Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Jutro)

Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00406034

Numer referencyjny: 31/ZSiZO/TP/2026

Zamawiający

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

Kolejowa 4

58-300 Wałbrzych, Dolnośląskie

NIP: 8862588515

REGON: 891322535

Opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I Kontener hakowy Kp-36 (pojemność 36m3) z plandeką (6 sztuk): - fabrycznie nowe, - przeznaczone do magazynowania/transportowania odpadów, - wykonane zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną, - hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355, - wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga), - o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 2400 mm, - dostosowane do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm, - rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm, - rozstaw płóz: 1060 mm, - wyposażone w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania, - ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi, - tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi, - wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki - posiada drabinkę antypoślizgową zamontowaną na ścianie frontowej po lewej stronie w kierunku jazdy, - posiada zamontowaną plandekę z naciągami (zwijaną na rurze w lewą stronę w kierunku jazdy), - nad hakiem zamontowany podest pomocniczy dla kierowcy (możliwość wejścia celem zwijania/rozwijania plandeki), - haczyki do plandeki/siatki po obwodzie kontenera, - pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029, - dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Część 3

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 44613000-0 - Duże pojemniki)

Najniższa cena

591 138 PLN

Średnia cena

591 138 PLN

Najwyższa cena

591 138 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
"4M" M. Zięciak, J. Gałęska, P. Gałęski, R. Rabęda sp.j. Krosno Odrzańskie 1 591 138 PLN 591 138 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 11 przetargów

Min: 204 710 PLN Średnia: 384 667 PLN Max: 591 138 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891322535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 7466650061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@adamus-group.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.com.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kontenerów hakowych KP-36 i KP-16 wraz z plandeką oraz KP-36 ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi w podziale na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7cb20c4-b2c5-4865-8db7-0d124e943ccd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.Dz.U.2024. poz. 1513 ze zm).
2. Drogą komunikacji elektronicznej przyjętą przez Zamawiającego jest Platforma Zakupowa Logintrade. Korzystanie z Platformy Przetargowej przez Wykonawcę jest bezpłatne.
3. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej,
w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt.. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VI.1 niniejszej SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (dokument z podpisem kwalifikowanym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4. Ofertę oraz wszelkie inne dokumenty dotyczące niniejszego postępowania składa się poprzez Platformę Zakupową, w wierszu oznaczonym tytułem sprawy zgodnym z niniejszym postępowaniem (adres dostępowy
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html)
5. Złożenie oferty na w/w Platformie nie wymaga rejestracji.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z zapisami SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z zapisami SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 31/ZSiZO/TP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I Kontener hakowy Kp-36 (pojemność 36m3) z plandeką (6 sztuk):
- fabrycznie nowe,
- przeznaczone do magazynowania/transportowania odpadów,
- wykonane zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 2400 mm,
- dostosowane do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażone w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada drabinkę antypoślizgową zamontowaną na ścianie frontowej po lewej stronie w kierunku jazdy,
- posiada zamontowaną plandekę z naciągami (zwijaną na rurze w lewą stronę w kierunku jazdy),
- nad hakiem zamontowany podest pomocniczy dla kierowcy (możliwość wejścia celem zwijania/rozwijania plandeki),
- haczyki do plandeki/siatki po obwodzie kontenera,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II Kontener hakowy Kp-16 (pojemność 16m3) z plandeką (2 sztuki):
- fabrycznie nowe,
- przeznaczone do magazynowania/transportowania odpadów gruzu (beton, cegła, ceramika),
- wykonane zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 1000 mm,
- dostosowane do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażone w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na podwójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada zamontowaną plandekę z naciągami (zwijaną na rurze w lewą stronę w kierunku jazdy),
- haczyki do plandeki/siatki po obwodzie kontenera,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III Kontener hakowy Kp-36 (pojemność ok. 36m3) ze sztywnym dachem i dodatkowymi drzwiami bocznymi (1 sztuka):
- fabrycznie nowy,
- przeznaczony do magazynowania/transportowania odpadów,
- wykonany zgodnie z normą DIN 30722 lub normą równoważną,
- hakowy system załadunku: wysokość haka 1570 mm, pręt Ø 50mm S355,
- wykonane z blachy stalowej S235JR o grubościach: min. 3 mm (ściany) i min. 4 mm (podłoga),
- o wymiarach wewnętrznych min. długość/ szerokość / wysokość - 6500 x 2300 x 2400 mm,
- dach na całej powierzchni kontenera, wykonany z blachy stalowej S235 o grubości min 2 mm,
- dostosowany do samochodów hakowych o wysokości haka 1570 mm,
- rama nośna (płozy i piony) wykonane z dwuteownika hutniczego min. 180 mm,
- rozstaw płóz: 1060 mm,
- wyposażony w dwie rolki jezdne, każda rolka z systemem smarowania,
- ożebrowanie/usztywnienie dna, ścian i drzwi,
- tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi + dolna blokada drzwi,
- drzwi boczne dwuskrzydłowe umiejscowione w środkowej części ściany prawej w kierunku jazdy,
(wymiar skrzydła szerokość/wysokość – ok. 1000/2300 mm) otwierane na boki na potrójnych zawiasach na każdym skrzydle, każdy zawias wyposażony w smarowniczkę, centralne zamknięcie drzwi
- podłoga wewnątrz na całej powierzchni wyłożona rusztem kratowym,
- wszystkie elementy ruchome wyposażone w smarowniczki
- posiada drabinkę antypoślizgową zamontowaną na ścianie frontowej po lewej stronie w kierunku jazdy,
- pokryty farbą antykorozyjną plus pomalowany farbą nawierzchniową RAL 6029,
- dostawa do Zamawiającego odbędzie się w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym, w dniu pracy Zamawiającego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 44613000-0 - Duże pojemniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Za najkorzystniejszą ofertę uznana zostanie oferta, która uzyskała największą liczbę punktów w kryterium oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Ofertę należy złożyć na Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VI punkcie 1 SWZ, z uwzględnieniem zapisów Rozdziału VII.7 i Rozdziału VIII.2 SWZ (załącznik nr 2 do SWZ),
2) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty, odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy),
3) dowód wniesienia wadium (jeżeli dotyczy)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VI.1 niniejszej SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi (w zależności od przedmiotu postępowania) wykonają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, jeśli są wymagane, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z zapisami SWZ oraz projektem umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,238729,528fc2db4343509b0852b168e4f186c8.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w:
a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp,
b) art. 109 ust. 1 pkt 5, 7, 8 ustawy Pzp,
c) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U.2025.514).
2. Minimalny okres gwarancji na dostarczone kontenery wynosi 24 miesiące.
3. Miejsce dostawy kontenerów: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do Zamawiającego na swój koszt pod adres: CZĘŚĆ I, II – Instalacja Komunalna ul. Beethovena 43, 58-300 Wałbrzych, CZĘŚĆ III – PSZOK ul. Stacyjna, 58-306 Wałbrzych
2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 44613000-0 - Duże pojemniki
44613000-0 (Duże pojemniki)

Okres realizacji

30 dni