XXI SWZ i Wzorem Umowy (załącznik 4 do SWZ).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-14 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://gminasiedlce.logintrade.net/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-14 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-12

2026-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.04.2026
Termin składania ofert
14.05.2026 09:00
Wartość umowy
376 906 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233253-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45111000-8 (Roboty w zakresie burzenia roboty ziemne) 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad dróg) 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Okres realizacji

90 dni