Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 10:00 (Jutro)
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektów „Maluch z pasją” oraz „Rozwiń skrzydła”
Numer referencyjny: RE.271.1.2026
Zamawiający
Gmina Warlubie
Dworcowa 15
86-160 Warlubie, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5591005054
REGON: 092351080
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne)
Najniższa cena
3 006 PLN
Średnia cena
68 997 PLN
Najwyższa cena
278 218 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GABIDRUK Sp. z o.o. Garlica Murowana | 3 | 39 360 PLN | 118 080 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "POL-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Osielsko | 2 | - | - |
| Web-Profit Maciej Kuźlik Piekary Śląskie | 2 | 30 243 PLN | 60 486 PLN |
| MERIKON ZYGMUNT WROŃSKI Przysieki | 2 | 17 269 PLN | 34 538 PLN |
| Web-Profit Maciej Kużlik Piekary Śląskie | 1 | 35 970 PLN | 35 970 PLN |
| GABIDRUK Sp. z o.o Garlica Murowana | 1 | 79 950 PLN | 79 950 PLN |
| CONATEX-Didactic Pomoce Naukowe Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Xeroseriws Irenausz Golatowski, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 6, 09 400 Płock Płock | 1 | 156 000 PLN | 156 000 PLN |
| Xeroserwis Ireneusz Golatowski, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 6, 09-400 Płock Płock | 1 | 278 218 PLN | 278 218 PLN |
| MERAZET Spółka Akcyjna Poznań | 1 | 36 765 PLN | 36 765 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa sprzętu i wyposażenia pracowni elektromobilności Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
2026-08-30 13:10:38Z
Dostawa sprzętu i wyposażenia pracowni elektromobilności Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
2026-08-30 13:10:38Z
„Dostawa z montażem tablic i elementów edukacyjnych przy ścieżce przyrodniczo-leśnej Nad Zamrzonką i w rezerwatach przyrody”
2026-07-08 13:41:57Z
„Dostawa z montażem tablic i elementów edukacyjnych przy ścieżce przyrodniczo-leśnej Nad Zamrzonką i w rezerwatach przyrody”
2026-07-08 13:41:57Z
„Dostawa z montażem tablic i elementów edukacyjnych przy ścieżce przyrodniczo-leśnej Nad Zamrzonką i w rezerwatach przyrody”
2026-07-08 13:41:57Z
„Dostawa z montażem tablic i elementów edukacyjnych przy ścieżce przyrodniczo-leśnej Nad Zamrzonką i w rezerwatach przyrody”
2026-07-08 13:41:57Z
Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla 2 szkół podstawowych Gminy Tłuchowo”
2026-06-12 07:08:33Z
Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla 2 szkół podstawowych Gminy Tłuchowo”
2026-06-12 07:08:33Z
Dostawa pomocy dydaktycznych
2026-05-06 11:29:58Z
Dostawa pomocy dydaktycznych
2026-05-06 11:29:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411109 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektów „Maluch z pasją” oraz „Rozwiń skrzydła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Warlubie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Warlubie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@warlubie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.warlubie.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektów „Maluch z pasją” oraz „Rozwiń skrzydła”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4638e0d7-173a-48b2-8d23-193d2e41bcd7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050319/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektów "Maluch z pasją" oraz "Rozwiń skrzydła"
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zamawiający informuje, że przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach: 1) projektu „Maluch z pasją” nr FEKP.08.26-IZ.00-0009/24 ; 2) projektu „Rozwiń skrzydła” nr FEKP.08.27-IZ.00-0010/24
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4638e0d7-173a-48b2-8d23-193d2e41bcd73.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4638e0d7-173a-48b2-8d23-193d2e41bcd7
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
5. Pozostałe informacje zamieszczono w rozdziale XI SWZ.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia dostępny na stronie internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/
2. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
3. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
4. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
5. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
6. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: koordynatorprojektu@warlubie.pl (nie dotyczy składania ofert).
7. Pozostałe informacje zamieszczono w rozdziale XI SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje w tym zakresie zawiera rozdział XXII SWZ.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje w tym zakresie zawiera rozdział XXII SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: RE.271.1.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Maluch z pasją”;
4.2.6.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
30213200-7 - Komputer tablet
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji jakości
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Rozwiń skrzydła”.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
30213200-7 - Komputer tablet
30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji jakości
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. Na ofertę składają się:a) formularz ofertowy, który należy sporządzić wg wzoru określonego w załączniku nr 2 do SWZ,
b) formularz cenowy (sporządzony wg wzorów określonych w załącznikach nr 3A lub 3B, w zależności od części zamówienia, na którą Wykonawca składa ofertę), jest obowiązkowym elementem oferty, który po upływie terminu składania ofert nie podlega złożeniu, poprawieniu lub uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust.1 ustawy Pzp, a jedynie wyjaśnieniu w trybie art. 223 ust. 1 ustawy Pzp oraz sprawdzeniu i poprawieniu pod względem omyłek w trybie art. 223 ust. 2 ustawy Pzp; brak jego złożenia stanowi podstawę do odrzucenia oferty.
Uwaga: W formularzu cenowym w kolumnie nr 3 należy podać informacje odnośnie nazwy producenta oraz modelu (typ/wersja, symbol/kod) oferowanego sprzętu w sposób umożliwiający dokonanie oceny przez Zamawiającego, czy oferowane przez Wykonawcę wyposażenie spełnia wszystkie wymagania (w zakresie parametrów i funkcjonalności) określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
2. Wraz z ofertą należy założyć:
a) oświadczenie Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o którym mowa w rozdziale VIII ust. 1 SWZ (sporządzone z wykorzystaniem wzoru określonego w załączniku nr 4 do SWZ); w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z Wykonawców;
b) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty/odpowiednie pełnomocnictwa - jeżeli dotyczy;
c) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy tylko ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
d) uzasadnienie zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w rozdziale VIII ust. 1 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
3. Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w zakresie i na warunkach wynikających z art. 455 ust. 1 pkt 2-4 i ust. 2 ustawy Pzp oraz określonych w istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia w zakładce „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie przedmiotowego postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy na Platformie
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w:1) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514);
2) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014 r., str. 1 ze zm.).
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- 04.09.2026 10:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
14 dni