Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”
Numer referencyjny: SAP.1.2026
Zamawiający
STOWARZYSZENIE AKADEMIA POMYSŁU
142
27-532 Bidziny, Świętokrzyskie
NIP: 8631678276
REGON: 260290350
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
załącznik nr 6 oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się
załącznik_nr_6_oswiadczenie_Wykonawców_wspólnie_ubiegających_się (3).pdf
załącznik nr 1 formularz ofertowy
załącznik_nr_1_formularz ofertowy.pdf
załącznik nr 8 oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej
załącznik_nr_8_oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_przynaleznosci_do_grupy_kapitalowej (3).pdf
SWZ
SWZ.pdf
załącznik nr 7 opis przedmiotu zamówienia
załącznik_nr_7_opis_przedmiotu_zamówienia (1).pdf
załącznik nr 4a oświadczenie podstawy wykluczenia
załącznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia (3).pdf
załącznik nr 3 oświadczenie warunki udziału postepowanie
załącznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie (3).pdf
załącznik nr 5 oświadczenie o podwykonawcach
załącznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach (3).pdf
załącznik nr 3a oświadczenie warunki udziału postepowaniu
załącznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie (3).pdf
załącznik nr 10 wykaz dostaw
załącznik_nr_10_wykaz_dostaw.pdf
załącznik nr 2 Projekt_umowy
załącznik_nr_2_Projekt_umowy.pdf
załącznik nr 4 oświadczenie podstawy wykluczenia
załącznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia (3).pdf
załącznik nr 9 oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji
załącznik_nr_9_oswiadczenie_wykonawcy_o_aktualności_informacji_zawartych_w_oświadczeniu_o_którym_mowa_w_art._125_ust._1_ustawyPzp (3).pdf
edytowalny formularz ofertowy
edytowalny formularz ofertowy.docx
Informacja o zmianie treści SWZ
Informacja o zmianie treści SPW.pdf
Załącznik nr 1 – OPZ – wersja po zmianie
Załącznik nr 1 – OPZ – wersja po zmianie z dnia 06.08.2026 r.pdf
Wyjaśnienie SWZ
wyjaśnienie SWZ.pdf
Wyjaśnienie SWZ nr 2
Wyjaśnienie SWZ nr 2.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CARRARA SP. Z O.O. | LUBLIN | 8631678276 |
| CARRARA SP. Z O.O. | LUBLIN | 8631678376 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARRARA SP. Z O.O. (LUBLIN) | Umowa podpisana | 229 000 PLN | - |
| 2 | CARRARA SP. Z O.O. (LUBLIN) | Umowa podpisana | 207 600 PLN | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Świętokrzyskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób)
Najniższa cena
185 976 PLN
Średnia cena
202 394 PLN
Najwyższa cena
229 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FVT Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| KARPIUK KONRAD F.H.U. CAR-BUD Lublin | 1 | 185 976 PLN | 185 986 PLN |
| CARRARA SP. Z O.O. LUBLIN | 1 | 229 000 PLN | - |
| CARRARA SP. Z O.O. LUBLIN | 1 | 207 600 PLN | - |
| Auto-Fan Grzegorz Stępień Kraśnik | 1 | 187 000 PLN | 187 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”
2026-08-28 12:15:35Z
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”
2026-08-28 12:15:35Z
Zakup i dostawa 4 samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
2026-08-19 13:14:15Z
ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU 9-OSOBOWEGO (8+1) TYPU MINIBUS, PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, W TYM JEDNEJ OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM
2026-07-24 08:32:04Z
Zakup dwóch mikrobusów do przewozu do 9 osób łącznie z kierowcą
2026-04-23 12:31:38Z
Zakup dwóch mikrobusów do przewozu do 9 osób łącznie z kierowcą
2026-04-23 12:29:01Z
Cała Polska — 113 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00378639 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE AKADEMIA POMYSŁU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260290350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 142
1.5.2.) Miejscowość: Bidziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-532
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtzbidziny@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wtzbidziny.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc osobą z niepełnosprawnością
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00377137/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, przekazywanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, przekazywanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto podmiotu uprawnionego do korzystania z Platformy e-Zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące założenia konta oraz korzystania z Platformy znajdują się na stronie Platformy e-Zamówienia.
4. Wnioski o wyjaśnienie treści SWZ należy składać za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, zgodnie z zasadami określonymi w instrukcjach użytkownika Platformy.
5. Dokumenty elektroniczne składane w postępowaniu muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz rozporządzeń wykonawczych.
6. Ofertę oraz oświadczenia składane wraz z ofertą należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia w sposób określony w instrukcji korzystania z Platformy.
7. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku przesyłanego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia określają wymagania techniczne Platformy.
8. Za datę przekazania dokumentów elektronicznych przyjmuje się datę ich przekazania za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.
9. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne wynikające z niewłaściwego działania urządzeń lub oprogramowania po stronie Wykonawcy.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informuje się, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Akademia Pomysłu, Bidziny 142, 27-532 Wojciechowice;
2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z prowadzeniem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym dokumentacja postępowania zostanie udostępniona na podstawie art. 74 ustawy Prawo zamówień publicznych;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy przekracza 4 lata – przez cały okres obowiązywania umowy;
5) obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Prawo zamówień publicznych, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
6) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu, stosownie do art. 22 RODO;
7) posiada Pani/Pan:
a) prawo dostępu do swoich danych osobowych, na podstawie art. 15 RODO;
b) prawo do sprostowania danych osobowych, na podstawie art. 16 RODO, z zastrzeżeniem, że skorzystanie z tego prawa nie może skutkować zmianą wyniku postępowania ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania i jego załączników;
c) prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 18 RODO, z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
d) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;
8) nie przysługuje Pani/Panu:
a) prawo do usunięcia danych osobowych – w przypadkach, o których mowa w art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, o którym mowa w art. 21 RODO, ponieważ podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO z uwagi na fakt, że przetwarzanie odbywa się w celu realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SAP.1.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa fabrycznie nowego 9-osobowego busa (kierowca + 8 pasażerów), przystosowanego do przewozu co najmniej jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, wyposażonego w elektrohydrauliczną lub hydrauliczną windę do załadunku osoby na wózku inwalidzkim wraz z kompletnym systemem mocowania wózka i pasażera.
4.2.6.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: termin realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa fabrycznie nowego 9-osobowego busa (kierowca + 8 pasażerów), przystosowanego do przewozu co najmniej jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim po demontażu ostatniego rzędu siedzeń lub pojedynczego fotela, wyposażonego w atestowane aluminiowe najazdy (rampy) oraz kompletny system mocowania wózka i pasażera.
4.2.6.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: termin realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jedną dostawę fabrycznie nowego pojazdu kategorii M1 przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
szczegółowego opisu oferowanego przedmiotu zamówienia, zawierającego w szczególności nazwę producenta, model oraz dane techniczne pozwalające na jednoznaczne potwierdzenie spełnienia minimalnych wymagań określonych przez Zamawiającego – zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach i na zasadach określonych w Projekcie Umowy, stanowiącym Załącznik do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-13 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-13 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- 13.08.2026 08:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.16
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni