Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00 (5 dni)

Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00410892

Numer referencyjny: BZP.271.1.142.2026

Zamawiający

Miasto Jastrzębie-Zdrój

Aleja Józefa Piłsudskiego 60

44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie

NIP: 6332216615

REGON: 276255358

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji oświetlenia zewnętrznego terenu wraz z przebudową i zagospodarowaniem placu szkolnego w ramach zadania pn. „Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12)”, obejmującym wykonanie nawierzchni bezpiecznej, utwardzeń z kostki brukowej oraz aplikacji gier podwórkowych. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 113/3, obręb Jastrzębie Miasto, przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szkolnej, stanowiącej własność Gminy Jastrzębie-Zdrój. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: - Projekt Zagospodarowania terenu - Projekt Architektoniczno - budowlany - Projekt techniczny budowlany - Projekt techniczny elektryczny - Przedmiar robót dotyczący branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – branża budowlana - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – branża elektryczna - Projektowane postanowienia umowne. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 187 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)

Najniższa cena

10 455 PLN

Średnia cena

1 015 075 PLN

Najwyższa cena

10 462 529 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FUH BATEX Bartłomiej Stopka Węgierska Górka 13 86 917 PLN 1 043 000 PLN
PSJ JANUSZ STANIK Łodygowice 13 57 741 PLN 750 636 PLN
Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włoszczowa 9 627 354 PLN 3 764 121 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o. Lubliniec 8 2 204 624 PLN 11 023 120 PLN
”SKAL-BRUK” MAREK ADAMCZYK ŻYWIEC 7 86 524 PLN 605 667 PLN
PRDM Sp. z o.o. Myszków 7 455 793 PLN 1 823 171 PLN
DROGRÓD Szymon Tetla Ćwiklice 7 556 853 PLN 3 897 968 PLN
Libud Asfalty Sp. z o.o. Czeladź 6 685 625 PLN 4 113 751 PLN
Drogród Szymon Tetla Ćwiklice 5 3 779 210 PLN 11 337 629 PLN
BITUM Sp. z o.o. Lipie Śląskie 5 729 574 PLN 2 918 297 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

"Modernizacja nawierzchni dróg gruntowych w Jaworznie- zamówienie uzupełniające nr I"

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH Michał Strzelec -

2026-09-04 12:36:49Z

Remont drogi powiatowej nr 1001 w m. Grabówka Cykarzewska dł. 1220m, gmina Mykanów.

Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 714 787 PLN

2026-09-04 10:40:52Z

Remont drogi powiatowej nr 1001 w m. Grabowa dł. 1630m, gmina Mykanów.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o. 975 830 PLN

2026-09-04 09:22:44Z

Bieżące utrzymanie jezdni, chodników, pobocza i urządzeń odwadniających dróg powiatowych oraz dróg wojewódzkich na terenie Powiatu Częstochowskiego

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o. 7 124 129 PLN

2026-09-04 08:59:48Z

Przebudowa drogi powiatowej 4798 S – ul. Cmentarna w Rogoźniku

PRDiU Katarzyna Kyrcz 2 226 631 PLN

2026-09-04 07:17:43Z

"Modernizacja drogi gminnej w Dąbiu Chrobakowym”.

TRANZIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 485 434 PLN

2026-09-03 06:35:55Z

Przebudowa ciągu pieszego przy drodze powiatowej nr 3509S w Siedliskach

Brukarstwo Tract Jerzy Wyrobek 349 053 PLN

2026-09-03 06:11:40Z

Budowa drogi rowerowej na odcinku Chwostek – Hadra etap II

Przedsiębiorstwo Budowlane INVEST Sp. z o.o. -

2026-09-02 12:19:15Z

Przebudowa ul. Słowiczej w Zebrzydowicach – IV etap

DROGRÓD Szymon Tetla 232 667 PLN

2026-09-02 06:20:49Z

Przebudowa drogi gminnej na odcinku Bystrzanowice Dwór-Góry Gorzkowskie w Gminie Janów

PRDM Sp. z o.o. 512 033 PLN

2026-09-01 10:09:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 362 PLN Średnia: 1 001 260 PLN Max: 8 877 498 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324785133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa palcu zabaw w ramach zadania pn.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9aed716-7308-4f69-b1c0-989410f14129

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410892

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042264/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.103 Budowa placu zabaw w ramach zadania pt.: Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12) w Jastrzębiu-Zdroju

