Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa rozładow, wnies, montaż i uruchom oraz podłącz do istniej. kanałów wentyl. i mediów mebli płyt. oraz siedz. i krzes., w ramach proj. pn. Budowa CZSK w Poznaniu - cent.med.interw. (etap I CZSK)
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7792033466
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Formed Spółka z o. o. Sp.k. | Żywiec | NIP: 5532487519 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Formed Spółka z o. o. Sp.k. (Żywiec) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33192000-2)
Najniższa cena
12 809 PLN
Średnia cena
77 843 PLN
Najwyższa cena
184 550 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "Olympus Polska Sp. z o.o., " Warszawa | 1 | - | - |
| BJESKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Poznań | 1 | 32 549 PLN | 12 809 PLN |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl | 1 | - | 32 549 PLN |
| Konkret Sp. z o.o. Sp. K. Chełmno | 1 | 12 809 PLN | 124 999 PLN |
| Formed Spółka z o. o. Sp.k. Żywiec | 1 | - | - |
| Formed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Żywiec | 1 | - | - |
| EURO-MEBLE Małgorzata Masłoń Katowice | 1 | 81 465 PLN | 81 465 PLN |
| Usługi Branży Metalowej Katarzyna Kotasińska Namysłów | 1 | 184 550 PLN | 184 550 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku
2026-08-13 12:27:22Z
ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku
2026-08-13 12:27:22Z
ZP.260.18.2026 Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla SPZOZ w Kościanie w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w 2026 roku
2026-08-13 12:27:22Z
SZAFA ENDOSKOPOWA ZESTAW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
2026-06-02 08:24:11Z
Dost.wraz z rozł., wnies., mont.i uruch.oraz podł.do istniej.kan.went.i mediów mebli stalowych, laborat. i aptecznych na potrzeby CZSK w ramach projektu pn. Budowa CZSK w Poznaniu - centr. med.interw.
2026-05-18 09:51:01Z
Zakup mebli medycznych w ramach programu Dostępność Plus dla AOS
2026-04-20 11:10:15Z
Zakup mebli medycznych w ramach programu Dostępność Plus dla AOS
2026-04-20 11:10:15Z
Dostawa rozładow, wnies, montaż i uruchom oraz podłącz do istniej. kanałów wentyl. i mediów mebli płyt. oraz siedz. i krzes., w ramach proj. pn. Budowa CZSK w Poznaniu - cent.med.interw. (etap I CZSK)
2026-04-17 12:31:45Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00204459 z dnia 2026-04-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa rozładow, wnies, montaż i uruchom oraz podłącz do istniej. kanałów wentyl. i mediów mebli płyt. oraz siedz. i krzes., w ramach proj. pn. Budowa CZSK w Poznaniu - cent.med.interw. (etap I CZSK)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288834
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-355
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk.poznan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skhs.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-295898f3-190a-4e28-91ad-2c2953fbded7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204459
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 48 - 155537
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa rozładow, wnies, montaż i uruchom oraz podłącz do istniej. kanałów wentyl. i mediów mebli płyt. oraz siedz. i krzes., w ramach proj. pn. Budowa CZSK w Poznaniu - cent.med.interw. (etap I CZSK)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładowaniem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz podłączeniem do istniejących kanałów wentylacyjnych i mediów mebli płytowych oraz siedzisk i krzeseł na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w zakresie Modułów 3, 4 i 5 oraz wejścia głównego, w ramach projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 (do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
39141300-5 - Szafy
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39151000-5 - Meble różne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Formed Spółka z o. o. Sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532487519
4.3.3.) Ulica: Leśnianka 97
4.3.4.) Miejscowość: Żywiec
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-300
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 17119152,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 120 – 414108
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w trakcie realizacji umowy Wykonawca dokonał obmiarów pomieszczeń z natury oraz – wraz z Zamawiającym - weryfikacji ich przeznaczenia funkcjonalnego. Na tej podstawie oraz zgodnie z uzgodnieniami z użytkownikami dokonana została aktualizacja dokumentacji projektowej i podjęto decyzję o konieczności dokonania zmian, co do zakresu umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
rozszerzenie zakresu umowy o elementy i prace nieuwzględnione w przedmiocie umowy; rezygnacja z elementów meblowych po ustaleniach dokonanych z przyszłymi użytkownikami; zmiana wymiarów zabudów i elementów stanowiących wyposażenie montowane na wymiar w związku z dokonanymi przez Wykonawcę obmiarami pomieszczeń z natury; dostosowanie parametrów i funkcji wyposażenia do ustaleń z przyszłymi użytkownikami.
5.4.6.) Wartość zmiany: 826396,46
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w trakcie realizacji zamówienia zaistniała konieczność dokonania zmian zakresu oraz wartości umowy wynikająca z uwarunkowań technicznych, funkcjonalnych oraz użytkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
rozszerzenie zakresu umowy o elementy i prace nieuwzględnione w przedmiocie umowy; zmiana wymiarów zabudów i elementów stanowiących wyposażenie montowane na wymiar w związku z dokonanymi obmiarami pomieszczeń z natury, dostosowanie parametrów i funkcji wyposażenia, zmiana lokalizacji danych elementów wyposażenia.
5.4.6.) Wartość zmiany: 243464,55
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca realizował dostawy i montaż w pomieszczeniach Modułów 3-5 CZSK udostępnianych przez Generalnego Wykonawcę, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jednakże, z uwagi na wydłużony – w stosunku do pierwotnych założeń – termin realizacji robót budowlanych przez Generalnego Wykonawcę oraz z uwagi na zmianę terminu zakończenia prac w poszczególnych pomieszczeniach konieczne było wydłużenie terminu realizacji umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wydłużenie terminu realizacji umowy do 13.02.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16536220,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE