Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie w IV kwartale 2026 r.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00402785

Numer referencyjny: OA.260.8.2026

Zamawiający

Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

Kilińskiego 25 a

59-300 Lubin, Dolnośląskie

NIP: 6921139411

REGON: 004041289

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa świeżych warzyw i owoców

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 2

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 3

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 4

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 5

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 6

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 7

Cena 60%
termin płatności 40%

Część 8

Cena 60%
termin płatności 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 24 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych (cała Polska)

Najniższa cena

103 PLN

Średnia cena

25 716 PLN

Najwyższa cena

87 551 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wytwórnia Koncentratów Spożywczych „DORO” Dorota Doberstajn Inowrocław 2 52 732 PLN 52 732 PLN
PPHU „DARKO” KARASIŃSKI DARIUSZ Jaksice 2 34 687 PLN 69 374 PLN
Hurt-Detal Art. Spoż.-Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowieckie 2 8 858 PLN 17 715 PLN
PPUH MARGO Zakrzewo 2 2 963 PLN 5 926 PLN
PPHU Brapta Ciuruś Dorota Dębowiec 1 - -
PPH POLARIS MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA KALISZ 1 55 931 PLN 55 931 PLN
JAWIT A. i J. BIAŁAS, L. i w. LAMPARA SPÓŁKA JAWNA KROSNO 1 - 87 551 PLN
HURT-DETAL ART. SPOŻ. - ROLNE ANNA SIEKIERKO Wysokie Mazowieckie 1 34 729 PLN 34 729 PLN
Hurt- Detal Artykuły Spoż- Rolne Anna Siekierko Wysokie Mazowiecki 1 32 860 PLN 32 860 PLN
Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne Wysokie Mazowieckie 1 20 536 PLN 20 536 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów zbożowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

Przedsiębiorstwo Handlowe Piotr Prekwa 103 PLN

2026-09-03 08:28:34Z

Dostawa art. przemiału ziarna, ryżu oraz makaronu na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 3 części

PPHU MARGO Grzegorz Środa 26 499 PLN

2026-07-23 13:08:56Z

Dostawa art. przemiału ziarna, ryżu oraz makaronu na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 3 części

''KŁOS-POL'' BIS Małgorzata Filipowicz 15 911 PLN

2026-07-23 13:08:56Z

Dostawa art. przemiału ziarna, ryżu oraz makaronu na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 3 części

M. J. Filipowicz KŁOS-POL -

2026-07-23 13:08:56Z

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów zbożowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

ETQA Sp. z o.o. -

2026-07-13 07:51:27Z

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

Hurt- Detal Artykuły Spoż- Rolne Anna Siekierko 32 860 PLN

2026-06-30 12:26:57Z

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne 20 536 PLN

2026-06-30 12:26:57Z

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

PPUH MARGO 3 564 PLN

2026-06-30 12:26:57Z

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

PPUH MARGO 2 362 PLN

2026-06-30 12:26:57Z

Dostawy artykułów ogólnospożywczych 2/2026 do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze oraz jego Oddziału Zewnętrznego w Grądach-Woniecku

PPHU „DARKO” KARASIŃSKI DARIUSZ 67 221 PLN

2026-06-11 12:57:45Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie w IV kwartale 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Osrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004041289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 25 a

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@mops.lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mops.lubin.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie w IV kwartale 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e749fdee-501e-4ca5-a1aa-9cc3bbecf282

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402785

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037315/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa art. żywnosciowych na IV Kwartał 2026r.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mopslubin.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mopslubin.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 3. Zgodnie z § 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020r. poz. 2452 z późn. zm.).
- określa sposób sporządzenia i przekazania dokumentów oraz oświadczeń.
4. Ofertę, a także oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust.1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej
lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
5. Informacje, oświadczenia lub dokumenty inne niż określone w pkt 4 można przekazać:
1) e-mail: mops@mops.lubin.pl , martyna.zjawin@mops.lubin.pl
2) poprzez Platformę zakupową, dostępną pod adresem: https://mopslubin.ezamawiajacy.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OA.260.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 8

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa świeżych warzyw i owoców

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw i owoców, gotowe dania (mrożonki)

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów piekarskich

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Dostawa jaj

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa tłuszczy, nabiału

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mięs i wędlin

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15131130-5 - Wędliny

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ryb mrożonych, surowych, wędzonych, puszkowanych

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15234000-7 - Ryby wędzone

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 8

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów suchych, kwaszonych, soków, dżemów, herbaty, przypraw, cukierniczych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15851000-8 - Produkty mączne

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

03212100-1 - Ziemniaki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

3. W związku z brakiem możliwości jednoznacznego określenia przedmiotu zamówienia
pod względem ilościowym, Zamawiający w załączniku nr 4 do SWZ wskazał zakres maksymalny artykułów żywnościowych, który Zamawiający zamierza zakupić. Jednocześnie Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania min. 50% wartości każdej z umów.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w zakresie:
1) zmiany przepisów prawnych istotnych dla realizacji przedmiotu umowy i mających wpływ
na zakres lub termin wykonania przedmiotu zamówienia,
2) ceny, w przypadku urzędowej zmiany stawki podatku VAT mającej wpływ na ceny, stawki
i kwoty podatku VAT,
3) zmiany wartości przedmiotowej umowy, wynikającej z okoliczności określonych
w pkt 1 i 2 proporcjonalne o zakres tych zmian,
4) wstrzymania lub zakończenia produkcji towarów będących przedmiotem umowy, możliwość dostarczania odpowiedników, o parametrach nie gorszych niż towary objęte umową,
na podstawie pisemnego wniosku Wykonawcy, pod warunkiem uzyskania zgody przez Zamawiającego oraz w zakresie uregulowanym w art. 454-455 Pzp.
5) Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu umowy do 50%.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma zakupowa https://mopslubin.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
15600000-4 (Produkty przemiału ziarna skrobi i produktów skrobiowych) 03220000-9 (Warzywa owoce i orzechy) 15331170-9 (Warzywa mrożone) 15810000-9 (Pieczywo świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie) 15500000-3 (Produkty mleczarskie) 15100000-9 (Produkty zwierzęce mięso i produkty mięsne) 15131130-5 (Wędliny) 15220000-6 (Ryby mrożone filety rybne i pozostałe mięso ryb) 15234000-7 (Ryby wędzone) 15830000-5 (Cukier i produkty pokrewne) 15851000-8 (Produkty mączne) 15800000-6 (Różne produkty spożywcze) 03212100-1 (Ziemniaki) 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

Okres realizacji

3 miesiące