Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:30 (5 dni)

Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00416380

Numer referencyjny: ZP.331.13.2026

Zamawiający

Opera Nova w Bydgoszczy

Focha 5

85-070 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

NIP: 9670001897

REGON: 091282772

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż 10 zestawów kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Ocena walorów estetycznych i technicznych 40%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 4 Wzór zobowiązania podmiotu

Załącznik nr 4 Wzór zobowiązania podmiotu.docx

SWZ

SWZ z podpisem.pdf

Zał. nr 1 do Umowy Warunki realizacji robót budowlanych_wyposażeniowych

Zał. nr 1 do Umowy Warunki realizacji robót budowlanych_wyposażeniowych.docx

Załącznik nr 7 Wzór Umowy

Załącznik nr 7 Wzór Umowy Kinkiety.doc

Załącznik nr 8 - 6.2.1F - SALA KINOWA - WIDOK ŚCIANY C-C

Załącznik nr 8 - 6.2.1F - SALA KINOWA - WIDOK ŚCIANY C-C.pdf

Załącznik nr 2A Oświadczenie o aktualności

Załącznik nr 2A Oświadczenie o aktualności.docx

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_kinkiety

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_kinkiety.dwg

Zał. nr 2 do Umowy wzór Porozumienia

Zał. nr 2 do Umowy wzór Porozumienia.docx

Załącznik nr 8 - SPEC.B-58 montaż kinkietów kina -rewizja.512

Załącznik nr 8 - SPEC.B-58 montaż kinkietów kina -rewizja.512.pdf

Załącznik nr 8 - 6.2.1D - SALA KINOWA - WIDOK ŚCIANY A-A

Załącznik nr 8 - 6.2.1D - SALA KINOWA - WIDOK ŚCIANY A-A.pdf

Załącznik nr 3 Wykaz dostaw

Załącznik nr 3 Wykaz dostaw.docx

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_DETALE

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_DETALE.dwg

Załącznik nr 5 Oświadczenie wykonawców wspólnie

Załącznik nr 5 Oświadczenie wykonawców wspólnie.docx

Załącznik nr 8 - 6.2.1H - SALA KINOWA - DETALE ZABUDOWY AKUSTYCZNEJ ŚCIAN

Załącznik nr 8 - 6.2.1H - SALA KINOWA - DETALE ZABUDOWY AKUSTYCZNEJ ŚCIAN.pdf

Załącznik nr 2 Oświadczenie art. 125

Załącznik nr 2 Oświadczenie art. 125.docx

PW_OPERA_NOVA_KINO_RZUTY+SUFITY

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_RZUTY+SUFITY.dwg

Załącznik nr 1 Formularz oferty

Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_widoki ścian

Załącznik nr 8 - PW_OPERA_NOVA_KINO_widoki ścian.dwg

Załącznik nr 8 - SPEC.A-00.wymagania ogólne

Załącznik nr 8 - SPEC.A-00.wymagania ogólne. 30.pdf

Załącznik nr 8 - 6.2.1G - SALA KINOWA - PRZEKROJE

Załącznik nr 8 - 6.2.1G - SALA KINOWA - PRZEKROJE.pdf

Zał. nr 3 do Umowy Wzór dokumentu gwarancyjnego

Zał. nr 3 do Umowy Wzór dokumentu gwarancyjnego.docx

Załącznik nr 8 - 6.2.1B - SALA KINOWA - RZUT POZIOMU +3

Załącznik nr 8 - 6.2.1B - SALA KINOWA - RZUT POZIOMU +3.pdf

Załącznik nr 6 Oświadczenie brak przynależności

Załącznik nr 6 Oświadczenie brak przynależności.docx

Załącznik nr 8 - 6.2.1P - SALA KINOWA -DETALE KINKIETÓW

Załącznik nr 8 - 6.2.1P - SALA KINOWA -DETALE KINKIETÓW.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe)

Najniższa cena

168 762 PLN

Średnia cena

268 326 PLN

Najwyższa cena

367 890 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EKO-LEDY Sp. z o.o. Płock 2 168 762 PLN 168 762 PLN
MR INSTAL Makowski sp. j. Łódź 1 - -
SPN ENGINEERING ŁUKASZ ŚWIĄTEK Włocławek 1 367 890 PLN 367 890 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 112 przetargów

Min: 18 598 PLN Średnia: 236 305 PLN Max: 669 700 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Opera Nova w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091282772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Focha 5

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-070

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@operanova.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.opera.bydgoszcz.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62d8bb38-e785-4e27-8228-429f9be6a932

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016042/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

FENiKS

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62d8bb38-e785-4e27-8228-429f9be6a932

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).

Więcej w pkt 11 SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w postaci katalogu

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): posiada Pani/Pan:
a) a podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
Więcej w pkt 2 SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO
Więcej w pkt 2 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.331.13.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż 10 zestawów kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy

4.2.6.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Ocena walorów estetycznych i technicznych

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

6.2.3.1. Wykonawca opłacił, posiada i utrzymuje ubezpieczenie OC na kwotę minimum 1.000.000,00 zł (słownie: jeden milionów złotych.) na działalność w zakresie przedmiotu umowy i obejmuje, co najmniej okres realizacji umowy – weryfikowane będzie na etapie przed podpisaniem umowy.

więcej w pkt 6 SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

, próbnie wykonany fragment kinkietu składający się przynajmniej ze wspornika stalowego mocowania kinkietu w ścianie wraz z giętym płaskownikiem stalowym (jak dla trzech kloszy) z jednym elementem oświetlenia LED o długości 60 cm, według rysunku 6.2.1P. Próbnie dostarczony kinkiet będzie wzorcem do oceny całości zrealizowanego zamówienia podczas odbioru końcowego.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

15.3. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 4 500,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćset złotych 00/100) w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 ustawy pzp,
więcej w pkt 15 SWZ

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Jak w pkt 22 SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Na wynagrodzenie składają się wynagrodzenia cząstkowe podane w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Wykonawca będzie miał prawo do wystawienia faktur za realizację każdego z etapów określonego § 2 ust. 1 Umowy. Za realizację pierwszego etapu Wykonawcy będzie przysługiwało wynagrodzenie w wysokości 30% wynagrodzenia
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 07:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe)

Okres realizacji

do 2026-11-15