Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 94 675 PLN
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
Numer referencyjny: ZP.271.1.21.2026
Zamawiający
MIASTO KRAŚNIK
ul. Lubelska 84
23-200 Kraśnik, Lubelskie
NIP: 7151907032
REGON: 431019402
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 4b do SWZ - wzór umowy
Załącznik nr 4b do SWZ - wzór umowy.docx
Załącznik nr 4a do SWZ - wzór umowy
Załącznik nr 4a do SWZ - wzór umowy.docx
Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie art.125 ust. 1 Pzp
Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie art.125 ust. 1 Pzp.docx
SWZ dostępna cyfrowo
SWZ dostępna cyfrowo.docx
SWZ
SWZ.pdf
Załącznik nr 1b do SWZ - opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 2 zamówienia
Załącznik nr 1b do SWZ - opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 2 zamówienia.docx
Załącznik nr 1a do SWZ - opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 1 zamówienia
Załącznik nr 1a do SWZ - opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 1 zamówienia.docx
Załącznik nr 5 do SWZ - klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych
Załącznik nr 5 do SWZ - klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych.docx
Wyjaśnienia treści SWZ dostępne cyfrowo
Wyjaśnienia treści SWZ dostępne cyfrowo.docx
Wyjaśnienia treści SWZ
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ dostępne cyfrowo z dnia 14.07.2026 r.
Wyjaśnienia treści SWZ dostępne cyfrowo z dnia 14.07.2026 r.docx
Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 14.07.2026 r.
Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 14.07.2026 r.pdf
Informacja z otwarcia ofert (doc)
Informacja z otwarcia ofert.doc
Informacja z otwarcia ofert (pdf)
ZP.271.1.21.3.2026.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 2 zamówienia dostępna cyfrowo
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 2 zamówienia dostępna cyfrowo.docx
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 2 zamówienia
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 2 zamówienia.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 1 zamówienia
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 1 zamówienia.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 1 zamówienia dostępna cyfrowo
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - część nr 1 zamówienia dostępna cyfrowo.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Studio Siedem Żółtowski Grzegorz | Kraków | 120959037 |
| AGENCJA REKLAMOWO-WYDAWNICZA STUDIO "B & W" WOJCIECH JANECKI | Sosnowiec | REGON 273293045 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Studio Siedem Żółtowski Grzegorz (Kraków) | Umowa podpisana | 31 702 PLN | 31 702 PLN |
| 2 | AGENCJA REKLAMOWO-WYDAWNICZA STUDIO "B & W" WOJCIECH JANECKI (Sosnowiec) | Umowa podpisana | 62 973 PLN | 62 973 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne)
Najniższa cena
4 940 PLN
Średnia cena
69 934 PLN
Najwyższa cena
551 463 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Red Flamingo Krzysztof Budzyński Olsztyn | 4 | 73 099 PLN | 146 198 PLN |
| Diadal Group Mateusz Pasierbek Rozalin | 3 | 38 590 PLN | 77 179 PLN |
| Mikodruk Computer s.c. Jacek i Sylwia Mikołajczyk Kalisz | 3 | 9 102 PLN | 9 102 PLN |
| Agencja Reklamy i Handlu "Poligrafik" Sylwester Fąfara Kielce | 3 | 202 527 PLN | 607 582 PLN |
| Spider Tent Sp. z o.o. Katowice | 2 | 11 193 PLN | 11 193 PLN |
| Karolina Osierda ACME Tychy | 2 | 15 978 PLN | 31 956 PLN |
| BUTTERFLY GADŻETY REKLAMOWE Agnieszka Borowy Szczecin | 2 | 6 972 PLN | 6 972 PLN |
| Studio Siedem Żółtowski Grzegorz Kraków | 1 | 31 702 PLN | 31 702 PLN |
| Margraf Marek Krekora Biała Podlaska | 1 | - | - |
| OP-ART Karpiszuk Andrzej Biała Podlaska | 1 | 48 647 PLN | 48 647 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa namiotów promocyjnych
2026-09-01 06:20:08Z
Dostawa neonów promocyjnych
2026-08-28 07:19:41Z
Dostawa namiotów promocyjnych
2026-08-19 11:33:03Z
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
2026-08-13 06:31:36Z
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
2026-08-13 06:31:36Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-08-11 09:55:09Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji "Konsumpcja w erze algorytmów”
2026-07-30 07:17:54Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331502 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KRAŚNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 84
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krasnik.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasnik.eu/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87d18dd5-7823-4fe0-a46d-a88d7d363b0d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017529/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa materiałów promocyjnych
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87d18dd5-7823-4fe0-a46d-a88d7d363b0d3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. 2. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zp@krasnik.eu (nie dotyczy składania ofert).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy eZamówienia (w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia) określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu. oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Sposób komunikacji opisuje instrukcja: https://media.ezamowienia.gov.pl/pod/2021/10/Komunikacja-w-postepowaniu5.1.pdf. 2. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych. 4. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1913 oraz z 2021 r. poz. 1655) wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 5. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 6. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22 ) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.1.21.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest dostawa następujących materiałów promocyjnych z nadrukami:
1) krówki firmowe luzem – 10 kg.
