Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 250 722 PLN

Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - postępowanie powtórzone

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00332051

Numer referencyjny: ZS.26.2.2026

Zamawiający

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W ZARZECZU

ul. Księdza Stanisława Gajeckiego 7

37-205 Zarzecze, Podkarpackie

NIP: 7941105686

REGON: 651419143

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa rożnych produktów spożywczych Dostawa różnych produktów spożywczych, zgodnie z SWZ

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Czas reakcji 40%

Część 2

Cena 60%
Czas reakcji 40%

Część 3

Cena 60%
Czas reakcji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
-
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia 868 000 07 52
ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR sp. j. Brzeźnica 872 000 85 83

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 6 ustawy
2 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska (Bochnia) Umowa podpisana 145 276 PLN 145 276 PLN
3 ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR sp. j. (Brzeźnica) Umowa podpisana 105 446 PLN 105 446 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 56 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15800000-6 - Różne produkty spożywcze)

Najniższa cena

0 PLN

Średnia cena

84 347 PLN

Najwyższa cena

389 891 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FH Jaro Jarosław Lorke Widziszewo 3 51 400 PLN 154 201 PLN
Zakład Mięsny Nowy Maxpol R. J. Kizior Sp. J. Brzeźnica 2 20 029 PLN 35 519 PLN
PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska Kalisz 2 141 314 PLN 282 629 PLN
Goldenfruit Kwilosz Spółka Jawna, 38-200 Jasło, ul. Towarowa 11b Jasło 2 92 706 PLN 185 412 PLN
GOLDENFRUIT Kwilosz Sp. j. Jasło 2 20 636 PLN 41 271 PLN
ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR sp. j. Brzeźnica 2 84 530 PLN 169 059 PLN
Goldenfruit sp. jawna Jasło 2 107 999 PLN 215 999 PLN
P.W. MAT Marzena Tkaczuk Starachowice 2 16 007 PLN 32 015 PLN
Zakład Mięsny Nowy Maxpol R.J. Kizior sp.Jawna Brzeźnica 2 182 510 PLN 182 510 PLN
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia 2 90 593 PLN 181 186 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - różne produkty spożywcze

POLADEX L.ZABORNIAK,M.ZABORNIAK sp. j. 133 777 PLN

2026-09-03 11:54:39Z

Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - postępowanie powtórzone

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 145 276 PLN

2026-09-03 11:48:10Z

Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - postępowanie powtórzone

ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL R.J. KIZIOR sp. j. 105 446 PLN

2026-09-03 11:48:10Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Polaris”Małgorzata Gruszczyńska, 126 173 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

ALMAX – DYSTRYBUCJA 4 381 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Polaris”Małgorzata Gruszczyńska 20 445 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Piekarnia i Cukiernia "Małgorzatka" Iwona Zgłobień 75 117 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Produkcyjno Handlowo Usługowa "HOREB FROST" S.C. Bogdan Bąk, Marek Bąk, Bogdan Wójtowicz 30 954 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, 35 910 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Dostawa artykułów spożywczych i mleczarskich dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 35 910 PLN

2026-09-01 10:31:09Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 48 155 PLN Max: 369 045 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - postępowanie powtórzone

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W ZARZECZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651419143

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Księdza Stanisława Gajeckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Zarzecze

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-205

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 166401529

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.zarzecze@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zszarzecze.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa żywności do stołówki internatu przy Zespole Szkół im . Wincentego Witosa w Zarzeczu – II połowa 2026 r. - postępowanie powtórzone

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5c9191a-d693-441a-8a07-b9bd9218568c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332051

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/304516/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/304516/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W niniejszym postępowaniu komunikacja zmawiającego z wykonawcami odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Pytania do SWZ należy zadawać za pomocą platformy zakupowej Zamawiającego za pomocą platformy zakupowej Zamawiającego przez link https;//zarzecze.ezamawiający.pl w sekcji "Komunikacja". Instrukcja korzystania z systemu jest dostępna pod wyżej wskazanym adresem.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZS.26.2.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.5.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 290878,66 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa rożnych produktów spożywczych
Dostawa różnych produktów spożywczych, zgodnie z SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów mleczarskich
Dostawa wyrobów mleczarskich, zgodnie z SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mięsa drobiowego
Dostawa mięsa drobiowego, zgodnie z SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 15131500-0 - Produkty drobiowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas reakcji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-17 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-17 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
09.07.2026
Termin składania ofert
17.07.2026 07:00
Wartość umowy
250 722 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
15800000-6 (Różne produkty spożywcze) 15500000-3 (Produkty mleczarskie) 15131500-0 (Produkty drobiowe)

Okres realizacji

do 2026-12-31