Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

„Dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów p.poż. oraz wymiana okien w części sal lekcyjnych w XV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, przy ul. Pilotów 7.”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00414370

Zamawiający

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

Gdańsk, Pomorskie

NIP: 5840203274

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

80-180 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KSS-GROUP Sp. z o.o. Gdańsk -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KSS-GROUP Sp. z o.o. (Gdańsk) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)

Najniższa cena

33 282 PLN

Średnia cena

1 257 139 PLN

Najwyższa cena

15 373 770 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Provision Sp. z o.o. Rumia 4 - -
REVIX SP. Z O.O. GDAŃSK 4 1 666 463 PLN 8 199 000 PLN
Usługi remontowe ,,TAKET" Marcin Nizioł Kobylnica 3 141 420 PLN 424 261 PLN
BIANKOWSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Miechucino 2 34 809 PLN 34 809 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOJAX S.C. JAN I ZOFIA WILDMAN; Zblewo 2 - -
OMEGA Renata Wolak Rębiechowo 2 - -
Tym Bud Zakład Remontowo Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 2 - -
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lorek Piotr Lorek Słupsk 2 165 921 PLN 331 842 PLN
Usługi Inżynieryjno-Budowlane Piotr Brunka Gniszewo 2 266 750 PLN 533 500 PLN
4ml budowa sp. z o.o. Kartuzy 2 435 582 PLN -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont budynku nr 80 w KW 6068 Siemirowice

D&D INVEST Sp. z o.o. -

2026-09-02 09:18:09Z

Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 184036G w miejscowości Wyrówno

COLAS Polska Sp. z o.o., 378 897 PLN

2026-09-02 07:03:37Z

„Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku piłkarskim w Damnicy.”

Usługi ogólnobudowlane Bronk Zdzisław 388 000 PLN

2026-09-01 13:04:11Z

Wykonanie wentylacji oraz automatyczną regulacją poziomu wilgotności w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w ramach inwestycji pn. „Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie”

OL- PAT Sp. z o.o. 1 475 925 PLN

2026-09-01 11:36:16Z

Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska

Hydro-Mag sp. z o.o. 520 033 PLN

2026-09-01 09:29:31Z

Przebudowa i rozbudowa budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania z funkcji biurowej na budynek o funkcji zamieszkania zbiorowego tj. noclegowni przy ul. Elbląskiej 66D w Gdańsku.

Budrem-Rybak Sp. z o.o. Sp.K. -

2026-09-01 08:29:32Z

Przebudowa ulicy Osiedlowej i Bocznej w Węsiorach

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOWALSKI 975 000 PLN

2026-09-01 06:58:53Z

Budowa hali magazynowej na potrzeby OLiOC wraz z zagospodarowaniem terenu.

JATAJ Marian Kłopotek 4 894 170 PLN

2026-08-31 12:33:02Z

Budowa zbiornika wodnego o pojemności do 50 m3 przeznaczonego na cele gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa Żukowo, Funka i Kopernica – postępowanie II

Zakład ślusarksi Krzystof Lica 405 903 PLN

2026-08-31 12:10:10Z

BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PRZY UL. PIOTRA SKARGI W LĘBORKU, ŁĄCZĄCEJ DW214 (UL. ZWYCIĘSTWA) Z UL. DWORCOWĄ, PIOTRA SKARGI I TARGOWĄ

HYDRO-MAG Sp. z o.o. 1 521 363 PLN

2026-08-31 12:07:39Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 384 PLN Średnia: 1 488 117 PLN Max: 25 947 765 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów p.poż. oraz wymiana okien w części sal lekcyjnych w XV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, przy ul. Pilotów 7.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6284c52-8562-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414370

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00017645/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów p.poż. oraz wymiana okien w części sal lekcyjnych w XV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, przy ul. Pilotów 7.”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów p.poż. oraz wymiana okien w części sal lekcyjnych w XV Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, przy ul. Pilotów 7”. Realizacja zadania obejmuje: przebudowę dwóch klatek schodowych, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do OPZ prace instalacyjne w zakresie : instalacji c.o. , instalacji elektrycznych i niskoprądowych systemu sygnalizacji pożaru i oddymiania w budynku szkolnym; wymianę okien w pomieszczeniach lekcyjnych nr 201, 202, 203, 204,103 i 219 na okna PCV, Okna według danych technicznych i schematu załączonego do przedmiaru, Współczynnik przenikania ciepła dla całej konstrukcji okna U=0,9 W/m2K. Stolarka okienna w kolorze białym. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:2.1. przebudowę dwóch klatek schodowych oraz towarzyszące instalacje w budynku szkoły 1) Roboty rozbiórkowe i demontażowe.2) Roboty budowlano montażowe związane z przebudową i odymianiem klatek schodowych. 3) Przebudowę wewnętrznych instalacji elektrycznych. 4) Budowę instalacji niskoprądowych – systemu sygnalizacji pożaru i oddymiania. 5) Przebudowę instalacji c.o.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45232460-4 - Roboty sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KSS-GROUP Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Świętokrzyska 25/120

4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 80-180

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1144958,83 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00053546/02

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-08-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Opóźnienie w udostępnieniu obiektu przez użytkownika, ograniczenie przez użytkownika czasu, w jakim mogłyby być prowadzone roboty budowlane, konieczność uszczegółowienia części rozwiązań projektowych przez nadzór autorski oraz utrudnienia i opóźnienia w pomiarze i dostawie stolarki okiennej.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana terminu wykonania robót na 10 listopada 2021 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Tymczasowy brak możliwości prowadzenia robót budowlanych związanych z
wykonaniem klap oddymiających wymagający wyłączenia części sal lekcyjnych z użytkowania (brak zgody użytkownika na takie wyłączenie).

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wyodrębnienie robót budowlanych związanych z wykonaniem klap oddymiających jako odrębnego przedmiotu odbioru, wraz z odpowiednim podziałem wynagrodzenia i zmianą terminu wykonania dla wyodrębnionego przedmiotu odbioru poprzez jego wydłużenie do dnia 15 sierpnia 2022 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1144958,83 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7
45000000-7 (Roboty budowlane) 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu) 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków) 45232460-4 (Roboty sanitarne) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne)