Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do szkól i przedszkola na terenie Gminy Wyszków
Numer referencyjny: SO.26.1.2026 ZP
Zamawiający
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W WYSZKOWIE
ul. 1 Maja 23 A, Centrum Usług Wspólnych w Wyszkowie
07-202 Wyszków, Mazowieckie
NIP: 7621027571
REGON: 550416393
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 1 do SWZ
Załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.xls
Oświadczenie art 125
Oświadczenie na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.doc
Formularz Ofertowy
Formularz Ofertowy gaz.docx
SWZ na kompleksowa dostawa gazu
SWZ na dostawę gazu 2027_12_spr.pdf
Formularz cenowy
Formularz cenowy 2027.xlsx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 50 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7 - Gaz ziemny)
Najniższa cena
8 074 PLN
Średnia cena
381 397 PLN
Najwyższa cena
964 064 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 3 | - | - |
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 253 156 PLN | 431 680 PLN |
| UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | 431 916 PLN | 1 295 749 PLN |
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| AUDAX RENEWABLES POLSKA SP. Z O.O. Warszawa | 2 | 764 185 PLN | 1 528 371 PLN |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 2 | 204 909 PLN | 409 817 PLN |
| myORLEN Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 21 368 PLN | 42 735 PLN |
| Targor-Truck Sp. z o.o. Rzekuń | 2 | 479 770 PLN | 479 770 PLN |
| MYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WARSZAWA | 1 | 964 064 PLN | 964 064 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12
2026-08-26 09:26:17Z
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E do budynków Starostwa Powiatowego w Otwocku
2026-08-20 13:34:46Z
Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby”.
2026-08-03 09:22:03Z
„Dostawa sprężonego gazu ziemnego CNG dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce”
2026-07-27 12:27:41Z
Dostawa paliwa gazowego – gazu ziemnego wysokometanowego grupy E do instalacji znajdującej się w obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie przy ul. Strumykowej 21
2026-07-22 07:04:23Z
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego na cele grzewcze i ciepłej wody użytkowej dla obiektu przy ul. Klonowej 6 w Lublińcu
2026-07-13 07:26:21Z
Zakup paliwa gazowego i jego dostarczenie do budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 w Warszawie, z przeznaczeniem na cele opałowe
2026-07-09 12:16:42Z
Dostawa paliwa gazowego do Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie i jego obiektów, w okresie 24 miesięcy
2026-07-08 12:26:56Z
Kompl.dost.na zak. i świad.usł.dystr.paliwa gaz.w postaci gazu ziemn. wysokomet.typu E,przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 (kPa) dla MZDW w W-wie na potrz.ekspl. bud.,lokali i obiek.użytk.–post.112/26
2026-07-03 11:00:35Z
Dostawa gazu ziemnego do Domu Pomocy Społecznej „Leśny"
2026-07-03 10:28:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416522 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do szkól i przedszkola na terenie Gminy Wyszków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W WYSZKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550416393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 23 A, Centrum Usług Wspólnych w Wyszkowie
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-202
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297425830
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuw-wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuw-wyszkow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do szkól i przedszkola na terenie Gminy Wyszków
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-145c7099-5ff1-4aa1-915a-e4c29c429f03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075762/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Kompleksowa dostawa gazu do szkół i przedszkola na terenie Gminy Wyszków
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-145c7099-5ff1-4aa1-915a-e4c29c429f033.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.cuw-wyszkow.pl, https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl;
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne;
3. Postępowanie można wyszukać ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”);
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady
i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”;
5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania;
6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych;
7. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy P.z.p., ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. Wykaz poszczególnych dokumentów i oświadczeń składanych w postępowaniu zostały określone przez Zamawiającego w pkt 11 i pkt 19 SWZ;
8. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”);
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): szczegóły zawarte w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): szczegóły zawarte w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SO.26.1.2026 ZP
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego Typu E na potrzeby obiektów: dla obiektów 1-6 dostawa od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
1.) Szkoła Podstawowa im. Henryka. Sienkiewicza w Rybnie,
ul. Wyszkowska 87, 07-200 Wyszków, NIP: 7621796252
2) Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lucynowie
ul. Szkolna 12, 07-201 Wyszków, NIP: 7621795028
3) Szkoła Podstawowa in. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach,
ul. Szkolna 26, 07-200 Wyszków, 7621795034
4) Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława „Wróbla” Jaskółki w Wyszkowie,
ul. Stefana Batorego 6, 07-201 Wyszków, NIP: 7621794997
5) Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym ,
Leszczydół Stary 38. ul. Stefana Batorego 6, 07-201 Wyszków, NIP: 7621795040
6) Przedszkole Nr 2 w Wyszkowie
ul. Meliorantów 13, 07-200 Wyszków, NIP: 7622003383
Szczegółowy pobór gazu dla niżej wymienionych jednostek został ujęty w załączniku nr 1 do SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2027-01-01 do 2027-12-31
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Wykonawca winien posiadać:- aktualną koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu gazem ziemnym objętą niniejszym zamówieniem, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U z 2021 r poz. 716 z późn.zm.)
- zawartą umowę albo promesę umowy z lokalnym dystrybutorem na podstawie której można prowadzić sprzedaż gazu ziemnego za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej tego OSD do obiektów Zamawiającego - w przypadku Wykonawców nie będących właścicielami sieci dystrybucyjnej
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: oświadczenie art 125
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - aktualną koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu gazem ziemnym objętą niniejszym zamówieniem, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U z 2021 r poz. 716 z późn.zm.)
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Wykonawca winien posiadać:- aktualną koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu gazem ziemnym objętą niniejszym zamówieniem, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U z 2021 r poz. 716 z późn.zm.)
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Formularz oferty + formularz cenowySEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie składa każdy z wykonawców.3. Pełnomocnictwo - do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca Wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji we właściwym rejestrze. Pełnomocnictwo zawierać powinno umocowanie do reprezentowania w postępowaniu lub do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy.
4. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (w takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego). Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
5. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, składa również dokumenty, o których mowa w niniejszej SWZ.
6. W odniesieniu do warunków wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych wykonawców, którzy wykonują roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Przewidywane zmiany postanowień zawartej umowy.1) Zmiany w zakresie ceny zamówienia, jeśli konieczność wprowadzenia takiej zmiany jest
skutkiem zmiany przepisów prawa w szczególności zmiany stawek podatku VAT.
2) Zmiany wynikające z wystąpieniem COVID-19.
3) Wszelkie nieistotne zmiany do umowy.
4) Zmiany zgodnie z art. 439 ustawy Pzp.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma ezamówienia zgodnie z swz
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
01.01.2027 - 31.12.2027