Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 169 869 PLN

Dostawa odzieży roboczej, medycznej oraz obuwia roboczego, medycznego dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00320279

Numer referencyjny: 628/2026

Zamawiający

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku

Jagiellońska 36

97-500 Radomsko, Łódzkie

NIP: 7721877458

REGON: 000313420

Opis przedmiotu zamówienia

Odzież

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
GRUPA SYMPETRUM SPÓŁKA Z O.O. Strzelce 7561973991
Urszula Szewczyk PPH SZENO w spadku Gdynia 5860159820

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 GRUPA SYMPETRUM SPÓŁKA Z O.O. (Strzelce) Umowa podpisana 129 788 PLN 129 788 PLN
2 Urszula Szewczyk PPH SZENO w spadku (Gdynia) Umowa podpisana 40 081 PLN 40 081 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18130000-9 - Specjalna odzież robocza)

Najniższa cena

40 081 PLN

Średnia cena

84 935 PLN

Najwyższa cena

129 788 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Urszula Szewczyk PPH SZENO w spadku Gdynia 1 40 081 PLN 40 081 PLN
GRUPA SYMPETRUM SPÓŁKA Z O.O. Strzelce 1 129 788 PLN 129 788 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 21 przetargów

Min: 3 432 PLN Średnia: 55 156 PLN Max: 129 788 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa odzieży roboczej, medycznej oraz obuwia roboczego, medycznego dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 36

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.biz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalradomsko.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa odzieży roboczej, medycznej oraz obuwia roboczego, medycznego dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52574199-7fe5-43a8-9918-f5c6ee37658a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320279

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000513/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 Odzież medyczna dla personelu szpitala

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital.logintrade.net/zapytania_email,234873,f260925347795370b0805915b908011a.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpitalradomsko.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania opisane w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 628/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odzież

4.2.5.) Wartość części: 63423,00 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

18832000-0 - Obuwie specjalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obuwie

4.2.5.) Wartość części: 139181,41 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

18832000-0 - Obuwie specjalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

b)oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3,4,5, 6 ustawy,
b) art. 109 ust.1 pkt 5,7,


c) art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2024 poz.507),

d) art. 5k rozporządzeniu (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 2022,111.1.
– wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Pakiet nr 1 - karta techniczna potwierdzająca skład i gramaturę tkaniny, wzornik koloru tkaniny - folder handlowy/ ulotka/karta katalogowa/ prospekty/opisy z oferowanym przedmiotem zamówienia – każdy rodzaj asortymentu.
Pakiet nr 2
- dokument potwierdzający zgodność z normą PN-EN ISO 20347
- karta techniczna potwierdzająca rodzaj materiału z jakiego wykonany został oferowany wyrób, folder handlowy/ ulotka/karta katalogowa/ prospekty/opisy oferowanego obuwia z fotografią oraz tabela rozmiarów .

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Pakiet nr 1 - karta techniczna potwierdzająca skład i gramaturę tkaniny, wzornik koloru tkaniny - folder handlowy/ ulotka/karta katalogowa/ prospekty/opisy z oferowanym przedmiotem zamówienia – każdy rodzaj asortymentu.
Pakiet nr 2
- dokument potwierdzający zgodność z normą PN-EN ISO 20347
- karta techniczna potwierdzająca rodzaj materiału z jakiego wykonany został oferowany wyrób, folder handlowy/ ulotka/karta katalogowa/ prospekty/opisy oferowanego obuwia z fotografią oraz tabela rozmiarów .

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Do umów o zamówienie publiczne stosuje się przepisy DZIAŁU VII ustawy Pzp – Umowa w sprawie zamówienia
publicznego i jej wykonanie
2. Umowa w sprawie zamówienia publicznego, z wybranym do realizacji zamówienia Wykonawcą, w oparciu o wzór umowy
załączony do niniejszej SWZ, zostanie zawarta zgodnie z art. 264 ust. 1 i 2 ustawy Pzp.
3. W przypadku, gdy zostanie wybrana jako najkorzystniejsza oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej
współpracę tych Wykonawców.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma przetargowa Szpitala Powiatowego w Radomsku

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 08:00
Wartość umowy
169 869 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 18130000-9 - Specjalna odzież robocza
18130000-9 (Specjalna odzież robocza) 18832000-0 (Obuwie specjalne) 18832000-0 - Obuwie specjalne

Okres realizacji

do 2026-12-31