Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 86 243 PLN
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Numer referencyjny: IIT.271.15.RB.2026
Zamawiający
Gmina Miejska Przeworsk
Jagiellońska 10
37-200 Przeworsk, Podkarpackie
NIP: 7941687990
REGON: 650900499
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
projekt umowy- załącznik do SWZ
UMOWA - projekt drogi do pól.docx
Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
SWZ - wraz z załącznikami
SWZ 2026 - wraz z załacznikami.doc
Przedmiar robót- załącznik nr 2 do SWZ
Przedmiar robót.pdf
STWiOR - załącznik nr 3 do SWZ
STWiOR drogi do pól.pdf
Dokumentacja techniczna - załącznik nr 4 do SWZ
Dokumentacja techniczna.zip
ślepy kosztorys - dla ułatwienia przygotowania oferty - Dokument nie stanowi części SWZ,
Kosztorys_slepy_2026.ath
informacja o kwocie przeznaczonej na zamówienia
inf o kwocie - drogi do gruntów.pdf
Informacja z otwarcia ofert
inf z otearcia ofert.pdf
zawiadomienie o wyborze oferty i odrzuceniu ofert
SKMBT_C454e26081912560.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FIRMA USŁUGOWO – BUDOWLANA MARIUSZ DRYLA | Rzeplin 13, 37-560 Pruchnik | 7921523914 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRMA USŁUGOWO – BUDOWLANA MARIUSZ DRYLA (Rzeplin 13, 37-560 Pruchnik) | Umowa podpisana | 86 243 PLN | 86 243 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 96 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg)
Najniższa cena
1 690 PLN
Średnia cena
372 242 PLN
Najwyższa cena
4 477 718 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach Sp. z o.o. Kołaczyce | 4 | 13 462 PLN | 53 847 PLN |
| BUDOWA DRÓG I MOSTÓW Gospodarstwo Agroturystyczne „SWOBODA” Sp. z o.o. Pruchnik | 4 | 241 055 PLN | 482 109 PLN |
| ARMANCO Sp. z o.o. Krosno | 4 | 67 037 PLN | 67 037 PLN |
| PRZEDSIEBIORSTWO DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Staszów | 3 | 230 084 PLN | 460 168 PLN |
| Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. Krosno | 2 | 142 852 PLN | 142 852 PLN |
| LESZEK KOCHANOWICZ Firma - Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Raniżów | 2 | 717 035 PLN | 1 434 070 PLN |
| Usługi Budowlane i Brukarskie Mark-Bud Marek Chromik Nosówka 181 | 2 | - | - |
| Zakład Robót Drogowych i Budowlanych s. c. „Drog-Rem” Adam Długosz Jasienica Rosielna | 2 | 26 847 PLN | 26 847 PLN |
| Bieżące utrzymanie dróg Mariusz Ślimak Ruszelczyce | 2 | 538 679 PLN | 1 077 357 PLN |
| Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna Dębica | 2 | 1 068 005 PLN | 1 068 005 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont cząstkowy oraz likwidacja przełomów w nawierzchniach dróg gminnych zlokalizowanych na terenie miasta i gminy Ropczyce w 2026 roku
2026-09-03 12:05:39Z
Czyszczenie fos i urządzenie drogi Sowina - ,,Szubienice" – Środek
2026-09-01 08:14:01Z
Czyszczenie fos i urządzenie drogi Sowina –„Na Stawiska”
2026-09-01 07:56:35Z
Utrzymanie dróg gminnych, oraz czyszczenie rowów i przepustów
2026-09-01 07:31:46Z
Remont oraz bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Kołaczyce
2026-08-31 12:37:59Z
Bieżące utrzymanie i remont dróg gminnych
2026-08-31 12:25:20Z
“Przebudowa drogi powiatowej nr 1823R Stubno-Kalników-Korczowa”
2026-08-31 08:54:14Z
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
2026-08-31 05:50:23Z
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie miejsc. Ciemięrzowice dz. nr 21/16,151, 153, 77/68 w km 0+000 – 0+500
2026-08-28 07:48:09Z
„Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych – Przebudowa ul. Piastów – kolejny etap”.
2026-08-27 12:40:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362920 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@przeworsk.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przeworsk.um.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c2b9456-9d85-4760-9504-4e6664a4d223
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026652/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa i modernizacja drogi dojzadowej do gruntów rolnych
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c2b9456-9d85-4760-9504-4e6664a4d2233.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami przy pomocy poczty
elektronicznej email info@przeworsk.um.gov.pl lub
inwestycje@przeworsk.um.gov.pl- nie dotyczy składania ofert, oraz strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, zwanej dalej Platformą.
2) Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
5) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z
Platformy określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje
zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
6) Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do
komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” - w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i
udzielanie odpowiedzi., umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości.
7) Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy” na Platformie oraz zalogowania się na Platformie. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do
zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na
Platformie.
8) Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być
zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu
sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji
elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 poz. 2452) oraz w rozporządzeniu
Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych
dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. 2020 poz. 2415).
9) Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące
tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.
U. z 2022 r. poz.1233) Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio
oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
10) Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy podmiotowych środków dowodowych oraz
innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformę.
11) Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
12) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
13) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy oraz informacje dotyczące
specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy.
14) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy -wsparcie technicznego dostępnego
pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz na stronie https://ezamowienia.gov.pl w zakładce
„Zgłoś problem”.
15) Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej email info@przeworsk.um.gov.pl lub
inwestycje@przeworsk.um.gov.pl- nie dotyczy składania ofert.
16) korespondencja prowadzona jest w języku polskim
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z zapisami zawartymi w swz
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z zapisami zawartymi w swz
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: IIT.271.15.RB.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”
1) W ramach zadania przewidziano roboty budowlane polegające na utwardzeniu istniejącej nawierzchni tłuczniem kamiennym na działkach w Obrębie nr 3 miasta Przeworsk, dz. o nr ewid. 4414 ; dz. o nr ewid. 4095; dz. o nr ewid. 4357/1
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w załączonych do swz :
1) Przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 2 do swz
2) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR) stanowiących załącznik nr 3 do swz .
3) Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 4 do swz
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. W celu potwierdzenia
braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zamawiający żąda złożenia
wraz z ofertą wypełnione oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełniania warunków udziału – wg wzoru na załączniku
SWZ.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. Formularz ofertowy (Druk oferta )2. Oświadczenia/e z art. 125 ust. 1( o spełnianiu warunku udziału i braku podstaw wykluczenia)
3. Kosztorys ofertowy potwierdzający wyliczenie ceny ofertowej brutto zawierający nośniki cenotwórcze ,( brak dołączenia
kosztorysu do oferty będzie powodował jej odrzucenie)
4. Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy);
5. Zobowiązanie innego podmiotu, (jeżeli dotyczy);
6. Pozostałe dokumenty zgodnie z wymaganiami swz
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określa projekt umowy będący załącznikiem do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-11 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.07.2026
- Termin składania ofert
- 11.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 86 243 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
60 dni