Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00 (5 dni)
Dostawa materiałów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/7/26
Zamawiający
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
Ułanów 9a
31-450 Kraków, Małopolskie
NIP: 6751041971
REGON: 000553621
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
załącznik nr 2 do SWZ
SWZ_R.7.26_zal.2.doc
załącznik nr 3 do SWZ
SWZ_R.7.26_zal.3.zip
załącznik nr 5 do SWZ
SWZ_R.7.26_zal.5.xlsx
załącznik nr 1 do SWZ
SWZ_R.7.26_zal.1.doc
załącznik nr 4 do SWZ
SWZ_R.7.26_zal.4.pdf
SWZ
SWZ_R.7.26.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe)
Najniższa cena
1 065 PLN
Średnia cena
56 221 PLN
Najwyższa cena
262 602 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. Sp.k. Jaworzno | 3 | 1 672 PLN | 5 017 PLN |
| Grupa Biuro-Land sp. z o.o. sp. k. Jaworzno | 2 | 262 602 PLN | 262 602 PLN |
| Pan Włodzimierz Leszczyński, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą WŁODZIMIERZ LESZCZYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BIURO LINK Kraków | 2 | 143 384 PLN | 298 132 PLN |
| PHU Universe Nawojowa | 2 | 4 439 PLN | 8 879 PLN |
| Mikołaj Michalski - SANKOFA Mikołaj Michalski Nowy Sącz | 2 | 51 168 PLN | 51 168 PLN |
| DATAMobi sp z o.o. Warszawa | 1 | 83 400 PLN | 83 400 PLN |
| Konsorcjum Biuro Klub sp. z o.o. Łomianki Dolne | 1 | 62 359 PLN | - |
| Tonatuszu Warszawa | 1 | 21 049 PLN | 18 780 PLN |
| KOMERS D.K. KURPIEL SPÓŁKA JAWNA Jelenia Góra | 1 | 65 060 PLN | - |
| Grupa Biuro - LAND Sp. z o.o. Sp. k. Jaworzno | 1 | 3 139 PLN | 3 139 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa artykułów biurowych
2026-08-18 10:38:00Z
Dostawa artykułów biurowych
2026-08-18 10:09:42Z
Różny sprzęt i artykuły biurowe
2026-08-10 08:29:04Z
Dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów na zajęcia plastyczne i artystyczne na potrzeby Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu - III postępowanie.
2026-07-03 13:31:25Z
Dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów na zajęcia plastyczne i artystyczne na potrzeby Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu - III postępowanie.
2026-07-03 13:25:49Z
Dostawa materiałów biurowych
2026-06-29 08:30:37Z
Dostawa materiałów biurowych
2026-06-29 08:30:37Z
Dostawa materiałów biurowych
2026-06-29 08:30:37Z
Dostawa materiałów biurowych
2026-06-29 08:30:37Z
Dostawa materiałów biurowych
2026-06-29 08:30:37Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418246 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa materiałów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl10@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51286c21-32fb-452b-9728-ffd575220e01
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044265/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa materiałów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51286c21-32fb-452b-9728-ffd575220e013.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 3.6.1.) W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu:
3.6.1.1.) Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl;
3.6.1.2.) poczty elektronicznej - adres e-mail: zampubl10@mcoo.krakow.pl;
3.6.2.) Dotyczy pkt. 3.5.): Podano adres strony internetowej służącej do elektronicznego składania ofert;
3.6.3.) Szczegółowe informacje zawiera rozdz. IX SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje wynikający z RODO obowiązek informacyjny w SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/7/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych dla Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30197644-2 - Papier kserograficzny
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy przedmiotu zamówienia
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego przez Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona:
- oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
5.11.1.) Dokumenty i oświadczenia załączane do oferty razem z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, zawartym na formularzu stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ:5.11.1.1.) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru - w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania;
Uwaga:
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów;
5.11.1.2.) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy - jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt. 5.11.1.1.);
Uwaga:
Zapis pkt. 5.11.1.2.) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Dotyczy wymagań nie wykazanych w pozostałej części ogłoszenia:- W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy PZP, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Określono w załączniku nr 3 do SWZ (wzór umowy).7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Dotyczy pkt. 4.2.10.): Uzupełnienie informacji:Termin realizacji zamówienia: maksymalnie 15 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
15 dni