Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 904 800 PLN

Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00421704

Numer referencyjny: WOZPiBI.P.01.2025

Zamawiający

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

ul. Władysława Sikorskiego 86A

39-400 Tarnobrzeg, Podkarpackie

NIP: 8671819168

REGON: 830366490

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 20%
Wyposażenie dodatkowe (opcjonalne) 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
RIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRĘBÓW 8672225672

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 RIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (GRĘBÓW) Umowa podpisana 904 800 PLN 904 800 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 53 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)

Najniższa cena

202 100 PLN

Średnia cena

286 325 PLN

Najwyższa cena

392 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
W&J WIŚNIEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOŚCISKA 4 385 200 PLN 770 400 PLN
G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 2 - -
G&G Auto Rzeszów sp. z o.o. Rzeszów 2 281 900 PLN 281 900 PLN
Sobiesław Zasada Automotive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna Kraków 2 - -
TECHNOTOP sp. z o.o. Konopnica 164A 2 - -
Bemo Motors Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 - -
Rex Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Świlcza 2 - -
AUTO MOTIVE Sp z o.o. Zbylitowska Góra 2 231 240 PLN 231 240 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "BOCAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Korwinów 2 - -
"AUTO PODLASIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Siedlce 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

RIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-09-01 09:11:46Z

Zakup samochodu dla Straży Miejskiej w Jarosławiu. Zakup pojazdu służbowego dla Straży Miejskiej w Jarosławiu przeznaczonego do zadań patrolowych i interwencyjnych

G&G Auto Rzeszów sp. z o.o. -

2026-09-01 07:31:50Z

Dostawa samochodu osobowego do celów służbowych

Rex Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-20 08:18:01Z

„Zakup i dostawa samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób dorosłych oraz osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Tarnobrzegu

AUTO MOTIVE Sp z o.o. -

2026-08-10 06:37:24Z

Długoterminowy najem samochodów służbowych na potrzeby Gminy Stalowa Wola

P.H.U. Edward Buława -

2026-07-31 11:12:00Z

Zakup samochodu osobowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Brzozowie

W&J Wiśniewski Sp. z o.o. 252 235 PLN

2026-07-16 10:55:40Z

Dostawa samochodów osobowych

W&J WIŚNIEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-03 12:15:29Z

Dostawa samochodów osobowych

W&J WIŚNIEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 378 400 PLN

2026-07-03 11:40:06Z

Zakup samochodu dla Straży Miejskiej w Jarosławiu. Zakup pojazdu służbowego dla Straży Miejskiej w Jarosławiu przeznaczonego do zadań patrolowych i interwencyjnych

G&G Auto Rzeszów sp. z o.o. 281 900 PLN

2026-07-01 11:41:58Z

Dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem hybrydowym na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

W&J Wiśniewski Spółka z o.o. -

2026-06-24 10:44:07Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 247 059 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830366490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Sikorskiego 86A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 823 56 00

1.5.8.) Numer faksu: 15 823 65 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@word.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: word.tarnobrzeg.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a09c36eb-2032-436c-96f9-5503d6c17c80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00421704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00153814/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa nowych samochodów osobowych, przeznaczonych do egzaminowania na kat. B.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a09c36eb-2032-436c-96f9-5503d6c17c80

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodne z SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie RODO

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodne z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Tak

4.1.2.) Numer referencyjny: WOZPiBI.P.01.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 927862,74 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 13 fabrycznie nowych samochodów osobowych odpowiednio wyposażonych i przystosowanych do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kat. B dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-01-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wyposażenie dodatkowe (opcjonalne)

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zgodnie z SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zgodnie z SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowne

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-09-26 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-09-26 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2025-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.09.2025
Termin składania ofert
26.09.2025 08:00
Wartość umowy
904 800 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1 - Samochody osobowe
34110000-1 (Samochody osobowe)

Okres realizacji

do 2026-01-30