Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:30 (4 dni)

Dostawa samochodów 9 - osobowych dla osób niepełnosprawnych

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00413770

Numer referencyjny: AB.272.8.2026

Zamawiający

Powiat Sępoleński

Tadeusza Kościuszki 11

89-400 Sępólno Krajeńskie, Kujawsko-pomorskie

NIP: 5611327106

REGON: 092361522

Opis przedmiotu zamówienia

Likwidacja barier transportowych poprzez zakup 1 samochodu 9 – osobowego dla osób niepełnosprawnych przebywających w Domu Dla Dzieci nr 1 i Nr 2 w Więcborku

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 2

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 3

Cena 60%
Gwarancja 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)

Najniższa cena

135 035 PLN

Średnia cena

239 677 PLN

Najwyższa cena

397 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa 3 240 595 PLN 481 190 PLN
Anro-Trade Sp. z o.o., Oddział Grudziądz Grudziądz 2 135 035 PLN 135 035 PLN
GEZET GŁUCHY I SPÓŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM GORZÓW WIELKOPOLSKI 2 173 800 PLN 173 800 PLN
CARRARA SP. Z O.O. LUBLIN 2 - -
BEDNARSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Toruń 2 219 500 PLN 219 500 PLN
Auto Frelik Spółka komandytowa Toruń 2 397 000 PLN 397 000 PLN
Fix Forum Lider Sp. z o.o. Motycz 1 - 425 634 PLN
REN-CAR SP. z o.o. Rybnik 1 322 000 PLN 322 000 PLN
Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna Rzgów 1 188 888 PLN 188 888 PLN
Jaworski Auto Sp. z o. o. Włocławek 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z SILNIKIEM BENZYNOWYM W WERSJI HYBRYDOWEJ, NIEOZNAKOWANYCH Z UPRZYWILEJOWANIEM

TOYOTA&LEXUS Centrum Wrocław Sp. z o.o. -

2026-08-11 06:27:53Z

Dostawa samochodu typu SUV dla Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy

Jaworski auto Sp z o o 249 400 PLN

2026-08-03 09:28:47Z

Zakup i dostawę do siedziby Zamawiającego (85-039 Bydgoszcz, ul. Hetmańska 38) dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych typu SUV o mocy układu napędowego nie mniej niż 110 kW

REN-CAR SP. z o.o. 322 000 PLN

2026-07-22 09:03:42Z

"Zakup 9-osobowego mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków PFRON: „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna 188 888 PLN

2026-06-11 18:46:36Z

Zakup i dostawa używanego samochodu osobowego typu VAN

Auto Frelik Spółka komandytowa -

2026-06-03 10:41:59Z

Zakup i dostawa używanego samochodu osobowego typu VAN

Auto Frelik Spółka komandytowa 397 000 PLN

2026-05-22 11:31:58Z

Zakup dwóch samochodów osobowych do nauki jazdy w ramach realizacji projektu „ZAWODOWCY NA START” - II postępowanie

GEZET GŁUCHY I SPÓŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM -

2026-05-21 08:16:02Z

Zakup trzech pojazdów mechanicznych na potrzeby brygady remontowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami Sp z o.o. w Grudziądzu

Fix Forum Lider Sp. z o.o. 425 634 PLN

2026-05-18 11:06:44Z

"Zakup i dostawa 9-osobowego mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych" (II postępowanie)

Jaworski Auto Sp. z o. o. -

2026-05-16 19:57:03Z

Zakup samochodu elektrycznego dla Straży Miejskiej.

Frank-Cars Sp. z o.o. -

2026-05-07 11:17:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 250 598 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa samochodów 9 - osobowych dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sępoleński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092361522

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 11

1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ab@powiat-sepolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat-sepolno.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodów 9 - osobowych dla osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab8ab21e-2517-498b-b77e-918dc6c329f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413770

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082928/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa samochodów 9 - osobowych dla osób niepełnosprawnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab8ab21e-2517-498b-b77e-918dc6c329f7

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się za pomocą poczty elektronicznej e-mail: ab@powiat-sepolno.pl (nie dotyczy składania ofert o dopuszczenie do udziału w postępowaniu) oraz przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl (złożenie oferty następuje wyłączenie przy użyciu Platformy e-Zamówienia)

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami:
1) Tomasz Bondarczyk
Adres poczty elektronicznej e-mail: ab@powiat-sepolno.pl
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub
w konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz.2452) zwanym dalej „rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych”.
4. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w §2 ust.1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, a wymagane zapisami SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów
publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) zwanym dalej „rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności”, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki.
5. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w §2 ust.1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
1) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
2) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
7. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Zamawiający dopuszcza również możliwość składania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń za pomocą poczty elektronicznej, na adres email: ab@powiat-sepolno.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: AB.272.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Likwidacja barier transportowych poprzez zakup 1 samochodu 9 – osobowego dla osób niepełnosprawnych przebywających w Domu Dla Dzieci nr 1 i Nr 2 w Więcborku

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34114000-9 - Pojazdy specjalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Likwidacja barier transportowych poprzez zakup 1 samochodu 9 – osobowego dla osób niepełnosprawnych przebywających w Domu Dla Dzieci nr 3 i Nr 4 w Małej Cerkwicy

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34114000-9 - Pojazdy specjalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zakup pojazdu dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami dla Domu Pomocy Społecznej im. Św. Anny w Kamieniu Kraj. – mikrobus 9 – osobowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34114000-9 - Pojazdy specjalne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art.109 ust.1 pkt.4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub
ewidencji;.
b) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art.108 ust.1 pkt.5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą,
który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
c) oświadczenia złożonego na podstawie art.7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz.514) zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 6 SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

materiały informacyjne (ulotki, katalogi, karty techniczne itp.) z zaznaczonymi oferowanymi pozycjami (w przypadku wersji obcojęzycznej przetłumaczone na język polski), z których wynikać będzie spełnienie wszystkich warunków wynikających z opisu przedmiotu zamówienia dotyczących zaoferowanego produktu w załączniku nr 2 SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

materiały informacyjne (ulotki, katalogi, karty techniczne itp.)

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Formularz ofertowy
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty Oświadczenie, z którego wynikać będzie, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
3. dokumenty i oświadczenia, o których mowa w części VII ust.1 SWZ, a także pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentacji zgodnie z postanowieniami części XI SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy na Platformie e-Zamówienia. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-07

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1 - Samochody osobowe
34110000-1 (Samochody osobowe) 34114000-9 (Pojazdy specjalne) 34114000-9 - Pojazdy specjalne

Okres realizacji

do 2026-12-15