Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Dostawa wędlin wieprzowo – wołowych, drobiowych oraz mięsa wieprzowego i drobiowego do Zakładu Karnego w Sieradzu w roku 2027.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00418471

Numer referencyjny: DKW.2232.7.2026.DW

Zamawiający

ZAKŁAD KARNY W SIERADZU

ul. Orzechowa 5

98-200 Sieradz, Łódzkie

NIP: 8271064051

REGON: 000320087

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Wędliny drobiowe Lp. Asortyment Jedn. Miary Ilość Kod CPV 1 Parówki drobiowe kg 100 15131135-0 2 Serdelki drobiowe kg 100 15131135-0 3 Kiełbasa śląska drobiowa kg 3800 15131135-0 4 Kiełbasa śniadaniowa drobiowa kg 700 15131135-0 5 Kiełbasa kanapkowa drobiowa kg 300 15131135-0 6 Mortadela drobiowa kg 1200 15131135-0 7 Kiełbasa parówkowa drobiowa parzona kg 1700 15131135-0 8 Kiełbasa biała drobiowa parzona kg 300 15131135-0 9 Lunch meat drobiowy kg 300 15131135-0 10 Blok drobiowy kg 500 15131135-0 11 Polędwica drobiowa kg 500 15131135-0 12 Pasztetowa drobiowa kg 1800 15131135-0 13 Pasztet drobiowy kg 1800 15131135-0

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 2

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 3

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 4

Cena 60%
Termin płatności 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne)

Najniższa cena

28 687 PLN

Średnia cena

129 034 PLN

Najwyższa cena

271 661 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MARCIN SKŁODOWSKI Łódź 3 137 729 PLN 413 187 PLN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. Sławno 2 170 381 PLN 340 762 PLN
Zakłady Pretwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 1 257 457 PLN 257 457 PLN
.P.H.U. Janusz Socha Łódź 1 43 741 PLN 43 741 PLN
Z.P.M. "GROT" Sp. z o.o. Starowa Góra 1 159 926 PLN 159 926 PLN
Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. Starowa Góra 1 - -
Zakład Przetórstwa Mięsnego WITMAS Sp z o.o. Dąbrówka Wielka 1 - -
Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał Opoczno 1 - -
HURT-DETAL „EKO-DRÓB” Elżbieta Musiał Opoczno 1 114 849 PLN 114 849 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ser-Wika Spółka Jawna Burzenin 1 41 278 PLN 41 278 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych) dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu”

Hurt-Detal Eko-Drób Elżbieta Musiał -

2026-07-13 07:45:10Z

Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

HURT-DETAL "EKO-DRÓB" Elżbieta Musiał 229 130 PLN

2026-06-24 19:28:08Z

Sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

ZYGA GROUP Piotr Śmiechowicz Sp. K. 48 431 PLN

2026-06-24 19:28:08Z

MZŻ.262.13.2025.Ż SUKCESYWNA DOSTAWA ŚWIEŻEGO MIĘSA I PRODUKTÓW MIĘSNYCH DO 32 ŻŁOBKÓW NA TERENIE ŁODZI

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. -

2026-05-25 12:22:19Z

ZP/1/2025 „Dostawy mięsa i przetworów mięsnych dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. -

2026-05-20 09:36:51Z

ZP/5/2026 Dostawa mięsa i przetworów mięsnych dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi

Zakłady Pretwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. 257 457 PLN

2026-05-05 10:28:06Z

„DOSTAWA MIĘSA , JEGO PRZETWORÓW I DROBIU NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. 271 661 PLN

2026-04-21 06:58:24Z

„DOSTAWA MIĘSA , JEGO PRZETWORÓW I DROBIU NA POTRZEBY ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY”

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. 69 101 PLN

2026-04-21 06:58:24Z

MZŻ.262.6.2026.Ż - Sukcesywna dostawa świeżego mięsa i produktów mięsnych do żłobków na terenie łodzi

Z.P.M. "GROT" Sp. z o.o. 159 926 PLN

2026-04-16 06:15:12Z

Sukcesywna dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Domu Pomocy Społecznej ,,Włókniarz” im. Jana Pawła II ul. Krzemieniecka 7/9, 94-017 Łódź

Zakład Przetórstwa Mięsnego WITMAS Sp z o.o. -

2026-04-13 09:45:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 444 PLN Średnia: 79 191 PLN Max: 564 220 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa wędlin wieprzowo – wołowych, drobiowych oraz mięsa wieprzowego i drobiowego do Zakładu Karnego w Sieradzu w roku 2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W SIERADZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320087

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Orzechowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_sieradz@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wędlin wieprzowo – wołowych, drobiowych oraz mięsa wieprzowego i drobiowego do Zakładu Karnego w Sieradzu w roku 2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae36466a-5518-4fab-9f93-c325110ab547

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418471

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031126/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa wędlin wieprzowo-wołowych, drobiowych oraz mięsa wieprzowego i drobiowego do Zakładu Karnego w Sieradzu w roku 2027

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae36466a-5518-4fab-9f93-c325110ab547

