Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)

Dostawa, montaż i uruchomienie wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej instalacji detekcji gazów na terenie Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00402849

Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/59/2026

Zamawiający

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Aleja Piłsudskiego 11

18-400 Łomża, Podlaskie

NIP: 7181689321

REGON: 450665024

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest na dostawa, montaż i uruchomienie wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej instalacji detekcji gazów na terenie Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
OKRES GWARANCJI na zrealizowany przedmiot zamówienia 20%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne (cała Polska)

Najniższa cena

75 000 PLN

Średnia cena

334 027 PLN

Najwyższa cena

576 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TBH Jakub Nowacki Sułkowice 2 576 000 PLN 576 000 PLN
RPV Spółka z o.o. Sobawiny 2 75 000 PLN 75 000 PLN
LETS GO GREEN SP. Z O.O. MUROWANA GOŚLINA 1 - -
Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 1 488 310 PLN 488 310 PLN
PV CARE Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 1 196 799 PLN 196 799 PLN
PGI2 Sp. z o.o. Chojnice 1 - -
APEX-PRO MICHAŁ JANUSIK Warka 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Jaraczewo

TBH Jakub Nowacki -

2026-09-02 06:09:01Z

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Bielawa w ramach projektu pn. „Program rozwoju energetyki komunalnej na terenie Aglomeracji Dzierżoniowskiej"

Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. 488 310 PLN

2026-07-07 09:07:39Z

Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Jaraczewo

TBH Jakub Nowacki 576 000 PLN

2026-06-30 13:15:47Z

Dostawa i montaż centralnego systemu podtrzymywania awaryjnego zasilania budynku Urzędu Gminy w Borowiu.

RPV Spółka z o.o. -

2026-06-26 09:34:48Z

Rozwój magazynów energii na terenie Gminy Iława - uzupełnienie istniejących obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną

PV CARE Sp. z o.o. 196 799 PLN

2026-06-19 10:32:29Z

Dostawa i montaż centralnego systemu podtrzymywania awaryjnego zasilania budynku Urzędu Gminy w Borowiu.

RPV Spółka z o.o. 75 000 PLN

2026-05-06 08:40:11Z

Budowa instalacji fotowoltaicznej na budynkach użyteczności publicznej w gminie Pleszew

PGI2 Sp. z o.o. -

2026-03-20 12:36:21Z

Dostawa, montaż, uruchomienie i integracja instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej dla 7 stacji uzdatniania wody (SUW) na terenie Gminy Warka

APEX-PRO MICHAŁ JANUSIK -

2026-03-13 10:12:52Z

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 39 kWp na dachu budynku: Basenie - Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej.

LETS GO GREEN SP. Z O.O. -

2026-02-23 11:46:50Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej instalacji detekcji gazów na terenie Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86 47 33 266

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i uruchomienie wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej instalacji detekcji gazów na terenie Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f84733ac-1fa8-43a6-bb3d-e3eb2388a54c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402849

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118956/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.33 System detekcji gazów medycznych - dostawa wraz z opracowaniem projektu i instalacją

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f84733ac-1fa8-43a6-bb3d-e3eb2388a54c

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f84733ac-1fa8-43a6-bb3d-e3eb2388a54c

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.

2. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Składanie ofert odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia.
Zamawiający dopuszcza komunikację w postępowaniu z wyłączeniem składania ofert za pośrednictwem poczty elektronicznej: adres e-mail Zamawiającego: przetargi@szpital-lomza.pl.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z treścią Rozdziału II SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z treścią Rozdziału II SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/59/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 127487,33 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest na dostawa, montaż i uruchomienie wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej instalacji detekcji gazów na terenie Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

38543000-3 - Urządzenia do wykrywania gazów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

38431100-6 - Aparatura do wykrywania gazów

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: zgodnie z Rozdziałem XVIII SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: OKRES GWARANCJI na zrealizowany przedmiot zamówienia

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

1) zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
a) dysponuje osobami legitymującymi się doświadczeniem i umiejętnościami odpowiednimi do funkcji, jakie zostaną im powierzone, tj.:
- co najmniej jedną osobą posiadającą świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych o napięciu do 1kV (eksploatacyjne E) wraz z pomiarami elektrycznymi (wg załącznika nr 5 do SWZ – Wykaz osób).

b) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie co najmniej:
- jedną dostawę związaną z montażem i uruchomieniem instalacji detekcji gazów,
lub
- lub jedną usługę związaną z instalowaniem urządzeń i/lub systemów ochrony przeciwpożarowej (SSP, DSO, oddymianie, detekcji gazów, itp.) (wg załącznika nr 6 do SWZ – Wykaz dostaw lub usług).
2. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
3. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) Oświadczenie Wykonawcy, o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy PZP – załącznik nr 3 do SWZ;
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
3) Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 4 do SWZ;

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – wzór ,, Wykazu osób” stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

2) Wykaz dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz podaniem przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – Wzór ,, Wykazu dostaw lub usług” stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) Formularz ofertowy - zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ;

2) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ - a w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
3) Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty (np. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru);
4) Odpowiednie pełnomocnictwa - jeżeli dotyczy;
5) Zobowiązanie innego podmiotu o udostępnienie zasobów, o którym mowa w Rozdziale X ust. 3 SWZ - jeżeli dotyczy;
6) Oświadczenie, z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, o którym mowa w Rozdziale XI ust. 3 SWZ (dotyczy Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie oraz Wykonawców prowadzących działalność w formie spółki cywilnej) - jeżeli dotyczy;
7) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ, o którym mowa w Rozdziale X pkt 5 SWZ - jeżeli dotyczy.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo składa się w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem wraz z ofertą.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Strony przewidują możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 Ustawy PZP oraz wskazanym we wzorze Umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f84733ac-1fa8-43a6-bb3d-e3eb2388a54c

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-01

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych:
1) w art. 108 ust. 1 ustawy PZP,
2) w art. 109 ust. 1 pkt. 4 PZP,
Z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający może wykluczyć wykonawcę, w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;

3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).
Wykluczenie Wykonawcy następuje zgodnie z art. 111 ustawy PZP.
Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale VIII SWZ.

3. Zamawiający dopuszcza wizję lokalną zakresu przedmiotu zamówienia objętego zamówieniem. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale IV SWZ.
4. Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy przez okres 3 miesięcy, nie dłużej niż do 15 grudnia 2026 r., potwierdzone Protokołem odbioru końcowego, bez uwag.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 10:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 38543000-3 (Urządzenia do wykrywania gazów) 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 38431100-6 (Aparatura do wykrywania gazów) 31625100-4 (Systemy wykrywania ognia) 38543000-3 - Urządzenia do wykrywania gazów 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 38431100-6 - Aparatura do wykrywania gazów 31625100-4 - Systemy wykrywania ognia 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Okres realizacji

3 miesiące