Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)
Dostawa odzieży specjalnej strażaka
Numer referencyjny: SSP/TP1/3/D/8
Zamawiający
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy
Podchorążych 33
85-915 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5541006057
REGON: 090570782
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Kto wygrywa podobne przetargi?
Na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 18130000-9 - Specjalna odzież robocza (cała Polska)
Najniższa cena
3 432 PLN
Średnia cena
55 156 PLN
Najwyższa cena
129 788 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Brandbull International S.A. rue Ste Zithe nr 2, L – 2763 Luksemburg działająca na terenie Polski poprzez oddział zagranicznego przedsiębiorcy Brandbull International S.A. Oddział w Polsce Kalisz | 3 | 68 269 PLN | 204 807 PLN |
| Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o. Przesieczany | 2 | 42 100 PLN | 84 200 PLN |
| Urszula Szewczyk PPH SZENO w spadku Gdynia | 1 | 40 081 PLN | 40 081 PLN |
| Brandbull International S.A. rue Ste Zithe nr 2, L – 2763 Luksemburg , działająca na terenie Polski poprzez oddział zagranicznego przedsiębiorcy Brandbull International S.A. Oddział w Polsce Kalisz | 1 | 37 361 PLN | 37 361 PLN |
| GRUPA SYMPETRUM SPÓŁKA Z O.O. Strzelce | 1 | 129 788 PLN | 129 788 PLN |
| Subor sp. z o.o Staszów | 1 | 3 432 PLN | 3 432 PLN |
| Marabut Sp. z o.o. Czernichów | 1 | 25 867 PLN | 25 867 PLN |
| TEQWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Huta Borowska | 1 | 81 180 PLN | 81 180 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa odzieży roboczej, medycznej oraz obuwia roboczego, medycznego dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku.
2026-08-17 10:30:12Z
Dostawa odzieży roboczej, medycznej oraz obuwia roboczego, medycznego dla pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku.
2026-08-17 10:30:12Z
Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
2026-04-17 11:52:53Z
Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
2026-04-17 11:52:53Z
Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
2026-04-17 11:52:53Z
Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
2026-04-17 11:52:53Z
Dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie środków ochrony indywidualnej dla strażaka Państwowej Straży Pożarnej
2026-04-17 11:52:53Z
Dostawa wyposażenia mobilnych magazynów przeciwpowodziowych realizowana w ramach realizacji projektu „OGNIOODPORNI I WODOODPORNI
2026-04-01 08:29:28Z
Dostawa wyposażenia mobilnych magazynów przeciwpowodziowych realizowana w ramach realizacji projektu „OGNIOODPORNI I WODOODPORNI
2026-04-01 08:29:28Z
Dostawa wyposażenia mobilnych magazynów przeciwpowodziowych realizowana w ramach realizacji projektu „OGNIOODPORNI I WODOODPORNI
2026-04-01 08:29:28Z
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415447 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa odzieży specjalnej strażaka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090570782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podchorążych 33
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-915
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.kopaczewska@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzibydgoszcz.wp.mil.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odzieży specjalnej strażaka
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a149e319-e081-492e-8bec-74bec9ef59a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a149e319-e081-492e-8bec-74bec9ef59a63.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365324
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W niniejszym postępowaniu
korespondencja odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
2. Wnioski, informacje przekazywane sa w formie elektronicznej za pośrednictwem :
1) https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365324
2) poczty elektronicznej rzibydgoszcz.szp@ron.mil.pl
3) oferta oraz załączone do niej oświadczenia i dokumenty muszą zostać opatrzone podpisem kwalifikowanym , zaufanym lub
osobistym
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SSP/TP1/3/D/8
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
buty strażaka gumowe
4.2.6.) Główny kod CPV: 18130000-9 - Specjalna odzież robocza
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Szczegółowo opisane w SWZ4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
buty strażaka sznurowane
4.2.6.) Główny kod CPV: 18130000-9 - Specjalna odzież robocza
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Szczegółowo opisane w SWZ4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ubranie strażaka specjalne
4.2.6.) Główny kod CPV: 18130000-9 - Specjalna odzież robocza
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Szczegółowo opisane w SWZ4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć do
oferty, a następnie do dostawy właściwe dokumenty zgodnie z zapisami zawartymi w Wymaganiach Techniczno
Użytkowych
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć dooferty, a następnie do dostawy właściwe dokumenty zgodnie z zapisami zawartymi w Wymaganiach Techniczno
Użytkowych
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
j.wSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
dla el. III w wysokości 4 000,00 zł6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie ze wzorem umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365324
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30