Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 151 502 PLN

Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00265393

Numer referencyjny: DKw.2232.7.2026.KH

Zamawiający

ZAKŁAD KARNY NR 1 W STRZELCACH OPOLSKICH

KAROLA MIARKI 1

47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie

NIP: 7561285624

REGON: 000320236

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawy jabłek Lp. Nazwa art. J.m. Ilość 1 Jabłko powinno być: całe, zdrowe, czyste, świeże, suche, bez uszkodzeń. Dostawy o jednakowych średnicach, waga pojedyncza sztuki od 100g do 200g, dostawy w skrzynkach drewnianych lub plastikowych do 20 kg; dostawy sukcesywne po około 400 - 700 kg; 1 raz w tygodniu. Miesięczne zapotrzebowanie około 2700 kg. Jakość nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 17 000

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 2

Cena 60%
Termin płatności 40%

Część 3

Cena 60%
Termin płatności 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Gospodarstwo Sadownicze Bartłomiej Pencko Strzelce Opolskie 7561215138
Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz Sokolina 260345080
Produkcja i Sprzedaż Owoców i Warzyw Duszyński Marcin Kamionka 731622767

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Gospodarstwo Sadownicze Bartłomiej Pencko (Strzelce Opolskie) Umowa podpisana 38 913 PLN 38 913 PLN
2 Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz (Sokolina) Umowa podpisana 47 170 PLN 47 170 PLN
3 Produkcja i Sprzedaż Owoców i Warzyw Duszyński Marcin (Kamionka) Umowa podpisana 65 419 PLN 65 419 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Opolskie — na podstawie 86 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne)

Najniższa cena

2 508 PLN

Średnia cena

40 697 PLN

Najwyższa cena

364 520 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI Bytom 4 39 863 PLN 119 588 PLN
ETQA Sp. z o. o. Częstochowa 4 - -
Zbigniew Antał Gospodarstwo Rolne Trześnia 2 4 6 447 PLN 26 601 PLN
F.H.P. "PIEDRO" Krzysztof Droś Olesno 4 12 051 PLN 27 760 PLN
FH JARO Jarosław Lorke Widziszewo 3 19 437 PLN 58 311 PLN
Sebastian Bąk Opole 2 17 102 PLN 34 204 PLN
„MASARNIA BOROWE” J.B. Pluta Spółka Jawna Węglowice 2 11 875 PLN 23 750 PLN
PPHU „JOHN” PAWEŁ JOHN Grotniki 2 43 478 PLN 86 956 PLN
Warzywniak Sp. z o.o. Rogów Opolski 2 40 571 PLN 81 141 PLN
" SPOŁEM" POWSZCZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Olesno 2 42 265 PLN 84 530 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywna dostawa artykułów mleczarskich oraz konserw rybnych

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita 364 520 PLN

2026-08-19 11:03:03Z

Sukcesywna dostawa artykułów mleczarskich oraz konserw rybnych

FHU Kastor Tadeusz Wąchała 23 179 PLN

2026-08-19 11:03:03Z

Sukcesywna dostawa artykułów mleczarskich oraz konserw rybnych

PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska -

2026-08-19 11:03:03Z

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 r. – nabiał, mrożonki, trwałe, dodatki – cz. II.

ETQA SP Z O.O. 29 859 PLN

2026-08-03 08:57:33Z

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 r. – nabiał, mrożonki, trwałe, dodatki – cz. II.

Sebastian Bąk 20 584 PLN

2026-08-03 08:57:33Z

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2026 r. – nabiał, mrożonki, trwałe, dodatki – cz. II.

