Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)

„Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresu cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie w ramach grantu „Cyberbezpieczne wodociągi”.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00414492

Numer referencyjny: TM/07/ZWiK/2026

Zamawiający

MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA AQUALIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Bolesława Chrobrego 24A

64-400 Międzychód, Wielkopolskie

NIP: 5951466491

REGON: 301993867

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresu cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie w ramach grantu „Cyberbezpieczne wodociągi”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego wraz z całą infrastrukturą cyberbezpieczeństwa wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu na potrzeby Zamawiającego.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 49 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2 - Serwery)

Najniższa cena

6 145 PLN

Średnia cena

220 295 PLN

Najwyższa cena

714 630 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AVMK Sp. z o.o. Poznań 4 56 027 PLN 224 106 PLN
Login Computer sp. z o. o. Leszno 3 133 927 PLN 401 780 PLN
Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 3 682 866 PLN 1 365 733 PLN
NEXTDATA Sp. z o.o. Warszawa 2 118 122 PLN 118 122 PLN
Inveo Systems Poznań 2 104 050 PLN 208 100 PLN
Konsorcjum „Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o., Inveo Systems sp. z o.o.” Poznań 2 183 540 PLN 367 080 PLN
Hardsoft Telekom Jarosław Kaźmierczak Poznań 2 714 630 PLN 714 630 PLN
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 2 178 433 PLN 170 355 PLN
Perc Tech Sp. z o.o. Zielona Góra 2 328 656 PLN 328 656 PLN
Advisor prosta spółka akcyjna Poznań 2 474 159 PLN 474 159 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu w ramach projektu pt. Cyberbezpieczny Samorząd

Xcomp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 382 530 PLN

2026-08-31 12:51:37Z

Zakup serwera do budynku szpitala na potrzeby Bloku Operacyjnego

KONSULTANT IT SP. Z O.O. -

2026-08-19 16:08:17Z

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

EUROSOC Sp. z o.o. 170 355 PLN

2026-07-29 11:47:37Z

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Osiek Mały

EUROSOC Sp. z o.o. 186 510 PLN

2026-07-29 11:47:37Z

Zakup serwerów wraz z licencjami typu datacenter do utworzenia klastra

Advisor prosta spółka akcyjna -

2026-07-21 11:08:22Z

Dostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym oraz oprogramowania do wirtualizacji mocy obliczeniowej i zarządzania klastrem wirtualizacyjnym.

IT PARTNER MIROSŁAW WISZNIOWSKI -

2026-07-08 07:23:24Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 34 686 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 87 330 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 30 750 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Zwiększenie bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych Urzędu Gminy Godziesze Wielkie - Cyberbezpieczny Samorząd - zakup sprzętu i oprogramowania

AVMK Sp. z o.o. 71 340 PLN

2026-07-06 10:23:32Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 297 343 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresu cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie w ramach grantu „Cyberbezpieczne wodociągi”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA AQUALIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: MSK AQUALIFT sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301993867

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 24A

1.5.2.) Miejscowość: Międzychód

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 95748 2042

1.5.8.) Numer faksu: 95748 2043

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@aqualift.co

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aqualift.co

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresu cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie w ramach grantu „Cyberbezpieczne wodociągi”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fa87801-98db-4416-b8e2-a4b00637bf03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000959/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

KPOD.05.10-CW.01-001/25

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7fa87801-98db-4416-b8e2-a4b00637bf03

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Nie

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest przy użyciu:
Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Ilekroć w niniejszej SWZ lub w przepisach o zamówieniach publicznych mowa jest o stronie
internetowej prowadzonego postępowania należy przez to rozumieć także ww. Platformę zakupową.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Nie dotyczy

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.10.) Przyczyny odstąpienia od komunikacji elektronicznej:

użycie środków komunikacji elektronicznej wymaga pozyskania przez zamawiającego specjalistycznego sprzętu biurowego (art. 65 ust. 1 pkt 3 ustawy)

3.11.) Sposób nieelektronicznego składania ofert, wniosków, oświadczeń oraz innych dokumentów: Nie dotyczy

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
▪ administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Maciej Chlebowski
▪ inspektorem ochrony danych osobowych jest chlebowski@aqualift.co
▪ Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym
z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o numerze TM/07/ZZN/26 prowadzonym
w trybie podstawowym z możliwością negocjacji;
▪ odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 i art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) dalej „ustawa Pzp”;
▪ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
▪ obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu
o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
▪ w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
▪ posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych**;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
▪ nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Nie dotyczy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: TM/07/ZWiK/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Dostawa, wdrożenie i konfiguracja rozwiązań w zakresu cyberbezpieczeństwa dla Spółki AQUALIFT w Międzychodzie w ramach grantu „Cyberbezpieczne wodociągi”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do SWZ.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego wraz z całą infrastrukturą cyberbezpieczeństwa wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu na potrzeby Zamawiającego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30237280-5 - Akcesoria zasilające

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryteria oceny ofert - zamawiający uzna oferty za spełniające wymagania i przyjmie do szczegółowego
rozpatrywania, jeżeli :
1.1. oferta, spełnia wymagania określone niniejszą specyfikacją,
1.2. oferta została złożona, w określonym przez zamawiającego terminie,
1.3. wykonawca przedstawił ofertę zgodną co do treści z wymaganiami zamawiającego.
2. Kryteria oceny ofert - stosowanie matematycznych obliczeń przy ocenie ofert, stanowi podstawową zasadę oceny ofert, które
oceniane będą w odniesieniu do najkorzystniejszych warunków przedstawionych przez wykonawców w zakresie każdego kryterium.3. Za parametry najkorzystniejsze w danym kryterium, oferta otrzyma maksymalną ilość punktów ustaloną w poniższym opisie,
pozostałe będą oceniane odpowiednio - proporcjonalnie do parametru najkorzystniejszego, wybór oferty dokonany zostanie na
podstawie opisanych kryteriów i ustaloną punktację : punktacja 0-100 (100% = 100 pkt).

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) Odpis lub informacje z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
b) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (Załącznik nr 5 do SWZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
 art. 108 ust. 1 pkt 1-2 ustawy Pzp,
 art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp,
 art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
 art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
 art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
 art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp,
 art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. O udzielenie niniejszego
zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy :
1) nie podlegają wykluczeniu;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone w ogłoszeniu o zamówieniu oraz niniejszej specyfikacji warunków
zamówienia.
2. Warunki udziału w postępowaniu dotyczą : 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, zamawiający nie wyznacza szczegółowego
warunku w tym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej,

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Nie dotyczy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Nie dotyczy

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie składa oświadczenie, o którym mowa Rozdziale VIII ust. 1 (Załącznik nr 4 do SWZ). Dokument ten potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania w zakresie, w którym Wykonawca zobowiązany jest wykazać brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
2. Wykonawcy tworzący konsorcjum, ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu, albo reprezentowania w postępowaniu
i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo do pełnienia takiej funkcji, wystawione zgodnie z wymogami ustawowymi, powinno być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub osobistym przez prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z Wykonawców występujących wspólnie
3. Wykonawcy, wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

Nie dotyczy
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2 - Serwery
48820000-2 (Serwery) 32420000-3 (Urządzenia sieciowe) 30233000-1 (Urządzenia do przechowywania i odczytu danych) 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30237280-5 (Akcesoria zasilające) 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 30237280-5 - Akcesoria zasilające

Okres realizacji

3 miesiące