Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)
Dostawa, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa dla jednostek Powiatu Nidzickiego – Serwer do obsługi oprogramowania kopii zapasowych (...)
Numer referencyjny: OZK.272.15.2026
Zamawiający
Powiat Nidzicki
Traugutta 23
13-100 Nidzica, Warmińsko-mazurskie
NIP: 9840161589
REGON: 510742505
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Oświadczenie o spełnianiu warunków w postępowaniu
Zał_8 do SWZ_Oświadczenie o spełnianiu warunków w postępowaniu.docx
Opis Przedmiotu Zamówienia
ZAŁ_1_SWZ-OPZ Dostawa i konfiguracja serwera.pdf
Projekt umowy
Zał_2 do SWZ_Projekt_Umowy_v_1_2.docx
Oświadczenia o powiązaniach kapitałowych
Zał_10 do SWZ_Oświadczenia o powiązaniach kapitałowych.docx
Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
Zał_7 do SWZ_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
Specyfikacja Warunków Zamówienia
Specyfikacja Warunków Zamówienia_JO_v_1_6.doc
Wzór formularza ofertowego
Zał_4 do SWZ_Wzór formularza ofertowego.docx
Wzór wykazu zrealizowanych dostaw
Zał_5 do SWZ_Wzór_wykazu zrealizowanych dostaw_v_1_1.doc
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby
Zał_9 do SWZ_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Wzór wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia
Zał_6 do SWZ_Wzór_wykazu osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)
Najniższa cena
932 PLN
Średnia cena
172 329 PLN
Najwyższa cena
908 556 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska | 3 | 4 465 PLN | 13 395 PLN |
| PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL ŚRODA WIELKOPOLSKA | 3 | 2 254 PLN | 6 763 PLN |
| Stefan Miśkiewicz UrsaScience Gałków mały | 2 | - | - |
| MEDIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 2 | 651 900 PLN | 651 900 PLN |
| Oprogramowanie Naukowo Techniczne Sp. z o.o. Kraków | 2 | 22 204 PLN | 44 409 PLN |
| Softinet Spółka z o.o. Warszawa | 2 | 102 431 PLN | 102 431 PLN |
| THEISEN TECH Sp. z o.o. Pszczyna | 2 | - | 45 264 PLN |
| Softinet Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 35 979 PLN | 35 979 PLN |
| Talkie sp. z.o.o. Gdańsk | 2 | 292 260 PLN | 292 260 PLN |
| Media Sp. z o.o. Katowice | 1 | 308 853 PLN | 308 853 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup platformy typu LowCode wraz z wdrożeniem procesu obiegu faktur na potrzeby Centrum Informatycznego UWM w Olsztynie
2026-08-28 08:50:27Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-18 09:39:50Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-18 09:39:50Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-18 09:39:50Z
ZP/6/2026 Wdrożenie usługi Wirtualnej Rejestratorki (voice-bot), jako inteligentnego asystenta głosowego, do automatyzacji procesów telefonicznej obsługi pacjenta w ramach AOS
2026-08-12 10:29:23Z
Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne
2026-08-12 08:19:31Z
Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie Portalu Wiedzy Medycznej na potrzeby Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
2026-08-07 11:40:19Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-05 07:15:53Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-05 07:15:53Z
Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie
2026-08-05 07:15:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416893 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania
z zakresu cyberbezpieczeństwa dla jednostek Powiatu Nidzickiego – Serwer do obsługi oprogramowania kopii zapasowych (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nidzicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742505
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Traugutta 23
1.5.2.) Miejscowość: Nidzica
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatnidzicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatnidzicki.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania
z zakresu cyberbezpieczeństwa dla jednostek Powiatu Nidzickiego – Serwer do obsługi oprogramowania kopii zapasowych (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f24a936a-0c5e-4a68-a8cc-f986d4d85cbd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416893
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080006/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa dla jednostek Powiatu Nidzickiego – Serwer do obsługi oprogramowania kopii zapasowych (...)
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
„Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f24a936a-0c5e-4a68-a8cc-f986d4d85cbd3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.ezamovienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Rozdział III SWZ - Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający
będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych
i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OZK.272.15.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, konfiguracja oraz utrzymanie urządzeń i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa dla jednostek Powiatu Nidzickiego w ramach projektu: „Cyberbezpieczny Powiat Nidzicki”. Zakres zamówienia obejmuje dostawę, wdrożenie, konfigurację oraz utrzymanie serwera do obsługi oprogramowania kopii zapasowych i uwierzytelnienia użytkowników jednostek oświatowych dla: ZSZiO.
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48821000-9 - Serwery sieciowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 70
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy
4.3.6.) Waga: 30
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Rozdział VI SWZ - Kwalifikacja wykonawców – podstawy wykluczenia, warunki udziału w postępowaniu5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Rozdział XIV SWZ - Wymagania dotyczące wadium6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: www.ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:20
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
20 dni