Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 09:00 (4 dni)

Dostawa samochodu osobowego, 4-drzwiowy sedan, o napędzie HYBRYDOWYM dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00417317

Numer referencyjny: KA-DZP.261.30.2026

Zamawiający

Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

Komandorska 118/120

53-345 Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8960006997

REGON: 000001531

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego, 4-drzwiowy sedan, o napędzie HYBRYDOWYM dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu szczegółowo opisana w Załączniku nr 3 do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
Gwarancja 20%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 44 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)

Najniższa cena

120 490 PLN

Średnia cena

277 796 PLN

Najwyższa cena

569 244 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
GEZET Sp. z o.o. Gorzów Wlkp. 3 177 000 PLN 177 000 PLN
Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna Rzgów 3 155 555 PLN 155 555 PLN
P.U.H. PERFEKTA Sp. z o.o. Lubań 2 243 500 PLN 243 500 PLN
Czajka-Auto Sp. z o.o. Bytom 2 120 490 PLN 120 490 PLN
"MIROSŁAW WRÓBEL" – SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław 2 280 798 PLN 280 798 PLN
NAWROT Sp. z o.o. Długołęka 2 248 120 PLN 248 120 PLN
Mervel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź 2 569 244 PLN 569 244 PLN
Marvel Sp. z o.o. Łódź 1 267 402 PLN 267 402 PLN
TOYOTA & LEXUS Centrum Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 1 169 900 PLN 169 900 PLN
Auto Grup Polska Sp. z o.o. Oddział w Lesznie Leszno 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem 4x4

Nawrot Sp. z o.o. 349 964 PLN

2026-09-03 09:17:55Z

Zakup specjalnego lekkiego samochodu operacyjnego z napędem 4x4

Auto Grup Polska Sp. z o.o. Oddział w Lesznie -

2026-08-04 11:59:32Z

Dostawa trzech samochodów osobowych, na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu

TOYOTA & LEXUS Centrum Wrocław Sp. z o.o. 169 900 PLN

2026-07-29 06:43:48Z

Dostawa trzech samochodów osobowych, na potrzeby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy we Wrocławiu

Marvel Sp. z o.o. 267 402 PLN

2026-07-29 06:43:48Z

ZAKUP DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z NAPĘDEM 4X4 DLA WOJSKOWEGO INSTYTUTU TECHNIKI INŻYNIERYJNEJ IM. PROFESORA JÓZEFA KOSACKIEGO

NAWROT Sp. z o.o. -

2026-07-13 08:23:02Z

Dostawa samochodu osobowego dziewięcioosobowego do Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Biedrzychowicach

Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna -

2026-07-10 12:04:15Z

Zakup i dostawa samochodu osobowego

Czajka-Auto Sp. z o.o. -

2026-07-07 06:44:00Z

Dostawa dwóch elektrycznych samochodów osobowych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze.

GEZET Sp. z o.o. -

2026-06-16 06:09:49Z

Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Lubinie

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. -

2026-06-15 09:23:38Z

Dostawa dwóch elektrycznych samochodów osobowych na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze.

GEZET Sp. z o.o. -

2026-06-11 06:51:25Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 250 598 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego, 4-drzwiowy sedan, o napędzie HYBRYDOWYM dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komandorska 118/120

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-345

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ue.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ue.wroc.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego, 4-drzwiowy sedan, o napędzie HYBRYDOWYM dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e38a48b9-8595-469d-a360-b59a84d0671b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: informacje znajdują się w rozdziale X SWZ, https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja pomiędzy Zamawiającym,
a Wykonawcami, odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc i formularza Wyślij wiadomość dostępnego na stronie wskazanej powyżej, dotyczącej
przedmiotowego postępowania. Pozostałe informacje techniczne i organizacyjne zamieszczono w rozdz. X SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Wszelkie informacje znajdują się w rozdziale XXXVIII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: KA-DZP.261.30.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego, 4-drzwiowy sedan, o napędzie HYBRYDOWYM dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu szczegółowo opisana w Załączniku nr 3 do SWZ Opisie przedmiotu zamówienia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty zostaną poddane ocenie w oparciu o poniższe kryteria

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

- karta katalogowa lub inny dokument, który będzie zawierał parametry potwierdzające, że oferowany asortyment będący przedmiotem dostawy spełnia wymagania Zamawiającego zawarte w opisie przedmiotu zamówienia;
-- oświadczeniae producenta, oficjalnego importera albo upoważnionego przedstawiciela producenta wskazującego państwo pochodzenia pojazdu ustalone zgodnie z art. 60 unijnego kodeksu celnego, państwo końcowej produkcji lub montażu kompletnego pojazdu oraz zakład produkcyjny; Zamawiający dopuszcza inny równoważny dokument pozwalający jednoznacznie ustalić te okoliczności;
- informacja producenta, oficjalnego importera albo upoważnionego przedstawiciela producenta o fabrycznych systemach telematycznych i zdalnej łączności, obejmującej co najmniej kategorie transmitowanych danych, odbiorców lub kierunki transmisji, lokalizację przetwarzania danych oraz możliwość wyłączenia funkcji niewymaganych prawem

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

- karta katalogowa lub inny dokument, który będzie zawierał parametry potwierdzające, że oferowany asortyment będący przedmiotem dostawy spełnia wymagania Zamawiającego zawarte w opisie przedmiotu zamówienia;
-- oświadczenie producenta, oficjalnego importera albo upoważnionego przedstawiciela producenta wskazującego państwo pochodzenia pojazdu ustalone zgodnie z art. 60 unijnego kodeksu celnego, państwo końcowej produkcji lub montażu kompletnego pojazdu oraz zakład produkcyjny; Zamawiający dopuszcza inny równoważny dokument pozwalający jednoznacznie ustalić te okoliczności;
- informacja producenta, oficjalnego importera albo upoważnionego przedstawiciela producenta o fabrycznych systemach telematycznych i zdalnej łączności, obejmującej co najmniej kategorie transmitowanych danych, odbiorców lub kierunki transmisji, lokalizację przetwarzania danych oraz możliwość wyłączenia funkcji niewymaganych prawem

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) jeżeli dotyczy pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę, jeżeli nie wynika to bezpośrednio z dokumentu stwierdzającego status prawny wykonawcy (odpisu z właściwego rejestru);
2) jeżeli dotyczy pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie zgodnie z PZP;
3) jeżeli dotyczy oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie określonym w art. 117 ust. 4 PZP (Załącznik nr 5 do SWZ);
4) jeżeli dotyczy zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 PZP

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wszelkie warunki określono w SWZ. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub
doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z
wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takim
przypadku wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 ustawy Pzp).

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakazuje się zmian postanowień zawartej umowy z wybranym w wyniku niniejszego postępowania Wykonawcą, chyba że zajdzie co najmniej jedna z okoliczności wymienionych w art. 455 ustawy Pzp.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/ue_wroc

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1 - Samochody osobowe
34110000-1 (Samochody osobowe)

Okres realizacji

30 dni