Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)
Dostawa komputerów i sprzętu komputerowego do projektów dla Instytutu Badawczego Leśnictwa
Numer referencyjny: ZP 39-269006
Zamawiający
Instytut Badawczy Leśnictwa
Braci Leśnej 3
05-090 Raszyn, Mazowieckie
NIP: 5250009200
REGON: 000115832
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)
Najniższa cena
308 PLN
Średnia cena
149 465 PLN
Najwyższa cena
976 891 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 13 | 4 962 PLN | 64 502 PLN |
| Ascomp K Krzysztof Ćwiklak vel Ćwikliński Dobiesz | 4 | 2 641 PLN | 10 566 PLN |
| Grupa E Sp. z o.o. Tychy | 3 | 40 065 PLN | 120 196 PLN |
| NEXCOMP Zbigniew Czapligo, Radosław Kopryjaniuk Spółka jawna Siedlce | 3 | 3 960 PLN | 11 414 PLN |
| Bladecom sp. z o.o. Radom | 2 | 499 257 PLN | 499 257 PLN |
| Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA Warszawa | 2 | 7 914 PLN | 15 829 PLN |
| COMCOM Olga Kwiatkowska Radom | 2 | 83 312 PLN | 166 623 PLN |
| AMG Vision Sp. z o.o. Rajszew | 2 | 579 875 PLN | 579 875 PLN |
| Helica Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 32 964 PLN | 32 964 PLN |
| "POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 23 788 PLN | 47 576 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem
2026-09-01 11:55:46Z
Sprzęt IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.” Część II
2026-08-30 10:31:30Z
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
2026-08-30 10:16:51Z
„Podniesienie Poziomu Cybezbezpieczeństwa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku – dostawa urządzeń i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa IT/OT”
2026-08-30 08:05:37Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
2026-08-28 11:14:24Z
Zakup 425 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem ramach projektu
2026-08-27 16:57:05Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie
2026-08-26 20:24:30Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem Część 1 i 2
2026-08-26 07:30:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415968 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa komputerów i sprzętu komputerowego do projektów dla Instytutu Badawczego Leśnictwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badawczy Leśnictwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000115832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Braci Leśnej 3
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ibles.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ibles.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut badawczy
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa komputerów i sprzętu komputerowego do projektów dla Instytutu Badawczego Leśnictwa
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a650b048-2d0f-4154-97d6-7636c091238c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00192035/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa komputerów i sprzętu komputerowego do projektów dla Instytutu Badawczego Leśnictwa
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Materiały w niektórych częściach postępowania lub poszczególnych pozycjach formularzy asortymentowo-cenowych są finansowane z projektów krajowych i projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, szczegółowo wymienionych w SWZ.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/ibles3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej spółki Open Nexus Sp. z o.o., dostępnej pod adresem strony internetowej:
https://platformazakupowa.pl/pn/ibles
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozdziałem XV SWZ.
Szczegółowa instrukcja obsługi Platformy dostępna jest pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z rozdziałem XXVII SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP 39-269006
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 7
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja robocza, monitor zewnętrzny, stacja dokująca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237120-6 - Porty komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja robocza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kolektor danych terenowych, kompatybilne pasek na rękę, pasek na ramię, folia ochronna na monitor. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja robocza, stacja robocza klasy desktop, klawiatura, myszka komputerowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
30237410-6 - Myszka komputerowa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja robocza, mysz komputerowa, klawiatura komputerowa, plecak do transportu zestawu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30237410-6 - Myszka komputerowa
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
30237270-2 - Torby na komputery przenośne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 6
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stacja robocza klasy desktop, monitor zewnętrzny, mysz komputerowa, klawiatura komputerowa, mobilna stacja robocza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237410-6 - Myszka komputerowa
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 7
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja robocza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem parametrów i ilości został określony w OPZ, stanowiącym załącznik 1 do SWZ oraz Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z zapisami Rozdziału XIV SWZ oraz zapisami § 12 projektu umowy, stanowiącego załącznik 5 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/ibles
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni