Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)
DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA WYDZIAŁU MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
Numer referencyjny: BZP.2710.11.2026.DB
Zamawiający
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
Plac Uniwersytecki 1
50-137 Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8960005408
REGON: 000001301
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 22462000-6 - Materiały reklamowe)
Najniższa cena
23 989 PLN
Średnia cena
84 927 PLN
Najwyższa cena
190 158 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BRAVE DESIGN - J. Bartosik Komorowo | 2 | 190 158 PLN | 190 158 PLN |
| BRAVE DESIGN - J. Bartosik Trzebnica | 1 | - | - |
| PPUU ADAMIS Import-Eksport Sp. z o. o. Żarki | 1 | 23 989 PLN | 23 989 PLN |
| PPHU LIR Elżbieta Zajet Elbląg | 1 | 93 369 PLN | 93 369 PLN |
| Promo-Land s. c. Dorota Grodzińska-Moszczyńska, Renata Rutkowska Chechło Pierwsze | 1 | 47 837 PLN | 47 837 PLN |
| Promo-Land s.c. Dorota Grodzińska Moszczyńska, Renata Rutkowska Chechło Pierwsze | 1 | 103 400 PLN | 103 400 PLN |
| Prestige Sara Błaszczyk Warszawa | 1 | 36 290 PLN | 36 290 PLN |
| Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław | 1 | 99 443 PLN | 99 442 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
WYBÓR DOSTAWCY GADŻETÓW REKLAMOWYCH NA RZECZ BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ PRZY LOTNICZYCH ZAKŁADACH NAUKOWYCH WE WROCŁAWIU
2026-09-03 11:51:34Z
BZP.2710.20.2026.MP Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Wrocławskiego
2026-08-20 10:55:47Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-08 11:05:59Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-08 11:05:59Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-08 11:05:59Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-08 11:05:59Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
2026-06-08 11:05:59Z
WYBÓR DOSTAWCY GADŻETÓW REKLAMOWYCH NA RZECZ BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ PRZY LOTNICZYCH ZAKŁADACH NAUKOWYCH WE WROCŁAWIU
2026-05-26 10:26:55Z
WYBÓR DOSTAWCY GADŻETÓW REKLAMOWYCH NA RZECZ BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ PRZY LOTNICZYCH ZAKŁADACH NAUKOWYCH WE WROCŁAWIU
2026-05-12 11:33:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408318 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA WYDZIAŁU MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48713752950
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA WYDZIAŁU MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5381c3fc-104d-47fe-a1cd-5c2b3b31b2fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117907/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Materiały promocyjne Wydziału Matematyki i Informatyki
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12783473.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformy.
2. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformy dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
3. Dodatkowe informacje znajdują się w rozdz. VI SWZ.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wszelkie informacje znajdują się w rozdz. VI SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Wszelkie informacje znajdują się w rozdz. XVII SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Wszelkie informacje znajdują się w rozdz. XVII SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.2710.11.2026.DB
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA WYDZIAŁU MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO, którego szczegółowy opis znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym (opisie przedmiotu zamówienia) -Załącznik nr 3 do SWZ:
Lp.-Przedmiot zamówienia-Ilość (szt.)
1 Torby płócienne duże z nadrukiem 500
2 Notesy z okładką z nadrukiem, format A4 500
3 Koszulki, model unisex, z nadrukiem 500
4 Koszulki, model unisex, z nadrukiem 250
5 Koszulki, model unisex, z nadrukiem 250
6 Koszulki, model unisex, z nadrukiem 250
7 Koszulki, model unisex, z nadrukiem 250
8 Koszulka polo męska z haftem 70
9 Koszulka polo damska (projekt) 70
10 Teczki ofertowe z nadrukiem 500
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z zał. nr 3do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia) oraz zał. nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy określającymi zakres i warunki świadczenia dostawy.
4.2.6.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wszelkie informacje zawarte są w rozdz. XIV SWZ.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. Do OFERTY, sporządzonej w oparciu o zał. nr 1 do SWZ Formularz ofertowy należy dołączyć:DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA OBLIGATORYJNE
1) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 uPzp, sporządzone w oparciu o zał. nr 2 do SWZ;
2) Formularz asortymentowo-cenowy (opis przedmiotu zamówienia) - zał. nr 3 do SWZ;
DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA FAKULTATYWNE
1) pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, jeśli ofertę składa pełnomocnik Wykonawcy (w przypadku, gdy pełnomocnictwo nie wynika z dokumentów rejestrowych Wykonawcy);
2) dokument upoważniający pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna).
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, w tym przypadku ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 uPzp, sporządzone w oparciu o zał. nr 2 do SWZ, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zmiany wskazane w projekcie umowy (zał. nr 4 do SWZ)7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1278347
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
40 dni