Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 281 670 PLN

Dostawa i montaż elektronicznych szatni samoobsługowych w trzech lokalizacjach Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00184196

Numer referencyjny: OKAiZP.261.18.2026

Zamawiający

Sąd Apelacyjny w Lublinie

Obrońców Pokoju 1

20-950 Lublin, Lubelskie

NIP: 7121934053

REGON: 004176470

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż, instalację i uruchomienie fabrycznie nowej elektronicznej szatni samoobsługowej w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie zlokalizowanym przy ul. Krakowskie Przedmieście 76 oraz przeszkolenie około 5 osób wskazanych przez Użytkownika z obsługi szatni, zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia na Część I stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Części I.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 2

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 3

Cena 60%
Gwarancja 40%

Dokumenty zamówienia

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek Rzeszów 691554565, 180497860
BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek Rzeszów 691554565, 180497860
BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek Rzeszów 691554565, 180497860

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek (Rzeszów) Umowa podpisana 94 710 PLN 94 710 PLN
2 BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek (Rzeszów) Umowa podpisana 94 710 PLN 94 710 PLN
3 BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek (Rzeszów) Umowa podpisana 92 250 PLN 92 250 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie)

Najniższa cena

56 594 PLN

Średnia cena

138 745 PLN

Najwyższa cena

355 459 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BxSystem s.c. Z.Grzesik K.Molek Rzeszów 3 93 890 PLN 281 670 PLN
Swisspol Ltd Sp. z o.o. Wrocław 2 56 594 PLN 56 594 PLN
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o. o. Lublin 1 355 459 PLN 355 459 PLN
Moje Bambino sp. z o.o. Łódź 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 294 PLN Średnia: 130 159 PLN Max: 1 113 150 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i montaż elektronicznych szatni samoobsługowych w trzech lokalizacjach Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004176470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lublin.sa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.sa.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Sprawowanie wymiaru sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż elektronicznych szatni samoobsługowych w trzech lokalizacjach Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c7574c-94aa-4fe9-aaa0-04eee8c0be06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184196

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120002/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa szatni samoobsługowych dla Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1c7574c-94aa-4fe9-aaa0-04eee8c0be06

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawarte zostały w rozdziale VII SWZ. Platforma jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie ofert, dokumentów podmiotowych i przedmiotowych, oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej zapewnionych przez rządową Platformę e-Zamówienia zapewniającą obsługę procesu udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zwanej dalej Platformą. Platforma jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z Platformy przez Wykonawców jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie, ani logowania do Platformy. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2022 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju
przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. Maksymalny rozmiar pojedynczych plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 150 MB w formatach: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .pdf, .zip, .7zip lub .xml. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/ wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny,
wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie oraz zalogowania się na Platformie. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące RODO zostały zamieszczone w rozdziale XVIII SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OKAiZP.261.18.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż, instalację i uruchomienie fabrycznie nowej elektronicznej szatni samoobsługowej w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie zlokalizowanym przy ul. Krakowskie Przedmieście 76 oraz przeszkolenie około 5 osób wskazanych przez Użytkownika z obsługi szatni, zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia na Część I stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Części I.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż, instalację i uruchomienie fabrycznie nowej elektronicznej szatni samoobsługowej w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie zlokalizowanym przy ul. Krakowskie Przedmieście 78 oraz przeszkolenie około 5 osób wskazanych przez Użytkownika z obsługi szatni, zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia na Część II stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Części II.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż, instalację i uruchomienie fabrycznie nowej elektronicznej szatni samoobsługowej w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie zlokalizowanym przy ul. Wallenroda 4d oraz przeszkolenie około 5 osób wskazanych przez Użytkownika z obsługi szatni, zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia na Część III stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Części III.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wykaz oświadczeń i dokumentów został opisany w rozdziale V pkt 5.3-5.5 i pkt 5.7 SWZ, rozdziale VI pkt 6.5 SWZ oraz w rozdziale X SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Wzór istotnych postanowień umowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Rodzaj i zakres zmian umowy określa paragraf 9 Wzoru umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć za pomocą środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez Platformę dostępną pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-10

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zaleca się, aby przed przygotowaniem i złożeniem oferty Wykonawca dokonał wizji lokalnej lokalizacji, w której będzie realizowany przedmiot zamówienia. Wizję lokalną przewidziano w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku), w godzinach od 08:00 do 14:00. Osobą upoważnioną do kontaktów ze strony Zamawiającego w tej kwestii jest Pani Patrycja Parczewska. Zainteresowani Wykonawcy złożeniem oferty proszeni są o mailowe uzgodnienie terminu odbycia wizji lokalnej i złożenie stosownego wniosku dokonania wizji lokalnej na adres e-mail: przetargi@lublin.sa.gov.pl. Udział w wizji lokalnej nie jest wymagany do złożenia oferty.
2026-04-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.04.2026
Termin składania ofert
10.04.2026 08:00
Wartość umowy
281 670 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39150000-8 (Różne meble i wyposażenie)

Okres realizacji

56 dni