2) długopis standard – 220 szt.
3) długopis premium – 100 szt.
4) ołówek – 300 szt.
5) zestaw notes + długopis – 20 szt.
6) kubek termiczny – 180 szt.
7) bidon - 170 szt.
8) butelka szklana – 170 szt.
9) torba bawełniana – 200 szt.
10) breloczek z latarką – 100 szt.
11) smycz – 200 szt.
12) koszulka bawełniana – 180 szt.
13) czapka z daszkiem – 120 szt.
14) pojemnik na tabletki – 200 szt.
15) breloczek odblaskowy – 600 szt.
16) worek bawełniany – 200 szt.
17) torba rowerowa – 50 szt.
18) kamizelka odblaskowa – 150 szt.
19) kamizelka odblaskowa – 150 szt.
20) odblask opaska – 400 szt.
21) lampka rowerowa – 50 szt.
22) magnes z numerami alarmowymi – 250 szt.
23) apteczka – 100 szt.
24) kula z nasionami kwiatów „łąka kwietna” i/lub ziół – 1000 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30192000-1 - Wyroby biurowe
18331000-8 - Koszulki
35113440-5 - Kamizelki odblaskowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybierze, spośród nieodrzuconych ofert, jako ofertę najkorzystniejszą ofertę z najwyższą liczbą punktów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest dostawa następujących materiałów ekspozycyjnych i wystawienniczych z nadrukami:
1) ścianka reklamowa mała dwustronna – 8 szt.
2) trybunka – 3 szt.
3) namiot ekspresowy 3 m x 6 m – 2 szt.
4) potykacz reklamowy – 4 szt.
5) stojak podłogowy na ulotki, składany – 1 szt.
6) flaga promocyjna (winder) – 10 szt.
7) stojak biurkowy na ulotki – 4 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39522530-1 - Namioty
30193500-3 - Stojak na materiały reklamowe
35821000-5 - Flagi
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający wybierze, spośród nieodrzuconych ofert, jako ofertę najkorzystniejszą ofertę z najwyższą liczbą punktów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Jako załączniki do oferty Wykonawca jest zobowiązany złożyć:1) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (załącznik nr 3 do SWZ) składane, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym,
2) w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 1 składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie,
3) w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, przy czym, Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów,
4) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy - jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie 3,
5) pełnomocnictwo, o którym mowa w dziale IX SWZ - w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, (pełnomocnictwo, podpisane przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli każdego ze wspólników).
6) zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa – w sytuacji, gdy oferta lub inne dokumenty składane w toku postępowania będą zawierały tajemnicę przedsiębiorstwa, Wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzega, że nie mogą być one udostępniane, oraz wykazuje, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (jeżeli dotyczy).
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wszyscy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo, podpisane przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu każdego ze wspólników. Pełnomocnictwo musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w formie elektronicznej (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie z art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Do SWZ dołączone są wzory umów stanowiące jej integralną część, będące załącznikami nr 4a (dotyczy części nr 1 zamówienia), 4b (dotyczy części nr 2 zamówienia), w których Zamawiający przewidział wszystkie istotne dla stron postanowienia oraz przyszłe zobowiązania Wykonawcy i Zamawiającego.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-16 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę przez Platformę e-Zamówienia. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy.
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-16 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-14
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 08.07.2026
- Termin składania ofert
- 16.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 94 675 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni