Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 41 150 PLN

Dostawa warzyw i ziemniaków do Zakładu Karnego we Włodawie.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00276452

Numer referencyjny: Dkw.2232.6.2026.AB

Zamawiający

Zakład Karny we Włodawie

Żołnierzy Win 19

22-200 Włodawa, Lubelskie

NIP: 5651023737

REGON: 000320934

Opis przedmiotu zamówienia

Część I – Warzywa 1. Burak czerwony Burak czerwony – odmiana jadalna – musi być zdrowy, jędrny, bez liści i czysty (niemyty). Średnia średnica: 10-12 cm. Cechy wykluczające: Nadgniły, zaparzony, zmarznięty, zapleśniały, obcy smak i zapach, zwiędnięty, uszkodzony mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy od 20 do 25 kg kg 5800 2. Cebula Cebula- dobrze wysuszona, bez szczypiorku, sortowana, o średnicy od 6 cm, bez uszkodzeń mechanicznych, pakowana w worki raszlowe od 5 do 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie kg 3100 3. Marchew Odmiana Karotka, świeża o długości 15-25 cm (minimalna waga jednej sztuki marchwi 200gram), czysta, smak typowy, twarda, bez naci, bez uszkodzeń mechanicznych, bez zmian biologicznych, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie, pakowana w worki od 25 do 30 kg. kg 8000 4. Pietruszka korzeń bez naci (świeża) sortowane o jednakowej długości 15-25 cm (minimalna waga jednej sztuki pietruszki 200gram), bez uszkodzeń mechanicznych i zmian biologicznych, niezarobaczywiona, pakowane w worki siatkowe od 5 kg do 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie. kg 300 5. Jabłka Sortowane, wielkość 120-250 g/1 szt. soczyste, słodko winne, bez uszkodzeń mechanicznych i biologicznych zanieczyszczeń, pakowane w skrzynie 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie. kg 1700 6. Czosnek świeży Bez widocznych śladów uszkodzeń. kg 150 7. Seler Świeży seler, zdrowy, czysty, suchy. Jednolity odmianowo w każdej dostawie, o średnicy 7 - 10 cm bez śladów uszkodzeń mechanicznych. Opakowanie zbiorcze: w workach siatkowych z tworzywa sztucznego 10 -25 kg kg 300 03221110-0 8. Kapusta biała Dostarczane w stanie świeżym z zamkniętym kapeluszem (o średnicy 30-65 mm), okrągłe lub półkoliste, jędrne, zdrowe, całe czyste nieuszkodzone, barwa: kapelusz po zewnętrznej stronie biały, biało kremowy, centkowane lekko brązowy, smak i zapach charakterystyczny dla pieczarki, sortowane o zbliżonej wielkości, bez uszkodzeń mechanicznych i biologicznych, niezarobaczywione odmiana jednorodna przy każdej dostawie. kg 2900 Dostawy: raz w tygodniu

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 70%
Termin reklamacji towaru 30%

Część 2

Cena 70%
Termin reklamacji towaru 30%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak Sokolina 19A 6621600219
Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak Sokolina 19A 6621600219

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak (Sokolina 19A) Umowa podpisana 26 282 PLN 26 282 PLN
2 Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak (Sokolina 19A) Umowa podpisana - 14 868 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 03221111-7 - Burak ćwikłowy)

Najniższa cena

26 282 PLN

Średnia cena

26 282 PLN

Najwyższa cena

26 282 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak Sokolina 19A 2 26 282 PLN 41 150 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 6 przetargów

Min: 10 626 PLN Średnia: 40 731 PLN Max: 100 452 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa warzyw i ziemniaków do Zakładu Karnego we Włodawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny we Włodawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320934

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierzy Win 19

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_wlodawa@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-we-wlodawie

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa warzyw i ziemniaków do Zakładu Karnego we Włodawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae902a4e-1299-4b97-ab66-168aa1be9c5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117554/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa warzyw i ziemniaków (wczesnych) do Zakładu Karnego we Włodawie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae902a4e-1299-4b97-ab66-168aa1be9c5a

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/; https://ssdip.bip.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl; https://ssdip.bip.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
• administratorem Pani/Pana danych jest Zakład Karny we Włodawie, ul.Żołnierzy WiN 19, 22-200 Włodawa, tel.: 082- 57-26-810 Fax: 082- 57-25-328, e-mail: zk_wlodawa@sw.gov.pl;
• inspektorem ochrony danych w Zakładzie Karnym we Włodawie jest sierż. Kulagwiuk Karol, tel.: 82 562 68 23, e-mail: iodwlodawa@sw.gov.pl;
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, klasycznego o wartości mniejszej niż progi unijne na dostawy pn. „Dostawa warzyw i ziemniaków do Zakładu Karnego we Włodawie” przeprowadzonego w trybie podstawowym bez przeprowadzania negocjacji, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Pzp;
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18, art. 19 oraz art. 72 ust.1 Pzp;
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
• obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
• konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
• w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;

posiada Pani/Pan:
• na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
• na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ;
• na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
• prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
nie przysługuje Pani/Panu:
• w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
• na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
• prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
nie przysługuje Pani/Panu:
• w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
• na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: Dkw.2232.6.2026.AB

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Warzywa

1. Burak czerwony Burak czerwony – odmiana jadalna – musi być zdrowy, jędrny, bez liści i czysty (niemyty). Średnia średnica: 10-12 cm.
Cechy wykluczające: Nadgniły, zaparzony, zmarznięty, zapleśniały, obcy smak i zapach, zwiędnięty, uszkodzony mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy od 20 do 25 kg
kg 5800
2. Cebula Cebula- dobrze wysuszona, bez szczypiorku, sortowana, o średnicy od 6 cm, bez uszkodzeń mechanicznych, pakowana w worki raszlowe od 5 do 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie

kg 3100

3. Marchew Odmiana Karotka, świeża o długości 15-25 cm (minimalna waga jednej sztuki marchwi 200gram), czysta, smak typowy, twarda, bez naci, bez uszkodzeń mechanicznych, bez zmian biologicznych, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie, pakowana w worki od 25 do 30 kg.
kg 8000

4. Pietruszka korzeń bez naci (świeża)
sortowane o jednakowej długości 15-25 cm (minimalna waga jednej sztuki pietruszki 200gram), bez uszkodzeń mechanicznych i zmian biologicznych, niezarobaczywiona, pakowane w worki siatkowe od 5 kg do 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie.
kg 300

5. Jabłka Sortowane, wielkość 120-250 g/1 szt. soczyste, słodko winne, bez uszkodzeń mechanicznych i biologicznych zanieczyszczeń, pakowane w skrzynie 15 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie.
kg 1700

6. Czosnek świeży Bez widocznych śladów uszkodzeń.
kg 150

7. Seler Świeży seler, zdrowy, czysty, suchy. Jednolity odmianowo w każdej dostawie, o średnicy 7 - 10 cm bez śladów uszkodzeń mechanicznych.
Opakowanie zbiorcze: w workach siatkowych z tworzywa sztucznego 10 -25 kg kg 300 03221110-0
8. Kapusta biała Dostarczane w stanie świeżym z zamkniętym kapeluszem (o średnicy 30-65 mm), okrągłe lub półkoliste, jędrne, zdrowe, całe czyste nieuszkodzone, barwa: kapelusz po zewnętrznej stronie biały, biało kremowy, centkowane lekko brązowy, smak i zapach charakterystyczny dla pieczarki, sortowane o zbliżonej wielkości, bez uszkodzeń mechanicznych i biologicznych, niezarobaczywione odmiana jednorodna przy każdej dostawie.

kg 2900
Dostawy: raz w tygodniu

4.2.6.) Główny kod CPV: 03221111-7 - Burak ćwikłowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty zostanie dokonany na podstawie niżej przedstawionych kryteriów:
L.p. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena brutto 70%
2. Termin reklamacji towaru 30%
Oferty oceniane będą punktowo. Maksymalną liczbę punktów jaką po uwzględnieniu wagi wszystkich kryteriów może osiągnąć oferta wynosi 100 pkt = 100%

1. Kryterium cena – waga kryterium 60%

Sposób oceny – minimalizacja wg. wzoru:

najniższa cena brutto spośród oferowanych
uzyskana liczba punktów = -------------------------------------------------------------- x 70% x 100
cena brutto z oferty badanej

2. Kryterium termin reklamacji towaru – waga kryterium 30%. Termin wymiany towaru na towar wolny od wad:
1) termin reklamacji 31 - 48 godz. (włącznie) - 0 pkt
2) termin reklamacji 25 - 30 godz. (włącznie) - 28 pkt
3) termin reklamacji do 24 godz. (włącznie) - 30 pkt
Zamawiający zastrzega maksymalny termin wymiany wadliwego towaru na towar wolny od wad do 48 godzin od momentu pisemnego lub telefonicznego zgłoszenia reklamacji.
3. Wykonawca winien w formularzu ofertowym podać termin realizacji reklamacji od momentu zgłoszenia. W przypadku braku wpisania w formularzu ofertowym przez Wykonawcę terminu reklamacji, zamawiający przyjmuje w celu oceny danej oferty maksymalny termin realizacji reklamacji od momentu zgłoszenia tj. do 48 godzin.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin reklamacji towaru

4.3.6.) Waga: 30

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Ziemniaki jadalne młode

1. Ziemniak jadalny młody Kształtne, sortowane, owalne o zbliżonym wymiarze 6-12 cm średnicy, bez uszkodzeń mechanicznych i zmian biologicznych, pakowane w worki od 15 kg do 30 kg, odmiana jednorodna przy każdorazowej dostawie.
kg 24000

4.2.6.) Główny kod CPV: 03212100-1 - Ziemniaki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór oferty zostanie dokonany na podstawie niżej przedstawionych kryteriów:
L.p. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena brutto 70%
2. Termin reklamacji towaru 30%
Oferty oceniane będą punktowo. Maksymalną liczbę punktów jaką po uwzględnieniu wagi wszystkich kryteriów może osiągnąć oferta wynosi 100 pkt = 100%

1. Kryterium cena – waga kryterium 60%

Sposób oceny – minimalizacja wg. wzoru:

najniższa cena brutto spośród oferowanych
uzyskana liczba punktów = -------------------------------------------------------------- x 70% x 100
cena brutto z oferty badanej

2. Kryterium termin reklamacji towaru – waga kryterium 30%. Termin wymiany towaru na towar wolny od wad:
1) termin reklamacji 31 - 48 godz. (włącznie) - 0 pkt
2) termin reklamacji 25 - 30 godz. (włącznie) - 28 pkt
3) termin reklamacji do 24 godz. (włącznie) - 30 pkt
Zamawiający zastrzega maksymalny termin wymiany wadliwego towaru na towar wolny od wad do 48 godzin od momentu pisemnego lub telefonicznego zgłoszenia reklamacji.
3. Wykonawca winien w formularzu ofertowym podać termin realizacji reklamacji od momentu zgłoszenia. W przypadku braku wpisania w formularzu ofertowym przez Wykonawcę terminu reklamacji, zamawiający przyjmuje w celu oceny danej oferty maksymalny termin realizacji reklamacji od momentu zgłoszenia tj. do 48 godzin.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin reklamacji towaru

4.3.6.) Waga: 30

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Określono w SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Określono w SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Określono w SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Określono w SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Określono w warunkach umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-16 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-16 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.06.2026
Termin składania ofert
16.06.2026 08:00
Wartość umowy
41 150 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 03221111-7 - Burak ćwikłowy
03221111-7 (Burak ćwikłowy) 03212100-1 (Ziemniaki)

Okres realizacji

3 miesiące