Sebastian Bąk 13 620 PLN

2026-08-03 08:57:33Z

Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

Gospodarstwo Sadownicze Bartłomiej Pencko 38 913 PLN

2026-07-22 10:00:19Z

Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz 47 170 PLN

2026-07-22 10:00:19Z

Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

Produkcja i Sprzedaż Owoców i Warzyw Duszyński Marcin 65 419 PLN

2026-07-22 10:00:19Z

„Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Domów Dziennego Pobytu Złota Jesień i Magda – Maria w Opolu ”

PPHU Zakład Masarski s.c. Ośliźlok Henryka, Ośliźlok Stanisław 71 610 PLN

2026-07-21 12:45:56Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 493 PLN Średnia: 65 280 PLN Max: 785 309 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY NR 1 W STRZELCACH OPOLSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320236

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KAROLA MIARKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_1_strzelce_opolskie@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zk1strzelceopolskie.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Zakład Karny

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fe58d63-eb8a-4b2b-a1c8-c57a28e5f59d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101027/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawy warzyw i owoców do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fe58d63-eb8a-4b2b-a1c8-c57a28e5f59d

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami odbywa za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl , w zakresie dotyczącym składania ofert oraz oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. W pozostałym zakresie dotyczącym niniejszego postępowania komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w postaci e-mail: katarzyna.hildebrandt@sw.gov.pl.
3. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać dostęp do konta na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania
z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny
na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone
w zakładce „Centrum Pomocy”.
5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Centrum pomocy platformy
e-Zamówienia pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/.
6. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, jest możliwa drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań, zawiadomień
i zadawanie pytań. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
7. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
8. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
9. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy
do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
10. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania
z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
11. Zamawiający dopuszcza możliwość składania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: katarzyna.hildebrandt@sw.gov.pl.
12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
13. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z platformy e-Zamówienia, określone
w Regulaminie korzystania z platformy e-Zamówienia oraz zobowiązują się korzystając
z platformy e-Zamówienia przestrzegać postanowień tego regulaminu.
14. Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na platformę e-Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DKw.2232.7.2026.KH

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawy jabłek
Lp. Nazwa art. J.m. Ilość
1 Jabłko powinno być: całe, zdrowe, czyste, świeże, suche, bez uszkodzeń. Dostawy o jednakowych średnicach, waga pojedyncza sztuki od 100g do 200g, dostawy w skrzynkach drewnianych lub plastikowych do 20 kg; dostawy sukcesywne po około 400 - 700 kg; 1 raz w tygodniu.
Miesięczne zapotrzebowanie około 2700 kg. Jakość nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 17 000

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni i porówna jedynie te oferty, które zostaną złożone przez Wykonawców niewykluczonych przez Zamawiającego z niniejszego postępowania i nie zostaną odrzucone przez Zamawiającego.
2. Oferty zostaną ocenione przez Zamawiającego w oparciu o następujące kryteria i ich znaczenie:
Lp. KRYTERIUM ZNACZENIE PROCENTOWE KRYTERIUM ( WAGA)
1 CENA BRUTTO ZA CAŁOŚĆ ZAMÓWIENIA W DANEJ CZĘŚCI 60,00%
2 TERMIN PŁATNOŚCI 40,00%
Nazwa kryterium „cena brutto za całość zamówienia w danej części” – waga kryterium – 60 punktów (punkty podane będą w pełnych cyfrach zgodnie z regułą matematyczną):
cena najniższa oferowana brutto
Ilość punktów = ----------------------------------------- x 60 punktów
cena badanej oferty brutto
Wykonawca, który przedstawi najniższą cenę otrzyma 60 punktów, pozostali wykonawcy otrzymują odpowiednio mniej punktów, stosownie do wzoru.
Nazwa kryterium „termin płatności” – waga kryterium – 40 punktów
Termin płatności zostanie wyliczony na podstawie następującego zestawienia:
1. do 14 dni – 0 punktów
2. od 15 dni – do 20 dni – 15 punktów
3. od 21 dni do 29 dni – 25 punktów
4. 30 dni – 40 punktów
Maksymalną ilość punktów w kryterium „termin płatności” uzyska oferta, w której zaoferowany przez Wykonawcę w formularzu ofertowym (zał. nr 1 - 3 do SWZ) termin płatności będzie wynosił 30 dni.
WYNIK. Ocena ofert nastąpi przez ich uszeregowanie – od oferty z najwyższą liczbą punktów do oferty z najniższą liczbą punktów. Oferta z najwyższą liczbą punktów stanowi ofertę najkorzystniejszą.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawy ziemniaków
Lp. Nazwa art. J.m. Ilość
1 Ziemniak krajowy o miąższu żółtym, o średnicy poprzecznej i podłużnej min. 6 cm, nieprzerośnięte kiełkami i perzem, zdrowe bez oznak gnicia, śladów pleśni i uszkodzeń mechanicznych, nie mogą być myte, nie dopuszcza się nadmiernie zawilgoconych na powierzchni, zaparzonych, zapleśniałych, zmarzniętych, zanieczyszczonych środkami ochrony roślin, wolne od szkodników i szkód przez nie wyrządzonych. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie około 17 000 kg, dostawy sukcesywne po około 2300 - 3600 kg na tydzień Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm.
Ziemniaki wprowadzone do obrotu muszą być oznakowane trwałym
i widocznym numerem rejestracyjnym podmiotu oraz informacją o kraju pochodzenia, zgodnie z przepisami prawa o ochronie roślin. kg 102 100

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni i porówna jedynie te oferty, które zostaną złożone przez Wykonawców niewykluczonych przez Zamawiającego z niniejszego postępowania i nie zostaną odrzucone przez Zamawiającego.
2. Oferty zostaną ocenione przez Zamawiającego w oparciu o następujące kryteria i ich znaczenie:
Lp. KRYTERIUM ZNACZENIE PROCENTOWE KRYTERIUM ( WAGA)
1 CENA BRUTTO ZA CAŁOŚĆ ZAMÓWIENIA W DANEJ CZĘŚCI 60,00%
2 TERMIN PŁATNOŚCI 40,00%
Nazwa kryterium „cena brutto za całość zamówienia w danej części” – waga kryterium – 60 punktów (punkty podane będą w pełnych cyfrach zgodnie z regułą matematyczną):
cena najniższa oferowana brutto
Ilość punktów = ----------------------------------------- x 60 punktów
cena badanej oferty brutto
Wykonawca, który przedstawi najniższą cenę otrzyma 60 punktów, pozostali wykonawcy otrzymują odpowiednio mniej punktów, stosownie do wzoru.
Nazwa kryterium „termin płatności” – waga kryterium – 40 punktów
Termin płatności zostanie wyliczony na podstawie następującego zestawienia:
1. do 14 dni – 0 punktów
2. od 15 dni – do 20 dni – 15 punktów
3. od 21 dni do 29 dni – 25 punktów
4. 30 dni – 40 punktów
Maksymalną ilość punktów w kryterium „termin płatności” uzyska oferta, w której zaoferowany przez Wykonawcę w formularzu ofertowym (zał. nr 1 - 3 do SWZ) termin płatności będzie wynosił 30 dni.
WYNIK. Ocena ofert nastąpi przez ich uszeregowanie – od oferty z najwyższą liczbą punktów do oferty z najniższą liczbą punktów. Oferta z najwyższą liczbą punktów stanowi ofertę najkorzystniejszą.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Dostawy warzyw
Lp. Nazwa art. J.m. Ilość
1 Kapusta biała krajowa, powinna być: zdrowa, czysta, o świeżym wyglądzie, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, nie pęknięta, bez odgnieceń i uszkodzeń, bez zanieczyszczeń środkami ochrony roślin, workowana od 10 kg do 25 kg, szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie 2 750 kg, dostawy 1 raz w tygodniu sukcesywne po około 250-700 kg, dostawy w opakowaniach dostawcy bez dodatkowych opłat. kg 16 500
2 Kapusta czerwona krajowa, powinna być: zdrowa, czysta, o świeżym wyglądzie, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, nie pęknięta, bez odgnieceń i uszkodzeń, bez zanieczyszczeń środkami ochrony roślin, workowana od 10 kg do 25 kg, szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie około 1150 kg, dostawy sukcesywne 1 raz w tygodniu po około 230 kg, dostawy w opakowaniach dostawcy bez dodatkowych opłat. kg 6 900
3 Cebula biała, krajowa, powinna być: zdrowa, czysta, cała, o zdrowym wyglądzie, bez uszkodzeń, bez zanieczyszczeń środkami ochrony roślin, bez nalotów pleśni, workowana od 10 kg do 25 kg, szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie około 2160 kg, dostawy sukcesywne 1 raz w tygodniu po około 500 kg, dostawy w opakowaniach dostawcy bez dodatkowych opłat. kg 13 000
4 Marchew krajowa pomarańczowa powinna być: zdrowa, czysta, sucha, o świeżym wyglądzie, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, nie zwiędnięta, bez uszkodzeń, bez zanieczyszczeń środkami ochrony roślin, bez nalotów pleśni, nie pęknięta, workowana od 10 kg do 25 kg, o jednakowej średnicy-nie mniej niż 3 cm. szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie około 3650 kg, dostawy sukcesywne 1 raz w tygodniu po około 700 kg, dostawy w opakowaniach dostawcy bez dodatkowych opłat. kg 21 900
5 Burak czerwony krajowy, powinien być: zdrowy, czysty, suchy, wolny od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez uszkodzeń, nie zwiędnięty, bez zanieczyszczeń środkami ochrony roślin, workowany od 10 kg do 25 kg, dostawy towaru o jednakowej średnicy-nie mniej niż 6 cm. szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie około 3150 kg, dostawy sukcesywne 1 raz w tygodniu po około 630 kg, dostawy w opakowaniach dostawcy bez dodatkowych opłat. kg 18 900

