Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 170 355 PLN

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00308684

Numer referencyjny: ZP.271.3.2026

Zamawiający

Gmina Osiek Mały

Główna 1

62-613 Osiek Mały, Wielkopolskie

NIP: 6662089344

REGON: 311019295

Opis przedmiotu zamówienia

zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 90%
Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00 - 17.00 tj. przez całą dobę 10%

Część 2

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 8471607042
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 8471607042

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EUROSOC Sp. z o.o. (Gdynia) Umowa podpisana 170 355 PLN 170 355 PLN
2 EUROSOC Sp. z o.o. (Gdynia) Umowa podpisana 186 510 PLN -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2 - Serwery)

Najniższa cena

6 145 PLN

Średnia cena

220 295 PLN

Najwyższa cena

714 630 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AVMK Sp. z o.o. Poznań 4 56 027 PLN 224 106 PLN
Login Computer sp. z o. o. Leszno 3 133 927 PLN 401 780 PLN
Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 3 682 866 PLN 1 365 733 PLN
NEXTDATA Sp. z o.o. Warszawa 2 118 122 PLN 118 122 PLN
Inveo Systems Poznań 2 104 050 PLN 208 100 PLN
Konsorcjum „Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o., Inveo Systems sp. z o.o.” Poznań 2 183 540 PLN 367 080 PLN
Hardsoft Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 2 714 630 PLN 714 630 PLN
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 2 178 433 PLN 170 355 PLN
Perc Tech Sp. z o.o. Zielona Góra 2 328 656 PLN 328 656 PLN
Advisor prosta spółka akcyjna Poznań 2 474 159 PLN 474 159 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu w ramach projektu pt. Cyberbezpieczny Samorząd

Xcomp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 382 530 PLN

2026-08-31 12:51:37Z

Zakup serwera do budynku szpitala na potrzeby Bloku Operacyjnego

KONSULTANT IT SP. Z O.O. -

2026-08-19 16:08:17Z

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

EUROSOC Sp. z o.o. 170 355 PLN

2026-07-29 11:47:37Z

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

EUROSOC Sp. z o.o. 186 510 PLN

2026-07-29 11:47:37Z

Zakup serwerów wraz z licencjami typu datacenter do utworzenia klastra

Advisor prosta spółka akcyjna -

2026-07-21 11:08:22Z

Dostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym oraz oprogramowania do wirtualizacji mocy obliczeniowej i zarządzania klastrem wirtualizacyjnym.

IT PARTNER MIROSŁAW WISZNIOWSKI -

2026-07-08 07:23:24Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 34 686 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 87 330 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 30 750 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 71 340 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 283 659 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osiek Mały

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Osiek Mały

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-613

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632624170

1.5.8.) Numer faksu: osiek.maly@wokiss.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osiek.maly@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/osiekmaly/bip.html

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9029c61-0ff4-447b-87e1-30004921f2fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308684

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047740/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Fundusz Europejski na Rozwój Cyfrowy, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Osobą uprawnioną do kontaktu z Wykonawcami jest:
 w sprawach merytorycznych i formalnych Klaudia Andrzejczak – stanowisko ds. inwestycji, zamówień publicznych i dróg UG w Osieku Małym tel. 63 26 24 183.
1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a Wykonawcą, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informację, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający dopuszcza, awaryjnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: inwestycje@osiek-maly.pl.
3. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl . Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji „Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.
- zgodnie z SWZ

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r., str. 1) , dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) administratorem danych osobowych jest: Wójt Gminy Osiek Mały; osiek.maly@wokiss.pl
2) inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Osiek Mały jest Pani Ewa Galińska. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: adres e-mail inspektor@osdidk.pl;
3) dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie zadania pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały”, numer sprawy: ZP.271.3.2026, prowadzonym w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 Pzp;
4) odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
5) dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust.1 Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 7) w odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO;
8) Wykonawca posiada:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, jednak w sytuacji gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia RODO, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od Wykonawcy, którego dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub kontraktu, czy sprecyzowania nazwy lub daty postepowania o udzielenie zamówienia publicznego;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania przekazanych danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust.2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art.17 ust.3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

30233132-5 - Napędy dyskowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:

Lp. Nazwa kryterium Waga (pkt)
1. Cena (całkowity koszt wykonania zamówienia) 90
2. Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę 10

2. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie stosować zasadę, że oferta nieodrzucona, zawierająca najwyższą liczbę punktów przyznanych według powyższych kryteriów, jest ofertą najkorzystniejszą.
3. W toku dokonywania badania i oceny ofert Zamawiający może żądać udzielenia przez Wykonawców wyjaśnień treści złożonych przez nich ofert.
4. Przy ocenie ofert w kryterium „Cena” (C) punkty zostaną przyznane w poniższy sposób:
• Cena – znaczenie 90% (maksymalnie do 90 pkt)
• Kryterium ceny będzie rozpatrywane na podstawie ceny brutto podanej przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym.
• Punkty w kryterium „Cena” będą obliczane na podstawie wzoru:
C = CC min/ CC of x 90
gdzie:
C – punkty przyznane Wykonawcy w ramach kryterium „Cena”
CC min – najniższa cena brutto spośród badanych ofert
CC of – cena brutto badanej ofert
• Do wzoru zostaną przyjęte ceny podane przez Wykonawców w Formularzu Oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

