Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 08:00 (3 dni)

Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00410663

Numer referencyjny: 99/2026

Zamawiający

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Topolowa 16

32-500 Chrzanów, Małopolskie

NIP: 6281916916

REGON: 000310108

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)– 1 pakiet. . Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera zał. 2 do SWZ- pakiet, zał. 3 do SWZ- AIT (Arkusz Informacji Technicznych), zał. 3a do SWZ- PassMark - CPU Benchmarks, oraz zał. 4 do SWZ- wzór umowy.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Parametry techniczne 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 127 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)

Najniższa cena

2 050 PLN

Średnia cena

151 378 PLN

Najwyższa cena

755 835 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PIXEL Centrum Komputerowe Tomasz Dziedzic Łubnice 3 6 995 PLN 6 995 PLN
CPU ZETO Sp. o.o. Jelenia Góra 3 54 240 PLN 106 867 PLN
Vision Zbigniew Ducki Warszawa 3 - -
PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Kraków 2 249 953 PLN 249 953 PLN
Progress Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Kraków 2 - 7 983 PLN
Konica Minolta Business Solutions Polska sp.z o.o. Warszawa 2 26 911 PLN 26 911 PLN
Progress Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Kraków 2 - -
MBM Electronics sj. Maria Francuz, Bogusław Śliwa Kraków 2 165 296 PLN 165 296 PLN
AVMK sp. z o.o. Poznań 2 205 262 PLN 205 262 PLN
NTT TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKRĘT 2 51 125 PLN 51 125 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa

„CEZAR” Cezary Machnio i Piotr Gębka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 208 793 PLN

2026-09-01 11:37:52Z

Dostawa sprzętu komputerowego dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa

Firma Handlowo-Usługowa Horyzont Krzysztof Lech 78 413 PLN

2026-09-01 11:37:52Z

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu w Oświęcimiu.

AV-IT SOLUTIONS Sp. z o.o. 92 945 PLN

2026-09-01 06:51:00Z

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu w Oświęcimiu.

WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK -

2026-09-01 06:51:00Z

Dostawa sprzętu komputerowego i audiowizualnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

Adam Tkacz -

2026-08-31 17:15:10Z

Dostawa komputerów, monitorów i laptopów oraz licencji oprogramowania biurowego Microsoft Office LTSC Standard 2024 lub rozwiązania równoważnego, w podziale na 2 części

Progress Systemy Komputerowe Sp. z o.o. 233 226 PLN

2026-08-28 13:07:12Z

Dostawa komputerów, monitorów i laptopów oraz licencji oprogramowania biurowego Microsoft Office LTSC Standard 2024 lub rozwiązania równoważnego, w podziale na 2 części

SPAN POLSKA Sp. z o.o. 116 822 PLN

2026-08-28 13:07:12Z

Dostawa części komputerowych i urządzeń peryferyjnych dla jednostek AGH

BINO COMPUTERS s. Bobek. B. Bielak, S. Bara spółka jawna -

2026-08-27 07:41:07Z

Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego wraz z oprogramowaniem i usługą wdrożenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach

AV Smart sp. z o. o. 646 377 PLN

2026-08-26 09:30:30Z

Dostawa części komputerowych i urządzeń peryferyjnych dla jednostek AGH

BINO COMPUTERS S. Bobek, B. Bielak, S. Bara spółka jawna 104 612 PLN

2026-08-17 12:08:49Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 178 209 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Topolowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital-chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-chrzanow.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dca586a-ce54-401e-8144-78039209522a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410663

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00086375/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa sprzętu branży IT

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chrzanow/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chrzanow/proceedings

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu o
udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie,
wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem
wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji
elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług
drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123 i 730).
2. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie
podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w
szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VII ust. 1 SWZ
składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym.
3. Oferty, zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują:
1) poprzez Platformę, dostępną pod adresem: www.platformazakupowa.pl
4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej dotyczące w szczególności logowania, składania
wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu
Platformy Zakupowej znajdują się w zakładce „Instrukcje użytkownika" na stronie internetowej pod adresem
https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca
5. Zgodnie z 67 ustawy Pzp, Zamawiający podaje wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy
www.platformazakupowa.pl:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 2 Mbit/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana przeglądarka internetowa obsługująca Javascript np.: EDGE, Chrome, FireFox, w najnowszej dostępnej wersji, z
włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” lub możliwością korzystania z lokalnej pamięci przeglądarki,
d) komunikacja z platformazakupowa.pl jest szyfrowana z wykorzystaniem protokołu TLS 1.3.
e) Czas odbioru danych przez platformę zakupową jest zsynchronizowany z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce
wyznaczonym przez serwery czasu Głownego Urzędu Miar z użyciem protokołu NTP.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE
L119 z dnia
4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szpital Powiatowy w Chrzanowie ul. Topolowa 16, 32-500 Chrzanów ;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych: administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych: Pani Aneta
Nędza adres e mail: iod@szpital-chrzanow.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt.1 ustawy
Pzp).
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 74 ustawy Pzp.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania
o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisanych ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22
RODO.8) posiada Pani/Pan:a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (wprzypadku, gdy skorzystanie z tego
prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania
dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie
zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie
może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie
niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2
RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych
osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych
osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki
2, 00-193 Warszawa

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 99/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)– 1 pakiet.
. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera zał. 2 do SWZ- pakiet, zał. 3 do SWZ- AIT (Arkusz Informacji Technicznych), zał. 3a do SWZ- PassMark - CPU Benchmarks, oraz zał. 4 do SWZ- wzór umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Parametry techniczne

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

7) Przedmiotowe środki dowodowe :
a) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 16 – Zasilacz, oświadczenie wykonawcy lub producenta komputera potwierdzające, że wskazane przez wykonawcę zasilacze są montowane na etapie produkcji w fabryce oraz, że spełniają wymogi certyfikatu 80 Plus;

b) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 20 - Certyfikaty i standardy – oświadczenie producenta lub certyfikat producenta zaoferowanego komputera, że posiada:
• Certyfikat ISO 9001 dla producenta komputera,
• Certyfikat ISO 14001 dla producenta komputera,
• Certyfikat ISO 50001 dla producenta komputera,
• Deklarację zgodności CE dla zaoferowanego komputera,

c) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 20 - Certyfikaty i standardy- potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta jednostki (wg wytycznych Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A., zawartych w dokumencie „Opracowanie propozycji kryteriów środowiskowych dla produktów zużywających energię możliwych do wykorzystania przy formułowaniu specyfikacji na potrzeby zamówień publicznych”, pkt. 3.4.2.1; dokument z grudnia 2006), w szczególności zgodności z normą ISO 1043-4 dla płyty głównej oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych o masie powyżej 25 gramów;

d) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, Monitor 24’ 15 szt., pkt 23 - Certyfikaty – oświadczenie producenta lub certyfikat producenta zaoferowanego monitora, że posiada:
• Certyfikat ISO 9001 dla producenta monitora
• Certyfikat ISO 14001 dla producenta monitora
• Deklarację zgodności CE dla zaoferowanego monitora,

e) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, Monitor 24’ 15 szt., pkt 23 - Certyfikaty - oświadczenie, że zaoferowany model monitora posiada Certyfikat TCO Certified Edge Displays - do oferty należy również załączyć wydruk ze strony http://tcocertified.com/product-finder/

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

7) Przedmiotowe środki dowodowe :
a) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 16 – Zasilacz, oświadczenie wykonawcy lub producenta komputera potwierdzające, że wskazane przez wykonawcę zasilacze są montowane na etapie produkcji w fabryce oraz, że spełniają wymogi certyfikatu 80 Plus;

b) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 20 - Certyfikaty i standardy – oświadczenie producenta lub certyfikat producenta zaoferowanego komputera, że posiada:
• Certyfikat ISO 9001 dla producenta komputera,
• Certyfikat ISO 14001 dla producenta komputera,
• Certyfikat ISO 50001 dla producenta komputera,
• Deklarację zgodności CE dla zaoferowanego komputera,

c) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, komputer stacjonarny 15 szt., pkt 20 - Certyfikaty i standardy- potwierdzenie spełnienia kryteriów środowiskowych, w tym zgodności z dyrektywą RoHS Unii Europejskiej o eliminacji substancji niebezpiecznych w postaci oświadczenia producenta jednostki (wg wytycznych Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A., zawartych w dokumencie „Opracowanie propozycji kryteriów środowiskowych dla produktów zużywających energię możliwych do wykorzystania przy formułowaniu specyfikacji na potrzeby zamówień publicznych”, pkt. 3.4.2.1; dokument z grudnia 2006), w szczególności zgodności z normą ISO 1043-4 dla płyty głównej oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych o masie powyżej 25 gramów;

d) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, Monitor 24’ 15 szt., pkt 23 - Certyfikaty – oświadczenie producenta lub certyfikat producenta zaoferowanego monitora, że posiada:
• Certyfikat ISO 9001 dla producenta monitora
• Certyfikat ISO 14001 dla producenta monitora
• Deklarację zgodności CE dla zaoferowanego monitora,

e) Dotyczy zał. 3 do SWZ -AIT, Monitor 24’ 15 szt., pkt 23 - Certyfikaty - oświadczenie, że zaoferowany model monitora posiada Certyfikat TCO Certified Edge Displays - do oferty należy również załączyć wydruk ze strony http://tcocertified.com/product-finder/

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

3. Dokumenty stanowiące ofertę, które należy złożyć:
1) Formularz ofertowy (zał. nr 1 do SWZ),
2) Pakiet (zał. nr 2 do SWZ),
3) AIT (Arkusz Informacji Technicznych) – zał. 3 do SWZ,
4) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania– w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepoleganiu wykluczeniu składa każdy z Wykonawców (zał. nr 5do SWZ),
5) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik;
6) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
7) Przedmiotowe środki dowodowe.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
5. W przypadku wyboru oferty Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego dostarczenia umowy regulującej współpracę tych podmiotów (w formie oryginału lub kserokopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę).

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Szczegółowy rodzaj, zakres zmian oraz warunki ich wprowadzenia ujęte są we wzorze umowy- załączniku nr 4 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chrzanow/proceedings

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z
okoliczności wskazanych:
1) w art. 108 ust. 1 Pzp;
2) w art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu
agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia.
Zamawiający
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
07.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30213300-8 (Komputer biurkowy) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30213300-8 - Komputer biurkowy 30231300-0 - Monitory ekranowe

Okres realizacji

30 dni