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z ww. platformy jest bezpłatne.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 6. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Zakładu Karnego w Sieradzu,
z siedzibą w Sieradzu, 98-200 Sieradz, ul. Orzechowa 5;
• dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: e-mail iod_zk_sieradz@sw.gov.pl telefon 43 827 06 00;
• Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jego rozstrzygnięcia, zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz jej realizacji, jak również udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i jego archiwizacji. W celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego Administrator danych osobowych przetwarzać będzie adres zamieszkania osoby fizycznej będącej stroną umowy.
• Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ust. 1 oraz art. 74 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Prezes Urzędu Zamówień Publicznych jako Administrator danych osobowych użytkowników Platformy e-Zamówienia, na której Zakład Karny w Sieradzu prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, działając pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Odbiorcami danych mogą być również podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną oraz inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Administratorem mogą przetwarzać powierzone przez Administratora dane.
• Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy, po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przepisami obowiązującego prawa,
w szczególności dla wypełnienia obowiązku archiwizacji dokumentów wynikającego z ustawy z dnia 14 lipca 1983 o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
• Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Prawo zamówień publicznych związanym z udziałem w postępowaniu
o udzielenie zamówienia publicznego..
• W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DKW.2232.7.2026.DW

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 4

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Wędliny drobiowe
Lp. Asortyment Jedn. Miary Ilość Kod CPV
1 Parówki drobiowe kg 100 15131135-0
2 Serdelki drobiowe kg 100 15131135-0
3 Kiełbasa śląska drobiowa kg 3800 15131135-0
4 Kiełbasa śniadaniowa drobiowa kg 700 15131135-0
5 Kiełbasa kanapkowa drobiowa kg 300 15131135-0
6 Mortadela drobiowa kg 1200 15131135-0
7 Kiełbasa parówkowa drobiowa parzona kg 1700 15131135-0
8 Kiełbasa biała drobiowa parzona kg 300 15131135-0
9 Lunch meat drobiowy kg 300 15131135-0
10 Blok drobiowy kg 500 15131135-0
11 Polędwica drobiowa kg 500 15131135-0
12 Pasztetowa drobiowa kg 1800 15131135-0
13 Pasztet drobiowy kg 1800 15131135-0

4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15131135-0 - Wędliny drobiowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2- Wędliny wieprzowo- wołowe
Lp. Asortyment Jedn. Miary Ilość Kod CPV
1 Kiełbasa parówkowa kg 100 15131120-2
2 Mortadela kg 5000 15131120-2
3 Kiełbasa zwyczajna kg 100 15131120-2
4 Kiełbasa podwawelska kg 100 15131120-2
5 Kiełbasa krakowska kg 100 15131120-2
6 Kiełbasa golonkowa kg 100 15131120-2
7 Mielonka wieprzowa kg 1700 15131120-2
8 Pasztet wołowo-wieprzowy kg 3500 15131120-2
9 Kaszanka kg 100 15131120-2
10 Salceson włoski kg 800 15131120-2
11 Salceson czarny kg 800 15131120-2
12 Pieczeń rzymska kg 100 15131120-2
13 Pieczeń myśliwska kg 100 15131120-2
14 Kiełbasa mielonka wieprzowa kg 1700 15131120-2
15 Szynka tyrolska kg 1800 15131120-2
16 Kiełbasa zielonogórska kg 100 15131120-2
17 Kiełbasa litewska kg 1800 15131120-2
18 Kiełbasa grillowa kg 1800 15131120-2
19 Kiełbasa śląska kg 100 15131120-2
20 Kiełbasa kminkowa kg 100 15131120-2
21 Kiełbasa mozaikowa kg 100 15131120-2
22 Kiełbasa wiejska kg 100 15131120-2

4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15131120-2 - Produkty wędliniarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3- mięso wieprzowo- wołowe
Lp. Asortyment Jedn. Miary Ilość Kod CPV
1 Podgardle wieprzowe kg 1200 15113000-3

4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15113000-3 - Wieprzowina

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4- mięso drobiowe
Lp. Asortyment Jedn. Miary Ilość Kod CPV
1 Ćwiartka z kurczaka kg 4300 15112130-6
2 Wątroba drobiowa kg 2000 15112130-6
4 Mięso mielone drobiowe kg 1500 15112130-6
6 Mięso gulaszowe drobiowe kg 1500 15112130-6

4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

15112130-6 - Kurczęta

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają
warunki udziału w postępowaniu.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wyboru oferty złożonej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy przedstawienia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców. Umowa taka winna określać strony umowy, cel działania, sposób współdziałania, zakres prac przewidzianych do wykonania każdemu z nich, solidarną odpowiedzialność za wykonanie zamówienia, oznaczenie czasu trwania konsorcjum (obejmującego okres realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji i rękojmi), wykluczenie możliwości wypowiedzenia umowy konsorcjum przez któregokolwiek z jego członków do czasu wykonania zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć na Platformie e-Zamówienia pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
15100000-9 (Produkty zwierzęce mięso i produkty mięsne) 15131135-0 (Wędliny drobiowe) 15131120-2 (Produkty wędliniarskie) 15113000-3 (Wieprzowina) 15112130-6 (Kurczęta) 15131135-0 - Wędliny drobiowe

Okres realizacji

01.01.2027 - 31.12.2027