4.2.6.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni i porówna jedynie te oferty, które zostaną złożone przez Wykonawców niewykluczonych przez Zamawiającego z niniejszego postępowania i nie zostaną odrzucone przez Zamawiającego.
2. Oferty zostaną ocenione przez Zamawiającego w oparciu o następujące kryteria i ich znaczenie:
Lp. KRYTERIUM ZNACZENIE PROCENTOWE KRYTERIUM ( WAGA)
1 CENA BRUTTO ZA CAŁOŚĆ ZAMÓWIENIA W DANEJ CZĘŚCI 60,00%
2 TERMIN PŁATNOŚCI 40,00%
Nazwa kryterium „cena brutto za całość zamówienia w danej części” – waga kryterium – 60 punktów (punkty podane będą w pełnych cyfrach zgodnie z regułą matematyczną):
cena najniższa oferowana brutto
Ilość punktów = ----------------------------------------- x 60 punktów
cena badanej oferty brutto
Wykonawca, który przedstawi najniższą cenę otrzyma 60 punktów, pozostali wykonawcy otrzymują odpowiednio mniej punktów, stosownie do wzoru.
Nazwa kryterium „termin płatności” – waga kryterium – 40 punktów
Termin płatności zostanie wyliczony na podstawie następującego zestawienia:
1. do 14 dni – 0 punktów
2. od 15 dni – do 20 dni – 15 punktów
3. od 21 dni do 29 dni – 25 punktów
4. 30 dni – 40 punktów
Maksymalną ilość punktów w kryterium „termin płatności” uzyska oferta, w której zaoferowany przez Wykonawcę w formularzu ofertowym (zał. nr 1 - 3 do SWZ) termin płatności będzie wynosił 30 dni.
WYNIK. Ocena ofert nastąpi przez ich uszeregowanie – od oferty z najwyższą liczbą punktów do oferty z najniższą liczbą punktów. Oferta z najwyższą liczbą punktów stanowi ofertę najkorzystniejszą.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-05 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-05 08:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-04

2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.05.2026
Termin składania ofert
05.06.2026 06:00
Wartość umowy
151 502 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
15000000-8 (Żywność napoje tytoń i produkty pokrewne)

Okres realizacji

01.07.2026 - 31.12.2026