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W przedmiotowym postępowaniu komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami (w szczególności składanie ofert, oświadczeń, wymiana informacji, przekazywanie dokumentów lub oświadczeń) odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 z późn. zm.) za pośrednictwem strony https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie. Rejestracja i konto na Platformie są darmowe. Sposób założenia konta opisany został w instrukcji znajdującej się pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
2. Informacje o wymaganiach technicznych niezbędnych do wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej znajdują się w
Regulaminie Platformy, znajdującym się pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz w instrukcjach, o których mowa w pkt. 2.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Z uwagi na limit znaków w niniejszym ogłoszeniu Zamawiający informuje, że klauzula informacyjna dotycząca obowiązków Zamawiającego wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we, jest zawarta w rozdziale 32 Specyfikacji Warunków Zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.271.1.142.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji oświetlenia zewnętrznego terenu wraz z przebudową i zagospodarowaniem placu szkolnego w ramach zadania pn. „Stare i nowe zabawy podwórkowe (teren SP12)”, obejmującym wykonanie nawierzchni bezpiecznej, utwardzeń z kostki brukowej oraz aplikacji gier podwórkowych. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 113/3, obręb Jastrzębie Miasto, przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szkolnej, stanowiącej własność Gminy Jastrzębie-Zdrój.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
- Projekt Zagospodarowania terenu
- Projekt Architektoniczno - budowlany
- Projekt techniczny budowlany
- Projekt techniczny elektryczny
- Przedmiar robót dotyczący branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – branża budowlana
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – branża elektryczna
- Projektowane postanowienia umowne.

Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta odpowiadać będzie wszystkim
wymaganiom przedstawionym w ustawie PZP oraz w SWZ i zostanie oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o podane kryteria wyboru.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:
1) Wykonawca udokumentuje, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej 2 zadania polegające na wykonaniu robót budowalnych o wartości min. 600 000,00 zł brutto łącznie, gdzie każde z zadań obejmowało swym zakresem montaż nawierzchni poliuretanowej wykonanej w technologii in situ.
Przez zadanie Zamawiający rozumie wykonanie zakresu robót w ramach jednej umowy, zlecenia na rzecz danego Zamawiającego.

Uwaga: W przypadku, gdy Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa powyżej, powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, winien wykazać wyłącznie zadania, w wykonaniu których bezpośrednio uczestniczył.

2) Wykonawca udokumentuje, że dysponuje lub będzie dysponować przy wykonywanych pracach:
a. osobą przyjmującą obowiązki kierownika robót budowlanych, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub drogowej albo odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
b. osobą przyjmującą obowiązki kierownika robót elektrycznych, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie: sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;

Uwaga: W przypadku specjalistów zagranicznych posiadających uprawnienia wydane poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wymaga się od Wykonawcy, aby osoby te spełniały odpowiednie warunki opisane w art. 12 a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.
Wykaz robót budowlanych winien być sporządzony wg załącznika nr 6 do SWZ.
2) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za […] kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Wykaz osób winien być sporządzony wg załącznika nr 7 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Formularz ofertowy - według załącznika nr 1,
2) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego swoje zasoby – według załącznika nr 4 lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów – jeżeli wykonawca polega na zdolnościach podmiotu trzeciego (jeżeli dotyczy),
3) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – według załącznika nr 5 (jeżeli dotyczy),
4) Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy),
5) Kosztorysy uproszczone obejmujące wszystkie pozycje ujęte w przedmiarach robót wg załącznika nr 9 (Uwaga: Wycena wszystkich robót winna być opracowana w formie kosztorysu uproszczonego zawierającego minimum opis robót, jednostkę obmiarową, ilość, cenę jednostkową oraz wartość pozycji w wyliczeniu do 2 miejsc po przecinku).
W celu sprawniejszej weryfikacji kosztorysów zaleca się dodatkowo przedłożyć je w postaci plików Excel.
Każdy kosztorys ofertowy Wykonawcy powinien obligatoryjnie zawierać (np. na stronie tytułowej) informacje o przyjętej do wyliczenia oferty stawce roboczogodziny oraz narzutach, tj. Kp i Z.
Wersję szczegółową kosztorysów Wykonawca jest zobowiązany przedstawić Zamawiającemu przed podpisaniem umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość żądania kosztorysów szczegółowych na etapie wyjaśnień treści oferty.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu, albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty.
Uwaga: Pełnomocnictwo winno być udzielone przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się zamówienie.
Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia ponoszą solidarnie odpowiedzialność za realizację zamówienia.
2. Obowiązek złożenia oświadczenia dotyczącego spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia, o czym mowa w Rozdziale 21 pkt 1 oraz Rozdziale 20 przez każdego z Wykonawców.
3. Obowiązek złożenia oświadczenia, z którego wynikać będzie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy według załącznika nr 5 do SWZ.
4. Sposób spełnienia przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie warunków udziału w postępowaniu (powyższą kwestię reguluje art. 58 ust. 4 ustawy PZP):
W przypadku Wykonawców występujących wspólnie, spełnianie warunków dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej oceniane będzie przez Zamawiającego łącznie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakazuje się zmian postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, z zastrzeżeniem postanowień § 11 ust. 2 – 8 umowy.
Z uwagi na limit znaków w niniejszym ogłoszeniu Zamawiający informuje, iż rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia zostały szczegółowo określone w § 11 i 12 Projektowanych postanowień umownych, stanowiących załącznik
nr 8 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy - strona https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
11.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233140-2 - Roboty drogowe
45233140-2 (Roboty drogowe) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Okres realizacji

70 dni