Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)
Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.: „Modernizacja szkolnictwa zawodowego obszaru PPWLZR"
Numer referencyjny: 2/6.15/2026
Zamawiający
POWIATOWY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
ul. ks. Stefana Wyszyńskiego 7
66-500 Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
NIP: 2810084165
REGON: 081044939
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Dokumenty zamówienia
Projektowane postanowienia umowne_część 3
6_Projektowane_postanowienia_umowy_część 3.docx
Projektowane postanowienia umowne_część 1,2,4
6_Projektowane_postanowienia_umowy_część 1,2,4.docx
Specyfikacja Warunków Zamówienia
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
Formularz oferty i oświadczenia
Formularz oferty i Oświadczenia.zip
Opis przedmiotu zamówienia
OPZ.zip
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe (cała Polska)
Najniższa cena
5 535 PLN
Średnia cena
213 826 PLN
Najwyższa cena
798 270 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Projektowo-Wykonawcze Mechpro Marek Kaim, Rafał Pawłucki Spółka Cywilna Wawrzeńczyce | 2 | 317 340 PLN | 317 340 PLN |
| PGS Media Sp.z o.o., Ostróda | 1 | 26 000 PLN | 26 000 PLN |
| UPLIFT SP. Z O.O. Warszawa | 1 | - | - |
| DANZAP AGRO Sp. z o.o., Sp. k Załusin | 1 | 415 740 PLN | 415 740 PLN |
| SOL SEBASTIAN BUDNIK Olsztyn | 1 | 798 270 PLN | 798 270 PLN |
| Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa Warszawa | 1 | 60 024 PLN | 60 024 PLN |
| SAVARIA POLSKA SP. Z O. O. Wrocław | 1 | 61 500 PLN | 61 500 PLN |
| OTICON POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 1 | 26 199 PLN | 26 199 PLN |
| BIG GROWTH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków | 1 | 5 535 PLN | 5 535 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawa dwóch podnośników osobowych wraz z usługą serwisową”
2026-08-26 13:40:17Z
Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie: Część 1: Zakup podnośnika schodowego z montażem Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
2026-08-25 12:17:50Z
Dostępność w Morąskim Domu Kultury, w zakresie: Część 1: Zakup podnośnika schodowego z montażem Część 2: Dostawa i montaż drzwi wejściowych automatycznych do budynku Morąskiego Domu Kultury w Morągu
2026-08-25 12:17:50Z
Dostawa wyposażenia dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie w ramach zadania pn.: "Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Głownie".
2026-08-18 09:06:07Z
Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)
2026-08-06 11:38:42Z
Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)
2026-08-06 11:38:42Z
Dostępność w Morąskim Domu Kultury (Dostawa i montaż podnośnika schodowego, drzwi wejściowych, pętli indukcyjnych, ram wystawowych, gablot, tablic informacyjnych oraz dostosowanie strony internetowej)
2026-08-06 11:38:42Z
Nowa mechanika sceny Parku Kultury w Starachowicach
2026-07-23 06:49:29Z
Dostawa układu załadunku i rozładunku mechanicznego kapsułek do prototypowego mobilnego magazynu energii wraz z dokumentacją techniczną
2026-07-07 11:16:00Z
Dostawa układu załadunku i rozładunku mechanicznego kapsułek do prototypowego mobilnego magazynu energii wraz z dokumentacją techniczną
2026-02-24 10:01:19Z
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418825 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.: „Modernizacja szkolnictwa zawodowego obszaru PPWLZR"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081044939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Stefana Wyszyńskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzea.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/pzea/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.: „Modernizacja szkolnictwa zawodowego obszaru PPWLZR"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03981f75-34ab-40b1-9bac-e8b6017fb401
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00418621/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.: „Modernizacja szkolnictwa zawodowego obszaru PPWLZR"
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Modernizacja szkolnictwa zawodowego obszaru PPWLZR
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03981f75-34ab-40b1-9bac-e8b6017fb4013.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem
https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z wykonawcami:
Pani Edyta Sałatka, e-mail: edyta.salatka@pzea.pl
4. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl
5. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca" na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy".
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce
„Formularze" („Formularze do komunikacji"). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji" odbywa się w szczególności
przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również
dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik"). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą
Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym
podpisem elektronicznym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie
zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od typu podpisu
(zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub
dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
2. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji" w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy" na Platformie e-Zamówienia, e-Zamówienia oraz posiadania przez użytkownika uprawnienia do komunikacji. Do
korzystania z „Formularzy do komunikacji" służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ wystarczające jest posiadanie
tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
3. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja".
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji" wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
5. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz
informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
6. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz
udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w kafelku „Moje zgłoszenia w Centrum pomocy" - „Nowe
zgłoszenie" lub w kafelku "FAQ" - "Nie znalazłem rozwiązania, chcę zgłosić problem".
7. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail:
edyta.salatka@pzea.pl (nie dotyczy składania ofert).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): W związku z realizacją wymogów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),
informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Zespół Ekonomiczno - Administracyjny w Strzelcach Kraj., 66 - 500
Strzelce Kraj., ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7, telefon/faks: 95 783 66 78
2. Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania PZEA,
a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
2.1) Inspektorem ochrony danych osobowych w PZEA w Strzelcach Kraj. jest Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego, ul. Orląt
Lwowskich 13, 22-300 Krasnystaw, kontakt: adres e-mail inspektor@cbi24.pl;
3. Administrator danych osobowych przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu/celach:
a) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PZEA Strzelce Kraj.;
b) realizacji umów zawartych z kontrahentami PZEA Strzelce Kraj.;
c) w pozostałych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w
zakresie i celu określonym w treści zgody.
5. W związku z przetwarzaniem danych w celach, o których mowa w ust. 4 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
a) organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w
zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
b) inne podmioty, w tym uczestnicy postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie dopuszczalnym przez obowiązujące przepisy
oraz podmioty, które na podstawie umów podpisanych z PZEA Strzelce Kraj., przetwarzają dane osobowe dla których
Administratorem jest PZEA Strzelce Kraj.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w ust.t 4, a po tym czasie
przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 2/6.15/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 4
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: zakup wraz z dostawą:
wózek unoszący ręczny szt. 1
przenośnik taśmowy szt. 1
stół do pakowania z wyposażeniem szt. 1
waga paletowa szt. 1
4.2.6.) Główny kod CPV: 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
42965100-9 - System zarządzania magazynami
39151000-5 - Meble różne
38310000-1 - Wagi precyzyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: zakup wraz z dostawą:
skaner 3D – 2 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 38520000-6 - Skanery
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
48100000-9 - Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: zakup wraz z dostawą licencji na oprogramowanie do doradztwa zawodowego:
program do tworzenia indywidualnego planu kariery zawodowej szt. 1
program do multimedialnej diagnozy preferencji zawodowych szt. 1
program testowy do diagnozy preferencji i predyspozycji zawodowych szt. 1
program testowy do diagnozy umiejętności rozpoznawania mocnych i słabych stron szt. 1
4.2.6.) Główny kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres świadczenia wsparcia technicznego i aktualizacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: zakup wraz z dostawą wyposażenia pracowni OZE (drobny sprzęt, narzędzia i materiały instalacyjno-elektryczne oraz fotowoltaiczne, zgodnie
z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 44510000-8 - Narzędzia
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
31681410-0 - Tworzywa elektryczne
42131000-6 - Krany, kurki i zawory
44115200-1 - Tworzywa hydrauliczne i grzewcze
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: • Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Formularz ofertowy, wypełniony i złożony w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ, na wzorze stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;Oświadczenie dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu na wzorze stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, złożone w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ;
Oświadczenie dotyczące braku podstaw wykluczenia z postępowania na wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, złożone w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ;
Oświadczenie dotyczące braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego na wzorze stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, złożone w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ;
dokument potwierdzający, że oferta została złożona przez osobę umocowaną do reprezentowania Wykonawcy, w przypadku gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w dokumencie rejestrowym Wykonawcy, złożone w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ;
zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji niniejszego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy (jeżeli dotyczy):
potwierdzające, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów;
potwierdzające, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotem udostępniającym zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:
zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;
sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia.
Wykonawca może skorzystać z wzoru zobowiązania udostępnionego przez Zamawiającego, stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.
Stosownie do treści art. 125 ust. 5 ustawy Pzp, Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby przedstawia wraz z oświadczeniem, o którym mowa w treści art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa wyżej Wykonawca składa na wzorach oświadczeń o których mowa w pkt 4-6.
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego oraz oświadczenia dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia z postępowania dot. podmiotu udostępniającego zasoby składa się w formie oraz zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ;
w przypadku, gdy oferta jest składana przez podmioty występujące wspólnie, pełnomocnictwo, o którym mowa w części VIII ust.3 złożone zgodnie z zasadami określonymi w części XVI SWZ (jeżeli dotyczy);
Zamawiający przewiduje w niniejszym postępowaniu możliwość złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na wezwanie, zgodnie z treścią art.107 ust. 2 ustawy Pzp.
Zamawiający informuje, że na etapie składania ofert Wykonawca może powołać się na posiadany certyfikat niepodlegania wykluczeniu (wydany na podstawie przepisów
o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych), wskazując ten fakt w treści oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy PZP.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany umowy zostały przewidziane w § 10 wzoru umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni