Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 099 620 PLN

Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00328528

Numer referencyjny: ZP.271.PZP.8.2025

Zamawiający

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Komunalna 1

37-450 Stalowa Wola, Podkarpackie

NIP: 8650003071

REGON: 830036219

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch identycznych, tego samego producenta fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Pojazdy powinny być fabrycznie nowe, nieużywane, bez wad i uszkodzeń, sprawne technicznie. Wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry techniczne jakim powinny odpowiadać pojazdy, zawiera Formularz Techniczny (Załącznik nr 1B do SWZ) oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 9 do SWZ).

Kryteria oceny ofert

Cena 70%
Okres gwarancji 10%
Termin dostawy 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Grupa Auto Moto Projekt Sp. z o.o. Kielce 5242821074

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Grupa Auto Moto Projekt Sp. z o.o. (Kielce) Umowa podpisana - 1 099 620 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów)

Najniższa cena

407 113 PLN

Średnia cena

603 104 PLN

Najwyższa cena

990 150 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Grupa Auto Moto Projekt Sp. z o.o. Kielce 1 - -
Terberg Matec Polska Sp z o. o. Warszawa 1 990 150 PLN 990 150 PLN
EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SA WROCŁAW 1 412 050 PLN 412 050 PLN
europejski fundusz leasingowy S,A. Wrocław 1 407 113 PLN 407 113 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 69 przetargów

Min: 281 401 PLN Średnia: 683 898 PLN Max: 1 084 927 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830036219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Komunalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 842-34-11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzk.stalowa-wola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzk.stalowa-wola.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48a41a08-1c39-4d48-b24c-9e51b11ddd86

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328528

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mzk-stalowawola.ezamawiajacy.pl/pn/MZK-SW/demand/221799/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mzk-stalowawola.ezamawiajacy.pl/pn/MZK-SW/demand/221799/notice/public/details lub poczty elektronicznej, e-mail: sekretariat@mzk.stalowawola.
pl (dopuszczalna przez Zamawiającego wielkość wiadomości e-mail zawierająca wiadomość wraz z
załącznikami to 80 MB) lub elektronicznej skrzynki podawczej zlokalizowanej na platformie ePUAP: /mzkstwola/
SkrytkaESP (nie dotyczy składania ofert).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca, który
zamierza wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca" na Platformie eZamawiający. Wykonawca zakłada konto na stronie https://oneplace.marketplanet.pl
Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Platformy zakupowej, w tym zakładanie konta, znajdują się
w Instrukcji obsługi Platformy, która znajduje się w zakładce BAZA WIEDZY na subdomenie Zamawiającego:
https://mzk-stalowawola.ezamawiajacy.pl. Istnieje możliwość zadania pytania przez Wykonawcę bez logowania
na Platformie-należy wyszukać postępowanie w zakładce: „Lista postępowań PZP/aktualne” i skorzystać z opcji
„Zadaj pytanie”. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie
Zamawiającego: https://mzk-stalowawola.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl Wykonawca po
zalogowaniu ma możliwość złożenia, wycofania oferty, a także dostęp do formularza do komunikacji. Ofertę
należy sporządzić w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci
elektronicznej, opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Informacje dot. podpisu kwalifikowanego,
podpisu zaufanego i podpisu osobistego: 1/usługa kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz warunki jej
użycia można znaleźć na stronach internetowych kwalifikowanych dostawców usług zaufania, których lista
znajduje się pod adresem internetowym: https://www.nccert.pl/index.htm. 2/ profil zaufany- można znaleźć pod
adresem internetowym: https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany. 3/ podpis osobisty- można znaleźć pod
adresem internetowym: https://www.gov.pl/web/e-dowod/podpisosobisty. Informacje dot. wymagań technicznych
i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały opisane w rozdziale
XV SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zawarto w rozdziale XXVI SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.PZP.8.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa dwóch fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch identycznych, tego samego producenta fabrycznie nowych pojazdów o napędzie elektrycznym w homologacji N2 z zabudową typu wywrotka do zbiórki odpadów komunalnych do Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Pojazdy powinny być fabrycznie nowe, nieużywane, bez wad i uszkodzeń, sprawne technicznie. Wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający parametry techniczne jakim powinny odpowiadać pojazdy, zawiera Formularz Techniczny (Załącznik nr 1B do SWZ) oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.2.6.) Główny kod CPV: 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zdolność techniczna lub zawodowa
a) Dotycząca Wykonawcy:
Wykonawca posiada doświadczenie, tj. w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a
jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie:
- dostawę co najmniej 1 pojazdu z napędem elektrycznym w homologacji N2 o wartości min. 300 000,00 zł
netto.
Pod pojęciem dostawy wykonanej należy rozumieć dostawę zrealizowaną (zakończoną) w okresie ostatnich
trzech lat przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku złożenia przez Wykonawcę dokumentu/oświadczenia na potwierdzenie warunków udziału
w postępowaniu, z którego będą wynikać kwoty wyrażone w innej walucie niż PLN, Zamawiający dokona
przeliczenia na PLN wg średniego kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia, w którym opublikowano
ogłoszenie o zamówieniu. Jeżeli dniem publikacji ogłoszenia będzie sobota lub dzień wolny od pracy, wówczas
jako kurs przeliczeniowy waluty Zamawiający przyjmie średni kurs Narodowego Banku Polskiego
z pierwszego dnia roboczego po dniu publikacji ogłoszenia o zamówieniu.
Na podstawie przepisu art. 117 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że uzna za spełniony warunek
dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej
w zakresie doświadczenia - gdy co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia spełni dany warunek samodzielnie w całości lub niektórzy albo wszyscy Wykonawcy spełniają
określony warunek w całości.
Niedopuszczalne jest łączenie elementów/zakresów tegoż warunku w ramach doświadczenia posiadanego
przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - celem wykazania
spełniania warunku udziału w postępowaniu w całości.
W przypadku wykazywania przez jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
doświadczenia w pracach/części
prac z innym podmiotem - dla wykazania doświadczenia. Zamawiający dopuszcza tylko to doświadczenie tegoż
Wykonawcy, które wynika z jego faktycznego udziału w danym zakresie zamówienia.
b) Dotyczącej osób:
Zamawiający nie stawia warunków w ww. zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej
oceniona do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych
środków dowodowych: -w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: 1) oświadczenie Wykonawcy o
aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, w zakresie podstaw
wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 – 6)
ustawy PZP, a także w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z
2025 r. poz. 514); wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. 2) oświadczenie Wykonawcy w zakresie art.
108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia
16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który
złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej
wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od
innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ;
3) Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności
Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej
złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; W przypadku wspólnego ubiegania
się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia i dokumenty, o których mowa w pkt 1-3 powyżej, składa każdy
z Wykonawców. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, dokument, składa
każdy z Wykonawców/Podmiot udostępniający zasoby (z wyłączeniem pkt 2) - grupa kapitałowa).

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta
została najwyżej oceniona do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni terminie, aktualnych na
dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: - w celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w
postępowaniu: 1) Wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych
również wykonywanych, w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy
- w tym okresie wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których
dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy
zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne
dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń
powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest
w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się
lub ciągłych nadal wykonywanych referencje, bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie
powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy; wzór Wykazu dostaw stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie będzie żądał przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Ofertę stanowi wypełniony Formularz ofertowy sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A
do SWZ złożony wraz z Formularzem Technicznym stanowiącym Załącznik nr 1B do SWZ (dokumenty
udostępnione przez Zamawiającego w zakładce „Informacje podstawowe”) oraz niżej wymienione dokumenty:
1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - wg Załącznika nr
2 do SWZ,
2) (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby lub inny podmiotowy środek dowodowy,
Załącznik nr 3 do SWZ,
3) (jeżeli dotyczy) pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania
Wykonawcy dla osoby/osób podpisującej/cych ofertę,
4) (jeżeli dotyczy) pełnomocnictwo ustanowione dla pełnomocnika Wykonawców wspólnie ubiegających się o
udzielenie zamówienia,
5) (jeżeli dotyczy) oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy - Załącznik
nr 4 do SWZ,
6) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności
Gospodarczej lub inny właściwy rejestr - w celu potwierdzenia umocowania osoby (osób) podpisującej ofertę,
pełnomocnictwa i pozostałe dokumenty złożone wraz z ofertą,
7) (jeżeli dotyczy) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o
Działalności Gospodarczej lub inny właściwy rejestr dotyczący podmiotu udostępniającego zasoby - w celu
potwierdzenia umocowania osoby (osób), która podpisała zobowiązanie o udostępnieniu zasobów.
8) (jeżeli dotyczy) w przypadku gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w
rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r.
o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1233), Wykonawca,
w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym
i odpowiednio oznaczonym pliku.
Plik z tajemnicą przedsiębiorstwa nie może być łączony z innymi plikami w jednym archiwum podpisywanym
elektronicznie. Niespełnienie tych zasad zachowania poufności będzie skutkować uznaniem takich informacji za
jawne.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie
zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. W przypadku Wykonawców wspólnie
ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale XI pkt 3 SWZ, składa
każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków
udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa
w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonują poszczególni
Wykonawcy - załącznik nr 4 do SWZ. Na podstawie przepisu art. 117 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający informuje,
że uzna za spełniony warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie doświadczenia
- gdy co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia spełni dany
warunek samodzielnie w całości lub niektórzy albo wszyscy Wykonawcy spełniają określony warunek w
całości. Niedopuszczalne jest łączenie elementów/zakresów tegoż warunku w ramach doświadczenia
posiadanego przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - celem
wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu w całości. W przypadku wykazywania przez jednego
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia doświadczenia w pracach/części prac
z innym podmiotem - dla wykazania doświadczenia. Zamawiający dopuszcza tylko to doświadczenie tegoż
Wykonawcy, które wynika z jego faktycznego udziału w danym zakresie zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Warunki zmiany umowy zostały określone w § 7 - Zmiana postanowień umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do
SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-07-25 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://mzk-stalowawola.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-07-25 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-08-22

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin wykonania dostawy: Wykonawca zobowiązuje się do dostawy przedmiotu zamówienia w terminie: maksymalnie do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy (z możliwością skrócenia terminu dostawy, zgodnie z zapisami Rozdziału XXI).
2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
16.07.2025
Termin składania ofert
25.07.2025 08:00
Wartość umowy
1 099 620 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów
34144510-6 (Pojazdy do transportu odpadów) 34144900-7 (Pojazdy elektryczne) 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

Okres realizacji

6 miesiące