Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00302393

Zamawiający

Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu

Andrespol, Łódzkie

NIP: 7280008666

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

95-030 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SŁAWOMIR WOJCIECH SKIBA - PPHU "SKIBA & SKIBA" S.C. Starowa Góra 9820218895

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SŁAWOMIR WOJCIECH SKIBA - PPHU "SKIBA & SKIBA" S.C. (Starowa Góra) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8)

Najniższa cena

15 035 PLN

Średnia cena

200 408 PLN

Najwyższa cena

705 713 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 3 167 941 PLN 335 883 PLN
ATJ System Sp. z o.o. Pabianice 2 284 416 PLN 284 416 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 2 109 756 PLN 219 511 PLN
F/X Kamińska, Cisowski spółka jawna Częstochowa 1 33 948 PLN 33 948 PLN
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 1 108 891 PLN 108 891 PLN
BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki Kuków 1 31 755 PLN 31 755 PLN
New Life Property Sp. o.o.z Warszawa 1 322 949 PLN 322 949 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 1 19 435 PLN 19 435 PLN
Arpi Jarosław Dłuski sp.j. Łódź 1 422 841 PLN 422 841 PLN
Marcin Borowik Meble Boro Radomsko 1 705 713 PLN 705 713 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup wyposażenia Klubiku Malucha w ramach projektu pn. „Rozbudowa budynku mieszkalno – usługowego wraz z budową windy i klatki schodowej oraz zmianą sposobu użytkowania na klubik malucha”

ALTARE Sp. z o.o. 339 710 PLN

2026-08-27 10:44:02Z

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Szczycie, gm. Oporów”

New Life Property Sp. o.o.z 322 949 PLN

2026-08-24 09:16:43Z

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. -

2026-08-05 09:14:19Z

Dostawa wraz z montażem szafek ubraniowych i przebieralni do budynków, w których prowadzone są zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

ATJ System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-03 05:47:12Z

Dostawa oraz montaż mebli oraz wyposażenia drobnego do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. 316 088 PLN

2026-07-23 05:50:40Z

Zakup szafek wraz z zamkiem elektronicznym na potrzeby PCS w ramach realizacji zadania: „Modernizacja zaplecza szatniowo-socjalnego w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie wraz z wyposażeniem”

ATJ System Sp. z o.o. -

2026-07-08 08:19:34Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

Moje Bambino Sp. z o.o. 19 794 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

F&B Gastro Sp. z o.o. 23 326 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa oraz montaż pierwszego wyposażenia do Żłobka Gminnego w Łasku przy ul. Jodłowej 30

FHU Intersell Waldemar Płonka 63 302 PLN

2026-06-25 13:28:03Z

Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych

SŁAWOMIR WOJCIECH SKIBA - PPHU "SKIBA & SKIBA" S.C. -

2026-06-22 18:09:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 294 PLN Średnia: 130 159 PLN Max: 1 113 150 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470597100

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sienkiewicza 19, Nowy Bedoń

1.4.2.) Miejscowość: Andrespol

1.4.3.) Kod pocztowy: 95-020

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.4.7.) Numer telefonu: 42 677 25 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bedon.lasy.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bedon.lasy.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d2f1612-145c-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302393

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00341244

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa gablot i tabliczek przydrzwiowych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa: Gabloty i tabliczki przydrzwiowe zgodne z Księgą Identyfikacji Wizualnej Lasów Państwowych

3.9.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SŁAWOMIR WOJCIECH SKIBA - PPHU "SKIBA & SKIBA" S.C.

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: JULIAN STEFAN SKIBA - PPHU " SKIBA & SKIBA" s.c.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9820218895

4.3.3.) Ulica: Centralna 6

4.3.4.) Miejscowość: Starowa Góra

4.3.5.) Kod pocztowy: 95-030

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 216344,70 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00453350/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-07-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Umowa została wykonana zgodnie z jej postanowieniami oraz zgodnie
z potrzebami Zamawiającego ujawnionymi w trakcie realizacji zamówienia. W toku wykonywania umowy wystąpiła konieczność zwiększenia zakresu dostaw objętych zamówieniem. Zwiększone zapotrzebowanie Zamawiającego dotyczyło przedmiotu zamówienia określonego w dokumentacji postępowania i było związane z bieżącymi potrzebami jednostki. W związku z powyższym strony zawarły Aneks nr 1 z dnia 18.02.2025 r. na podstawie art. 455 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zmiana nie powodowała zmiany ogólnego charakteru umowy i mieściła się w granicach dopuszczalnych przez przepisy ustawy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększone zapotrzebowanie Zamawiającego dotyczyło przedmiotu zamówienia określonego w dokumentacji postępowania i było związane z bieżącymi potrzebami jednostki.

5.4.6.) Wartość zmiany: 21634,47

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 237916,10 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

WARTOŚĆ UMOWY
Wartość pierwotna umowy: - netto: 175 890,00 zł - VAT: 40 454,70 zł - brutto:
216 344,70 zł Wartość po zawarciu Aneksu nr 1: - netto: 193 479,00 zł - VAT:
44 500,17 zł - brutto: 237 979,17 zł. Zwiększenie wartości umowy: - netto: 17 589,00 zł - brutto: 21 634,47 zł Wzrost wartości zamówienia wyniósł 10% w stosunku do wartości pierwotnej.
OCENA REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Przedmiot zamówienia został wykonany zgodnie z wymaganiami określonymi
w umowie oraz dokumentacji postępowania. Cel zamówienia został osiągnięty. Dostarczono przedmiot zamówienia odpowiadający potrzebom Zamawiającego,
w tym zakres zwiększony na podstawie Aneksu nr 1. W trakcie realizacji zamówienia nie stwierdzono okoliczności skutkujących koniecznością odstąpienia od umowy, rozwiązania umowy ani zastosowania innych nadzwyczajnych środków prawnych. Nie stwierdzono nieprawidłowości mających wpływ na prawidłowość wykonania zamówienia.
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39150000-8
39150000-8 (Różne meble i wyposażenie)