Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 75 506 PLN
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
Numer referencyjny: DG.26.11.2026
Zamawiający
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pogodna 63/1
15-365 Białystok, Podlaskie
NIP: 9660590610
REGON: 050869213
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Dokumenty zamówienia
Załącznik Nr 5 - Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji
Załącznik Nr 5 - Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji.doc
Załącznik Nr 9 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej
Załącznik Nr 9 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
Załącznik Nr 4- Oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych
Załącznik Nr 4- Oświadczenie dotyczące przepisów sankcyjnych .doc
Załącznik Nr 8- Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie
Załącznik Nr 8- Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
Specyfikacja Warunków Zamówienia
Specyfikacja Warunków Zamówienia.doc
Załącznik Nr 7 - Wzór umowy na oprogramowanie i licencję
Załącznik Nr 7 - Wzór umowy na oprogramowanie i licencję.doc
Załącznik Nr 2 - Formularz ofertowy
Załącznik Nr 2 - Formularz ofertowy.doc
Załącznik Nr 6 - Wzór umowy na sprzęt i oprogramowanie
Załącznik Nr 6 - Wzór umowy na sprzęt i oprogramowanie .doc
Załącznik Nr 3 - Oświadczenie - na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp
Załącznik Nr 3 - Oświadczenie - na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.doc
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.doc
Załącznik Nr 2 - Formularz ofertowy zaktualizowany 01.07.2026
Załącznik Nr 2 - Formularz ofertowy zaktualizowany 01.07.2026..doc
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia aktualizacja 01.07.2026
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia aktualizacja 01.07.2026.doc
Wyjaśnienie treści specyfikacji 01.07.2026
Wyjaśnienie treści specyfikacji.doc
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia aktualizacja 02.07.2026
Załącznik Nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia aktualizacja 02.07.2026.doc
Wyjaśnienie treści specyfikacji 02.07.26
Wyjaśnienie treści specyfikacji 02.07.26.docx
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.doc
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.doc
Informacja o unieważnieniu postępowania w części I - sprzęt informatyczny
Informacja o unieważnieniu postępowania w części I - sprzęt informatyczny.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| - | ||
| Centrum Informatyki "ZETO" S.A. | Białystok | 5420202817 |
| "Cezar" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. | Radom | 9482528507 |
| Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "PROMIT" Lucjan Tymiński | Białystok | 5421773707 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 3 ustawy | ||||
| 2 | Centrum Informatyki "ZETO" S.A. (Białystok) | Umowa podpisana | 57 425 PLN | 57 425 PLN |
| 3 | "Cezar" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. (Radom) | Umowa podpisana | 8 241 PLN | 8 241 PLN |
| 4 | Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "PROMIT" Lucjan Tymiński (Białystok) | Umowa podpisana | 9 840 PLN | 9 840 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213300-8 - Komputer biurkowy)
Najniższa cena
8 241 PLN
Średnia cena
25 169 PLN
Najwyższa cena
57 425 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Białystok | 1 | 57 425 PLN | 57 425 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "PROMIT" Lucjan Tymiński Białystok | 1 | 9 840 PLN | 9 840 PLN |
| "Cezar" Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom | 1 | 8 241 PLN | 8 241 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
2026-08-19 13:43:32Z
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
2026-08-19 13:43:32Z
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
2026-08-19 13:43:32Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310808 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050869213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pogodna 63/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-365
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialystok.praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bialystok.praca.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań w zakresie aktywności zawodowej, wspierania zatrudnienia i rynku pracy.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku".
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a105bd3-7977-4fb7-a4d5-e9f899024759
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047139/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a105bd3-7977-4fb7-a4d5-e9f8990247593.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a105bd3-7977-4fb7-a4d5-e9f899024759
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowy opis wymagań technicznych i organizacyjnych znajduje się w Rozdziale XIV Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna została zawarta w Rozdziale III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DG.26.11.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 4
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I Sprzęt informatyczny
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku-
1) komputer biurowy (30szt.)
2) dysk do macierzy (2 szt. )
3) drukarka laserowa (5 szt.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
30232110-8 - Drukarki laserowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II Oprogramowanie specjalistyczne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego oprogramowania:
1) Pakiet oprogramowania bramowego - FortiGate 100F
2) Pakiet oprogramowania bramowego - USG FLEX 500
3) Pakiet oprogramowania bramowego - FortiGate 80F
4) Pakiet oprogramowania do zarządzania urządzeniami - Axence nVision
5) Pakiet oprogramowania do zarządzania urządzeniami – NetCrunch Platform.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48420000-8 - Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III Oprogramowanie biurowe
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego:
1) Pakiet oprogramowania i systemy informatyczne - Microsoft 365 Bussiness Basic
2) Pakiet oprogramowania graficznego - Heyzine.com-flipbook
3) Pakiet oprogramowania graficznego - CapCut PRO
4) Pakiet oprogramowania do tworzenia dokumentów- Abby Fine Reader Standard
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego
48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV Urządzenia wielofunkcyjne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych (5szt).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu w powyższym zakresie.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu obejmuje:
1) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie ze wzorem określonym w Załączniku Nr 5 do SWZ,
2) oświadczenie Wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 p.z.p., w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2025 r. poz. 1 714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia
o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik Nr 9 do SWZ;
3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego sprzęt, oprogramowanie lub inne rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.W celu wykazania równoważności Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe obejmujące w szczególności szczegółowy opis oferowanego rozwiązania, karty katalogowe producenta, specyfikacje techniczne, certyfikaty, deklaracje zgodności lub inne dokumenty potwierdzające spełnianie parametrów i funkcjonalności wymaganych przez Zamawiającego. Jeżeli Wykonawca nie złoży wymaganych przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, o ile przepis ten znajduje zastosowanie.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zamawiający informuje, że wszystkie wymagane przedmiotowe środki dowodowe składane na potwierdzenie równoważności oferowanych rozwiązań podlegają uzupełnieniu. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.2. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
3. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia zgodnie z art. 117 ust 4 dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika w jakim zakresie poszczególni wykonawcy zrealizują przedmiot zamówienia. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 8 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej zasady współpracy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy na warunkach określonych we "Wzorach umowy" stanowiących Załączniki Nr 6 i 7 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-06 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e -Zamowienia.
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-06 12:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.06.2026
- Termin składania ofert
- 06.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 75 506 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni