Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 11 193 PLN
Dostawa namiotów promocyjnych
Numer referencyjny: SZP.272.816.2026
Zamawiający
Akademia Bialska im. Jana Pawła II
Sidorska 95/97
21-500 Biała Podlaska, Lubelskie
NIP: 5372131853
REGON: 030310705
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SZP.272.816.2026 SWZ - wersja edytowalna
SZP.272.816.2026 SWZ.docx
SZP.272.816.2026 SWZ
SZP.272.816.2026 SWZ-sig.pdf
SZP.272.816.2026 Informacja z otwarcia ofert
SZP.272.816.2026 Informacja z otwarcia ofert.pdf
SZP.272.816.2026 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
SZP.272.816.2026 ldz 1599-26 rozstrzygnięcie Wykonawcy-sig.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Spider Tent Sp. z o.o. | Katowice | 5732551096 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Spider Tent Sp. z o.o. (Katowice) | Umowa podpisana | 11 193 PLN | 11 193 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne)
Najniższa cena
4 940 PLN
Średnia cena
69 934 PLN
Najwyższa cena
551 463 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Red Flamingo Krzysztof Budzyński Olsztyn | 4 | 73 099 PLN | 146 198 PLN |
| Diadal Group Mateusz Pasierbek Rozalin | 3 | 38 590 PLN | 77 179 PLN |
| Mikodruk Computer s.c. Jacek i Sylwia Mikołajczyk Kalisz | 3 | 9 102 PLN | 9 102 PLN |
| Agencja Reklamy i Handlu "Poligrafik" Sylwester Fąfara Kielce | 3 | 202 527 PLN | 607 582 PLN |
| Spider Tent Sp. z o.o. Katowice | 2 | 11 193 PLN | 11 193 PLN |
| Karolina Osierda ACME Tychy | 2 | 15 978 PLN | 31 956 PLN |
| BUTTERFLY GADŻETY REKLAMOWE Agnieszka Borowy Szczecin | 2 | 6 972 PLN | 6 972 PLN |
| Studio Siedem Żółtowski Grzegorz Kraków | 1 | 31 702 PLN | 31 702 PLN |
| Margraf Marek Krekora Biała Podlaska | 1 | - | - |
| OP-ART Karpiszuk Andrzej Biała Podlaska | 1 | 48 647 PLN | 48 647 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa namiotów promocyjnych
2026-09-01 06:20:08Z
Dostawa neonów promocyjnych
2026-08-28 07:19:41Z
Dostawa namiotów promocyjnych
2026-08-19 11:33:03Z
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
2026-08-13 06:31:36Z
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
2026-08-13 06:31:36Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-08-11 09:55:09Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji "Konsumpcja w erze algorytmów”
2026-07-30 07:17:54Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla UMCS w Lublinie.
2026-07-16 11:34:31Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374636 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa namiotów promocyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Bialska im. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030310705
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sidorska 95/97
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kalinowska@akademiabialska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.akademiabialska.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa namiotów promocyjnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-086a5f2d-b261-426b-9591-2c65df4ad139
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00332326/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Materiały promocyjne, informacyjne i reklamowe
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-086a5f2d-b261-426b-9591-2c65df4ad1393.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-086a5f2d-b261-426b-9591-2c65df4ad139
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W niniejszym postępowaniu
komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i
udzielanie odpowiedzi, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu:
1.1. Platformy e-Zamówienia za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce "Formularze" ("Formularze do
komunikacji"),
lub
1.2. poczty elektronicznej pod adresem m.kalinowska@akademiabialska.pl
2. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont, zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, wymagania
techniczne i organizacyjne określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny pod adresem,
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin. Szczegółowe informacje / instrukcje można uzyskać pod adresem,
https://ezamowienia.gov.pl w zakładce "Centrum Pomocy"
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Wymogi dotyczące RODO zawarto w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Wymogi dotyczące RODO zawarto w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SZP.272.816.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa namiotów promocyjnych, szczegółowo opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do
SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu:1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie.
2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie.
3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa. Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie.
