Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 07:00 (3 dni)
„Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa do śniegu, posypywarki oraz przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego dla Spółki
Numer referencyjny: WJ/ZO/5/2026
Zamawiający
Wodociągi Jordanowskie Sp. z o.o.
Nasd Skawą 6A
34-240 Jordanów, Małopolskie
NIP: 5521721414
REGON: 368807878
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 1 Link do strony
Załącznik nr 1 Link do strony.docx
Załącznik nr 7 projektowane postanowienia umowy
Załącznik nr 7 projektowane postanowienia umowy.docx
Załącznik nr 4A wzór oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.
Załącznik nr 4A wzór oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia
Załącznik nr 6 Opis Przedmiotu Zamówienia 06.08.2026.pdf
Załącznik nr 5 wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie postępowania
Załącznik nr 5 wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie postępowania.docx
Załącznik nr 3 wzór oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
Załącznik nr 3 wzór oświadczenia Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.docx
SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA_28.08.2026.pdf
ałącznik nr 3A wzór oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
załącznik nr 3A wzór oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.docx
Załącznik nr 2 Formularz oferty.
Załącznik nr 2 Formularz oferty.docx
Załącznik nr 4 wzór oświadczenia Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia.
Załącznik nr 4 wzór oświadczenia Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe (cała Polska)
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413158 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa do śniegu, posypywarki oraz przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego dla Spółki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Jordanowskie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368807878
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nasd Skawą 6A
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182675389
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@wodociagi-jordanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wodociagi-jordanow.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa do śniegu, posypywarki oraz przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego dla Spółki
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fec7fcb4-51ac-4df7-afe3-12b452b3cfaf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fec7fcb4-51ac-4df7-afe3-12b452b3cfaf3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia, w tym zmiany i wyjaśnienia treści SWZ, udostępniane będą na stronie internetowej prowadzonego postępowania na Platformie e-Zamówienia, pod adresem (linkiem) podanym w załączniku nr 1 do SWZ. 6. Formularz ofertowy i wszystkie wymagane dokumenty podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Wodociągi Jordanowskie sp. z o.o. z siedzibą w Jordanowie, reprezentowana przez Prezesa Zarządu Tomasza Wilgierza, KRS: 0000705169,
• we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, jak również w przypadku pytań lub wątpliwości mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych – na adres e-mail: inspektor@cbi24.pl,
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz lit. b RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań przed jej zawarciem) w celu: przeprowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa do śniegu, posypywarki oraz przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego dla spółki Wodociągi Jordanowskie sp. z o.o. z siedzibą w Jordanowie, prowadzonym w trybie podstawowym oraz jego rozstrzygnięcia, a także zawarcia umowy i jej realizacji, udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia i jego archiwizacji.
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Prawo zamówień publicznych;
banki w zakresie realizacji płatności;
dostawcy usług prawnych i doradczych oraz podmioty wspierające w dochodzeniu roszczeń (w szczególności kancelarie prawne);
podmioty świadczące usługi w zakresie serwisu i utrzymania systemów informatycznych oraz oprogramowania, w tym właściciel platformy zakupowej, na której prowadzone jest przedmiotowe postępowanie;
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WJ/ZO/5/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pług do śniegu– 1 szt
4.2.6.) Główny kod CPV: 43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dla Części I, II i III zostanie dokonany w oparciu o przyjęte w niniejszym postępowaniu kryteria oceny ofert przedstawione poniżej.
1) Cena oferty brutto – 100,00 %
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Piaskarka samozaładowcza – 2 szt
4.2.6.) Główny kod CPV: 34144440-4 - Piaskarki
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dla Części I, II i III zostanie dokonany w oparciu o przyjęte w niniejszym postępowaniu kryteria oceny ofert przedstawione poniżej.
1) Cena oferty brutto – 100,00 %
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedni Trzypunktowy Układ Zawieszenia (TUZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 34390000-7 - Akcesoria do ciągników
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty dla Części I, II i III zostanie dokonany w oparciu o przyjęte w niniejszym postępowaniu kryteria oceny ofert przedstawione poniżej.
1) Cena oferty brutto – 100,00 %
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenia o
1) spełnienia warunków udziału w postępowaniu,
2) niepodlegania wykluczeniu.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy złożą wraz z ofertą oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust 1 ustawy P.z.p. tj. oświadczenia wymienione w Załącznikach od 3 – 5 SWZ tj.:
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1. Zamawiający wzywa wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, przedmiotowych środków dowodowych, w zakresie zgodnym z OPZ tj. w Załączniku Nr 6 do SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe:a) Informacje (np. opisy, karty katalogowe, specyfikację) nt. parametrów oferowanego pługa do śniegu, posypywarki, przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego: nazwę producenta, opis parametrów technicznych, potwierdzające zgodność z przedmiotem zamówienia, określonym w Załączniku nr 6 do SWZ.
Jeżeli ww. informacje nie będą potwierdzały wszystkich wymaganych parametrów, Wykonawca jest zobowiązany złożyć oświadczenie, że oferowany pług do śniegu, posypywarka, przedniego podnośnika hydraulicznego (TUZ) do ciągnika rolniczego spełnia wszystkie wymagane parametry techniczne.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. W przypadku wnoszenia oferty wspólnej przez dwa lub więcej podmioty gospodarcze (konsorcja/spółki cywilne) oferta musi spełniać wymagania określone w art. 58 ustawy Prawo zamówień publicznych6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zmiana warunków niniejszych umowy może nastąpić jedynie w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zgodnie z § 7 projektowanych postanowień umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: 1. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski” widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy na Platformie e-Zamówienia, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.09.2026 r. godz.9:00.
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- 07.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni