Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 127 309 PLN
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
Numer referencyjny: D/53/2026
Zamawiający
28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5
08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP: 8212680541
REGON: 523025966
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO | UL. LEGNICKA 38/2 , 58-110 STRZEGOM | REGON 890225824 |
| FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO | UL. LEGNICKA 38/2, 58-150 STRZEGOM | REGON 890225824 |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARAMIS STRANISŁAW ZIELIŃSKI | UL. ROLNA 243, 10-804 OLSZTYN | REGON 510324334 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO (UL. LEGNICKA 38/2 , 58-110 STRZEGOM) | Umowa podpisana | 51 660 PLN | 51 660 PLN |
| 2 | FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO (UL. LEGNICKA 38/2, 58-150 STRZEGOM) | Umowa podpisana | 35 055 PLN | 35 055 PLN |
| 3 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARAMIS STRANISŁAW ZIELIŃSKI (UL. ROLNA 243, 10-804 OLSZTYN) | Umowa podpisana | 40 594 PLN | 40 594 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała)
Najniższa cena
35 055 PLN
Średnia cena
42 436 PLN
Najwyższa cena
51 660 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sinmed Sp z o.o. Przyszowice | 1 | - | - |
| BIALMED Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Bialmed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARAMIS STRANISŁAW ZIELIŃSKI UL. ROLNA 243, 10-804 OLSZTYN | 1 | 40 594 PLN | 40 594 PLN |
| FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO UL. LEGNICKA 38/2 , 58-110 STRZEGOM | 1 | 51 660 PLN | 51 660 PLN |
| FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA JAN DUSZEŃKO UL. LEGNICKA 38/2, 58-150 STRZEGOM | 1 | 35 055 PLN | 35 055 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa środków dezynfekcyjnych i- wyrobów medycznych
2026-09-01 08:41:24Z
Dostawa środków dezynfekcyjnych i- wyrobów medycznych
2026-09-01 08:33:33Z
Dostawa środków czystości, myjek kąpielowych oraz środków do gruntownego czyszczenia i zabezpieczania posadzek pokrytych wykładzinami tarketowymi dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.
2026-08-11 10:50:49Z
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
2026-07-28 09:15:22Z
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
2026-07-28 09:15:22Z
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
2026-07-28 09:15:22Z
Cała Polska — 65 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00290442 z dnia 2026-06-15 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523025966
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: zampub1.28wog@ron.mil.pl
1.5.8.) Numer faksu: zampub1.28wog@ron.mil.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub1.28wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.28wog.wp.mil.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Skarb Państwa Jednostka budżetowa, podsektor rządowy
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85aa939d-59a5-4b39-9221-67f640f7b591
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107164/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 PRODUKTY DO PIELĘGNAJI CIAŁA
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/28wog3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania regulują zapisy Rozdziału
IX SWZ "Informacja o sposobie porozumiewania się z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów".
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): ROZDZIAŁ XXI OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): ROZDZIAŁ XXI OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: D/53/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania:
Zadanie 1: Zestaw przyborów do utrzymania higieny osobistej zgodnie z WTU Nr 46/WOBWSM,
4.2.6.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania:
Zadanie 2: Zestaw przyborów do konserwacji obuwia zgodnie z WTU 47/WOBWSM,
4.2.6.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny dla 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z podziałem na 3 zadania:
Zadanie 3: Kosmetyki i środki codziennego użytku.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-07-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – zgodnie z załączonym wzorem załącznik
nr 3 do SWZ.
Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z
oświadczeniem, o którym mowa, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia
tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, jakim Wykonawca powołuje się na jego
zasoby.
2. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w
zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy
wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. Zamawiający nie wezwie do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli można
je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z
dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskaże w
oświadczeniu dane umożliwiające dostęp do tych środków.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
ZGODNIE Z ROZDZIAŁEM XWYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian umowy w sytuacjach określonych w art. 455 ustawy Prawo zamówieńpublicznych oraz załączniku nr 4, 4A, 4B do SWZ (projektowane postanowienia umowy).
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-25 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-25 08:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.06.2026
- Termin składania ofert
- 25.06.2026 06:00
- Wartość umowy
- 127 309 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-07-30