Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 53 317 PLN

Dostawa zasilacza, termostatów oraz kamery typu CMOS dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00126774

Numer referencyjny: POUZ-361/14/2026/WF

Zamawiający

Uniwersytet Warszawski

Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250011266

REGON: 000001258

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Część 2

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Część 3

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Tespol Sp. z o.o. Wrocław 8992410135
Witko Sp. z o.o. Łódź 7292550218
Devmatech Sp. z o.o. Warszawa 5222949552

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Tespol Sp. z o.o. (Wrocław) Umowa podpisana 53 317 PLN 53 317 PLN
2 Witko Sp. z o.o. (Łódź) Umowa podpisana - -
3 Devmatech Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38341300-0 - Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych)

Najniższa cena

53 317 PLN

Średnia cena

53 317 PLN

Najwyższa cena

53 317 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Devmatech Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
COMEF sp. z.o.o. Katowice 1 - -
Witko Sp. z o.o. Łódź 1 - -
Tespol Sp. z o.o. Wrocław 1 53 317 PLN 53 317 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 7 przetargów

Min: 53 317 PLN Średnia: 53 317 PLN Max: 53 317 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa zasilacza, termostatów oraz kamery typu CMOS dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzegorz.szczesny@fuw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zasilacza, termostatów oraz kamery typu CMOS dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8925da0-2099-4cd4-bfe2-91a83e723ead

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126774

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8925da0-2099-4cd4-bfe2-91a83e723ead

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8925da0-2099-4cd4-bfe2-91a83e723ead

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie https://ezamowienia.gov.pl.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”,

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: POUZ-361/14/2026/WF

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 38341300-0 - Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa termostatów dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 42943000-8 - Łaźnie termostatyczne i akcesoria

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery typu CMOS dla Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

4.2.6.) Główny kod CPV: 38651600-9 - Kamery cyfrowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Karty katalogowe producenta oferowanego przedmiotu zamówienia, potwierdzające, że spełnia on wymagania Zamawiającego.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień Umowy w zakresie:
1) gdy nowy Wykonawca ma zastąpić dotychczasowego Wykonawcę: w wyniku sukcesji, wstępując w prawa i obowiązki Wykonawcy, w następstwie przejęcia, połączenia, podziału, przekształcenia, upadłości, restrukturyzacji, dziedziczenia lub nabycia dotychczasowego Wykonawcy lub jego przedsiębiorstwa, o ile nowy Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niego podstawy wykluczenia oraz nie pociąga to za sobą innych istotnych zmian Umowy, a także nie ma na celu uniknięcia stosowania przepisów ustawy, lub w wyniku przejęcia przez Zamawiającego zobowiązań Wykonawcy względem jego podwykonawców, w przypadku, o którym mowa w art. 465 ust. 1 Pzp;
2) zmiany terminu dostawy o czas trwania siły wyższej w przypadku wystąpienia stanu klęski żywiołowej, stanu zagrożenia epidemicznego lub innego zdarzenia zagrażającego zdrowiu lub życiu ludzi o charakterze masowym, co zostanie potwierdzone oficjalnym komunikatem właściwych władz państwowych lub międzynarodowych lub producentów/dystrybutorów Sprzętu.
3) zmian w sposobie realizacji Umowy, w zakresie świadczeń Wykonawcy ustalonych Umową, wysokości ustalonego wynagrodzenia oraz terminu realizacji, w przypadku zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian, jeżeli Wykonawca wykaże, iż zmiana prawa wpływa na sposób lub czas lub koszt wykonania przedmiotu Umowy, a zmiana jest niezbędna do spełnienia wymagań wynikających ze zmienionych przepisów i tylko w zakresie niezbędnym do spełnienia tych wymagań,
4) zmian zaoferowanych produktów w przypadkach niezależnych od Wykonawcy (np. zaprzestania produkcji oferowanego Sprzętu, wyczerpanie asortymentu, wycofanie Sprzętu z użytku, zmian numerów katalogowych, wprowadzenie Sprzętu zamiennego, zmiany wielkości opakowań), pod warunkiem, że Wykonawca w chwili składania oferty nie miał o tym wiedzy, a ponadto pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych w SWZ i przy zachowaniu niezmienności cen. Zaoferowany nowy wyrób musi posiadać tak samo dobre lub lepsze parametry niż wskazane w ofercie oraz jego cena nie może być wyższa od zaoferowanej na produkt pierwotny;
5) zmian w komparycji Umowy (dotyczących np.: nazwy, siedziby), literówek, systematyki Umowy, podstaw prawnych aktów prawnych przywołanych w Umowie, osób odpowiedzialnych za realizację przedmiotu Umowy, podwykonawców, numeru rachunku bankowego, korygowania oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych w przypadku ich zaistnienia.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-04 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-04 11:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-02-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.02.2026
Termin składania ofert
09.03.2026 10:00
Wartość umowy
53 317 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 38341300-0 - Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych
38341300-0 (Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych) 42943000-8 (Łaźnie termostatyczne i akcesoria) 38651600-9 (Kamery cyfrowe)

Okres realizacji

56 dni