4. Zdolność techniczna lub zawodowa. O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który wykaże, iż posiada niezbędną
wiedzę i doświadczenie, tj. w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia
działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizował minimum jedną dostawę namiotów promocyjnych o wartości łącznej
minimum 5 000,00 PLN netto. Przez dostawę Zamawiający rozumie pisemną umowę odpłatną – a nie sumę pojedynczych
pisemnych / ustnych zleceń / zamówień realizowanych na rzecz tego samego podmiotu lub kilku podmiotów. Dla dostaw
zrealizowanych w innej walucie niż PLN Zamawiający przyjmie przeliczenie wg średniego kursu tej waluty ogłoszonego przez NBP i obowiązującej w dniu zawarcia danej umowy.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o niepodlegania wykluczeniu, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Na ofertę składają się:1. formularz oferty, której wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ;
2. oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ;
3. oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ;
oraz
4. o ile nie wynika to ze złożonych dokumentów do oferty lub z bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w
szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów
realizujących zadania publiczne (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1557) do oferty należy załączyć pełnomocnictwo lub
inny dokument potwierdzający umocowanie osoby lub osób podpisujących ofertę do reprezentowania Wykonawcy.
5. gdy Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw
wykluczenia jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ, w części dotyczącej
podmiotów trzecich;
6. w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie w celu potwierdzenia braku
podstaw do wykluczenia, którego wzór stanowi załącznik 3 do SWZ, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.1. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie
zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo
w formie oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii należy załączyć do oferty wraz z dokumentami potwierdzającymi
możliwość udzielenia pełnomocnictwa. Pełnomocnictwo musi być złożone w oryginale w formie elektronicznej lub postaci
elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii
(skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia
sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. – Prawo o notariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r.
poz. 1001 z późn. zm.), które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też
poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem,
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być
uwierzytelniona przez upełnomocnionego.
2. Oferta wraz z załącznikami musi być podpisana przez każdego partnera lub ustanowionego pełnomocnika.
3. Przepisy i wymagania dotyczące niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu stosuje się odpowiednio do
każdego Wykonawcy.
4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kopie dokumentów dotyczące każdego z
tych Wykonawców są poświadczane za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub pełnomocnika.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, których oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, przed
podpisaniem umowy o realizację niniejszego zamówienia zobowiązani będą do zawarcia między sobą umowy
cywilnoprawnej. Umowa musi być zawarta na czas trwania umowy. Niezwłocznie, po zawiadomieniu o wyborze oferty,
jednakże nie później niż 3 dni od wysłania ww. zawiadomienia przez Zamawiającego, Wykonawcy muszą przedstawić
Zamawiającemu umowę, opisującą przyjętą formę prawną oraz określającą zakres obowiązków każdego z Wykonawców
przy realizacji umowy, w oryginale.
6. Umowa, o której mowa wyżej musi być podpisana przez upełnomocnionych przedstawicieli wszystkich Wykonawców
składających ofertę wspólną. W umowie tej Wykonawcy wyznaczą spośród siebie Pełnomocnika upoważnionego do
zaciągania zobowiązań w imieniu wszystkich Wykonawców realizujących wspólnie umowę. Pełnomocnik upoważniony
będzie także do wystawiania faktur, przyjmowania płatności od Zamawiającego i do przyjmowania poleceń na rzecz i w
imieniu wszystkich Wykonawców wspólnie realizujących umowę.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zawarto w SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-11 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę składa się, pod rygorem nieważności poprzez Platformę e-Zamówienia, https://ezamowienia.gov.pl w formie elektronicznej w pliku .pdf, jpg, lub jednym z programów z pakietu MS OFFICE bądź zgodnym z nim pakiecie oprogramowania biurowego i podpisana podpisem kwalifikowanym lub w postaci elektronicznej w jednym z ww. formatów opatrzonego podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-11 11:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-09
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie do 7 dni roboczych licząc od dnia przekazania przez Zamawiającego projektu nadruku.Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.08.2026
- Termin składania ofert
- 11.08.2026 09:00
- Wartość umowy
- 11 193 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
7 dni