5. Kryterium „Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę” stanowi 10 możliwych do uzyskania punktów.
6. Sumaryczna liczba punktów zostanie obliczona według wzoru:
W = C + E
gdzie:
W – łączna liczba punktów przyznanych w poszczególnych kryteriach,
C – liczba punktów przyznanych w kryterium „Cena”,
E – wartość punktowa kryterium „Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę”,
Wszystkie obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku
7. Wszystkie obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
8. W związku z zaistnieniem przesłanki o której mowa w art. 246 ust. 2 PZP możliwe było zastosowanie kryterium ceny jako kryterium o wadze przekraczającej 60%, ze względu na określenie w opisie przedmiotu zamówienia wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00 - 17.00 tj. przez całą dobę

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

72315000-6 - Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać wykonawcy, którzy:
a) nie podlegają wykluczeniu na podstawie Rozdziału VIII niniejszej SWZ,
b) spełniają warunki udziału w postępowaniu:
a. w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
Zamawiający nie precyzuje wymagań w tym zakresie.
b. w zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile obowiązek ich posiadania wynika z odrębnych przepisów.
Zamawiający nie określa szczegółowo ww. warunku.
c. w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
Zamawiający nie określa szczegółowo ww. warunku.
d. w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
e. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:

Do części I
w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie, co najmniej dwie dostawy sprzętu serwerowego w zakres którego wchodziła dostawa np. serwerów, przełączników, UTMów, UPSów o wartości minimum 150 000,00 PLN brutto każda dostawa lub zrealizował co najmniej 2 projekty z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z wdrożeniem rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Dla Części II:

Dysponuje do realizacji zamówienia personelem, w skład którego będą wchodziły osoby, które posiadać będą kwalifikacje do realizacji zamówienia potwierdzone co najmniej dwoma z trzech niżej wymienionych certyfikatów z zakresu usług i rozwiązań opartych o środowisko Microsoft:
- MS 50255 Managing, Maintaining, and Securing Your Networks Through Group Policy;
- SC-900 Microsoft Certified: Security, Compliance, and Identity Fundamental;
- MS-55341 Installation, Storage, and Compute with Windows Server.

Uwaga!
Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne, pod warunkiem, że potwierdzają co najmniej równoważny zakres wiedzy i umiejętności i kompetencje administracji środowiskami Microsoft/Windows Server.
Zamawiający dopuszcza, iż wymagane kompetencje posiadać będzie jedna osoba.

Dysponuje do realizacji zamówienia personelem, który posiadać będzie kwalifikacje do realizacji zamówienia potwierdzone certyfikatem:
- ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management;

Uwaga!
Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne, pod warunkiem, że potwierdzają co najmniej równoważny zakres wiedzy i umiejętności i kompetencje w zakresie projektowania, zrozumienia i zastosowania najlepszych praktyk w zarządzaniu usługami informatycznymi.

Dysponuje do realizacji zamówienia personelem, w skład którego będą wchodziły osoby, które posiadać będą kwalifikacje do realizacji zamówienia potwierdzone co najmniej dwoma z trzech niżej wymienionych certyfikatów:
- Offensive Security Certified Professional (OSCP);
- Offensive Security Certified Expert (OSCE);
- Social Engineering Expert (SEE)

Uwaga!
Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne, pod warunkiem, że potwierdzają co najmniej równoważny zakres wiedzy i umiejętności oraz kompetencje w zakresie przeprowadzania testów socjotechnicznych, w tym symulacji ataków opartych na manipulacji społecznej, phishingu oraz oceny podatności pracowników na zagrożenia wynikające z inżynierii społecznej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z punktem X Wykaz oświadczeń lub dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu wykazania spełniania
warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z postępowania - zgodnie z SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje, że w sytuacji, w której Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający jednokrotnie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Postanowień pkt 4 SWZ nie stosuje się:
a) w części w jakiej przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, lub
b) pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
5. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy reguluje projekt umów załączniki 2.1 i 2.2 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
03.07.2026 08:00
Wartość umowy
170 355 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2 - Serwery
48820000-2 (Serwery) 30233141-1 (Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)) 30233132-5 (Napędy dyskowe) 30233000-1 (Urządzenia do przechowywania i odczytu danych) 31682530-4 (Awaryjne urządzenia energetyczne) 32420000-3 (Urządzenia sieciowe) 48761000-0 (Pakiety oprogramowania antywirusowego) 48710000-8 (Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 72315000-6 (Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające) 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 72220000-3 (Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne) 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 30233132-5 - Napędy dyskowe 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Okres realizacji

do 2026-08-30